تعمیر اسپلت تهران

تعمیر کولرگازی در تهران

 

هولناک ترین اتفاق در فصل تابستان برای یک ایرانی چه میتواند باشد؟ قطعی برق؟ قطعی آب؟ یا پران شدن نوشابه؟ قطعا همه ی این اتفاقات در فصل تابستان بسیار هولناک هستند ولی هولناک تر از همه ی این موارد خرابی کولر گازی اسپیلت ما میتواند باشد.

شرکت تهران ای پی مرکز تعمیرات کولر گازی اسپیلت در تهران می باشد که تنها با یک تماس میتوانید از نزدیک ترین و ارزان ترین تعمیرکار محل خود در تهران با خبر شده و طی یک تماس تلفنی زیر و بم مشکل کولر گازی اسپیلت خود را متوجه شده و از قیمت های کولرگازی خراب خود با خبر شوید. گاهی هم میتوان با یک تماس مشکل شما به صورت راگان حل کنیم. پس تماس با ما را فراموش نکنید ما به صورت بیست و چهار ساعته و در تمامی مناطق تهران منتظر تماس شما هستیم.

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

شرکت تهران ای پی دارای چهار نمایندگی در شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران و جنوب تهران دارد. اگر شما ساکن غرب هستید و با مشکل تعمیر کولرگازی و اسپیلت مواجه شدید کافی ست که به اپراتورهای شرکت تهران ای پی تماس پرفته تا آنها با تخصص منحصربه فرد خود مشکل شما را حل کنند.

ساکنین غرب تهران که با مشکل تعمیر کولر گازی و اسپیلت مواجه هستند میتوانند با کارشناسان مال تماس گرفته و مشکل خود را با ما در میان بگذارند. شاید مشکل تعمیر کولرگازی اسپیلت غرب تهران با یک تماس تلفنی قابل حل باشد و در غیر این صورت شرکت تهران ای پی تعمیرکاران کولر گازی اسپیلت خود را به محل شما اعزام میکنند.

تعمیر کولرگازی در سعادت آباد

تعمیر کولرگازی در پونک

تعمیر کولرگازی در بازار

تعمیر کولرگازی نیاوران

تعمیر کولرگازی جردن

تعمیر کولر گازی در شرق تهران

تعمیر کولر گازی در تمامی مناطق مناطق تهران


همانطور که پیش از این پفته شد تعمیرکازان شرکت تهران ای پی در تمامی نقاط تهزان و در بیست و چهار ساعت شبانه روز در حال خدمت رسانی به شما عزیران هستند.

ساکنین شرق تهران که شامل مناطق تهرانپارس، پیروزی، نیرو هوایی و… می شوند برای تعمیر کوکر گازی اسپیلت در شرق تهران با کارشناسان ما تماس گرفته تا در اسرع وقت مشکل شما را چه به صورت تلفنی و چه اعزام تعمیرکار به شرق تهران حل کنند.

تعمیر کولر گاز در شرق تهران شامل خدماتی می باشد که در شرکت تهران ای پی آن را در پیش پرفته و بهترین تعمیرکاران خود را در شرق تهران مستقر کرده تا شما ساکنین شرق تهران را در هنگام خرابی کولرگازی اسپیلت یاری کند.

تعمیر کولرگازی پیروزی

تعمیر کولرگازی مجیدیه

تعمیر کولرگازی تهرانپارس

تعمیر کولرگازی افسریه

تعمیر کولرگازی عباس آباد


تعمیرکولر گازی در شمال تهران

تعمیر کولر گازی اسپیلت در شمال تهران یکی از خدمات شرکت تهران ای پی می باشد که در راستای همین هدف ما بهترین و نزدیکترین تعمیرکاران را درشمال تهران و در مناطقی مانند: نیاوران، ونک، تجریش، زعفرانیه و… آماده به کار نکه داشته تا شما در صورت تعمیر تعمیر کولر گازی اسپیلت در شمال تهران به سرعت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی اسپیلت شمال تهران یکی از تجارب لذت بخش تعمیرکاران شرکت تهران ای پی خواهد بود چون ما بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران مستقر در شرکت را در شمال تهران اولویت دادیم تا ساکنان شمال تهران به راحتی بتوانند در صورت نیاز تعمیر کولر گازی اسپیلت در شمال تهران و منطقه یک، دو و سه با کارشناسان ما در تماس باشند.

مرکز تعمیر اسپیلت تهران در تهران

تعمیر اسپیلت تهرانسر

تعمیرداکت اسپیلت تهران


 

تعمیر کولرگازی اسپیلت ال جی LG

کولرگازی و اسپیلت از وسایلی هستند که با حضورشان هوایی مطبوع را به خانه آورده و وجود هر دستگاه کولرگازی اسپیلت از واجبات یک خانه می باشد.تعمیر کولرگازی ال جی در تهران یکی از خدمات شرکت تهران ای پی می باشد که در کمترین زمان ممکن به شما کمک میکند که از پس تعمیر کولرگازی اسپیلت ال جی LG خود بر آمده و از شر هوای گرم در امان بمانید.

