تعویض و نصب شیشه گاز و فر اخوان

 

در سراسر تهران در محل شما  + ارسال به شهرستان 

 

8752  4458  021  

4856  6670  021 

 

 تـــماس بـــگیرید.

 

4166810 - شیشه اجاق گاز اخوان، شیشه فر اخوان

wevaDY+8M2oAAAAASUVORK5CYII= - شیشه اجاق گاز اخوان، شیشه فر اخوان 

 

شماره های دفتر:

  

8752  4458  021  

4856  6670  021 


 

شیشه گاز اخوان، شیشه فر اخوان، صفحه شیشه ای اخوان، 

تعویض شیشه اخوان، صفحه ای اخوان،

شیشه فرتوکار اخوان، تعویض شیشه فر اخوان، صفحه شیشه اخوان

 

دلایل شکستن صفحه شیشه اجاق گاز

 

 

دلایلی که در زیر عنوان کردیم، تجربه دو دهه فعالیت ما در تولید و نصب شیشه های اجاق گاز و فر است. با دقت من زیر را مطالعه فرمایید و از نکات گفته شده ساده عبود نکنید:

 

1-       سرد و گرم شدن شیشه

بیش از 80 درصد مشتریان ما دلیل شکستن شیشه اجاق گاز خود را تغییر دما شیشه عنوان کردند!

این یعنی بعد از پخت و پز که شیشه اجاق گاز داغ است کافیست شما قطره ای آب یا هرگونه مواد سرد را به شیشه بزنید، شیشه در همان لحظه یا چند ساعت بعد پودر می شود!

بسیاری از اجاق گازهایی که در کنار سینک ظرفشویی قرار دارند این مسئله را تجربه کرده اند که هنگام پاشش آب روی صفحه شیشه اجاق گاز، این شیشه پودر می شود.

بسیاری دیگر از مشتریان ما نظافت بعد از پخت و پز را عامل این اتفاق دانستند. پس از اینکه غذا را آماده کردید و به هردلیلی صفحه شیشه اجاق نیاز به نظافت داشت این کار را به حداقل 4 ساعت بعد از پخت و پز موکل کنید. 4 ساعت زمان خوبیست تا شیشه گرمای خود را دفع کند و به دمای طبیعی خود بازگردد.

 

2-      برگشت شعله

برگشت شعله یعنی شما قابلمه ای بزرگ بر روی اجاق قرار دادید و به همین خاطر شعله پس از برخورد به قابلمه به صفحه شیشه ای باز می گردد. بازگشت شعله و فشار سنگین قابلمه یکی دیگر از عوامل شایع در شکستن صفحه شیشه ای اجاق است.

راهکار شما این است که قابلمه هایی استاندارد را روی شعله قرار دهید و اگر ناچار به استفاده از قابلمه بزرگ هستید حتما از اجاق گازهای پروفیلی ( اجاق گازهای هیئتی) استفاده کنید. اجاق گازهای پروفیلی تک شعله هستند و برای قابلمه با ابعاد بزرگ تهیه شده اند.

اگر پس از استفاده از قابلمه های کوچک هم برگشت شعله دارید، چدن های گاز را تعویض کنید و از نوع بلندتر استفاده کنید.

 

3-     ضربه زدن به لبه شیشه

شیشه های اجاق گاز بسیار مقاوم هستند و در برابر ضربات به سادگی نمی شکنند. اما کافیست جسمی به لبه های شیشه برخورد کند تا شیشه پودر شود. پس از مراقبت از لبه های صفحه شیشه ای بسیار مهم هستند. شیشه های اجاق به دلیل سکوریت بودن هنگام شکستن به هردلیلی پودر می شوند تا از آسیب به دیگران جلوگیری شود.

 

4-     کیفیت شیشه

کیفیت شیشه هم یکی از نکات مهم در شکستن آن است. ما طی تجربه های شخصی خودمان موردهایی را داشتیم که هنگام حمل شیشه بدون کوچکترین ضربه ای، شیشه پودر می شود. شیشه های اجاق گاز معمولا از 5 تا 7 سال عمر مفید دارند و شیشه های خارجی عمری بین 1 تا 14 سال!

باز هم طبق تجربه ای که داشتیم، شیشه های اجاق گازهای ایتالیایی تکنو و لوفرا و اجاق گازهای آلمانی مثل بوش، عمری حدود 17 سال دارند.

پس کیفیت شیشه فاکتوری نیست که بتوان از آن به سادگی عبور کرد.

 

شیشه اجاق گاز، شکستن شیشه فر گاز، نحوه تعویض شیشه اجاق گاز، قیمت شیشه درب فر اجاق گاز، تعویض شیشه بیرونی درب فر اجاق گاز، علت شکستن شیشه درب فر گاز، اموزش تعویض شیشه اجاق گاز، قیمت شیشه درب فر اجاق گاز، قیمت شیشه سکوریت اجاق گاز، نحوه تعویض شیشه فر اجاق گاز، آموزش تعویض لولای درب فر اجاق گاز، لولای شیشه اجاق گاز، قیمت شیشه فر اجاق گاز، قیمت شیشه نشکن اجاق گاز، قیمت شیشه اجاق گاز پنج شعله و …