کولرگازی اسپیلت ال جی LG یکی از برندهای مطرح در زمینه لوازم خانگی میباشد. تعمیر کولرگازی های ال جی مستلزم آن است که شما با
تعمیرکارانی تماس بگیرید که علاوه بر تعمیر کولرگازی اسپیلت ال جی LG شما بتواند قطعات این کولرگازی را نیز تامین کند. کولرگازی اسپیلت ال جی LG از نسل جدید کولرگازی های هستند که به مشکلات کولر آبی پایان داده و برای مصرف کننده هوایی خنک و مطبوع به دور از رطوبت را فراهم آورده است. البته این نوع کولرگازی در کنار همه مزیت هایش دارای معایبی نیز میباشد که اگر به موقع به آن ها رسیدگی شود میتواند بهترین عملکرد را برای شما به ارمغان بیاورد. به عنوان مثال یکی از ایراداتی که این کولرگازی ها میتوانند به همراه داشته باشند این است که پس از خاموشی دیگر کولرگازی اسپیلت ال جی LG روشن نشوند که در این حالت نگرانی بسیار زیادی را برای شما به همراه دارد اما ما به شما این آسودگی خاطر را میدهیم که در اسرع وقت مشکل شما را حل کنیم. 
تعمیر کولرگازی سامسونگ

تعمیر کولرگازی بکو becko


 ویدئو کولرهای گازی چگونه کار میکنند؟

تعمیر کولرگازی بکو becko در تهران یکی از دغدغه های همیشگی مشتریان شرکت
تهران ای پی می باشد. کولرگازی بکو becko یکی از بهترین کولرگازی اسپیلت های موجود در بازار هستند که تعمیر این دستگاه ها یکی از تخصص های شرکت تهران ای پی می باشد.در ادامه میخواهیم کمی شما با شرکت کولرگازی بکو becko آشنا کنیم و قطعا شناخت این شرکت میتواند به شما در انتخاب تعمیرکار کولرگازی بکو becko کمک شایانی کند.کولرگازی بکو becko یکی از محصولات لوازم خانگی شرکت بکو واقع در کشور ترکیه می باشد. این شرکت در سال 1967 در استانبول توسط فردی به نام وهبی کوچ شروع به فعالیت نمود.بکو امروزه با گذشت بیش از نیم قرن از فعالیتش دارای محصولات خانگی بسیاری است که کولرگازی و اسپیلت یکی از هزاران محصول این شرکت می باشد.شاید یکی از سوالات متادول در حوزه خرید و تعمیرکولرگازی این باشد که چرا ما باید بکو را انتخاب کنیم؟جواب به این سوال دارای چند وجه است که در سر فرصت مفصل به هر یک می پردازیممثلا یکی از این سازگازی کولرگازی بکو becko با انواع شرایط آب و هوایی مناطق شماست.به عنوان مثال اگر شما در شرایط آب و هوایی بسیار گرم هم حضور دارید کولرگازی بکو becko می تواند به کمک شما بیاید یعنی با تغییر حالت این کولرگازی به حالت گرمایشی به راحت ترین حالت ممکن می توانید حالت این کولر را از سرمایشی به گرمایشی تبدیل کنید.

تعمیر کولرگازی پنجره ای

 

کولرگازی پنجره ای از کولرگازی های قدیمی است. مشکلات این کلر گازی ها مانند دیگر کولرگازی ها از جایی شروع می شود که هوای سرد جای خود را به هوای گرم داده و ما به سمت شش ماه اول سال یا گرم ترین ماه های سال پیش می رویم.کولرگازی پنجره ای یکی از جایگزین های مناسب برای کولر آبی محسوب می شود که با توجه به قدرت و ابعادی که دارد در خانه هایی با متراژ پایین استفاده می شود همینطور بخشی از کولرگازی پنجره ای در خانه و بخش دیگری در خارج از خانه قرار می گیرد.همانطور که مطلع هستید شرکت تهران ای پی بسیاری از مشکلات رایج شما در زمینه تعمیر کولرگازی اسپیلت را تلفنی حل میکند و در آخرین مرحله که قابل حل شدن نباشد ما به سمت ارسال تعمیرکار به منزل شما می رویم. بگذارید کمی در مورد مشکلات رایج کولرگازی پنجره ای با شما صحبت کنیم تا ببینیم آیا میتوان مشکلات شما را حل کنیم تا نیاز به حضور تعمیرکار نباشد.اولین مورد و متداول ترین مورد مشکل میتوان به این نکته اشاره کرد که شما پس از روشن کردن کولر خود با باد معمولی مثل باد پنکه مواجه هستید در این مورد نشان میدهد که موردی در کولرگازی پنجره ای شما درست کار نمیکند.در این مورد چند حالت ممکن است برای دستگاه شما پیش آمده باشد اول شما دما تنظیم نشده است دوم شاید کندانسور دستگاه شما خراب شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد. و در بسیار موارد کمپرسور کولرگازی پنجره ای شما دچار نشتی یا تخلیه شده باشد.

نحوه نصب کولرگازی

 

 

تعمیر کولرگازی پنجره ای تهران

 
 

آشنایی با خرابی ها و مشکلات رایج کولر گازی پنجره ای

اولین گام در تعمیر کولر گازی پنجره ای به طور صحیح و کار آمد، شناخت خرابی های مرسوم در این سیستم سرمایش و گرمایش است. در این بخش به معرفی مرسوم ترین ایرادات احتمالی کولر گازی پنجره ای و شیوه عیب یابی و تعمیر آن خواهیم پرداخت.

1. چرا کولر گازی پنجره ای صدا می دهد؟

یکی از معایب کولر گازی پنجره ای که توسط بسیاری از افراد تجربه شده، صدا دادن آنها است. این دسته از خرابی ها به احتمال زیاد، ناشی از مشکلات فن و موتور کولر گازی پنجره ای است و به دلیل بر هم زدن آرامش افراد، باید در سریع ترین زمان ممکن با کمک یک تعمیرکار رفع گردد. برای مثال چنانچه پیچ و مهره های داخل دستگاه شل و یا باز شود و بر روی فن دستگاه بیفتد، می تواند سر و صدای بسیار آزار دهنده ای ایجاد کند. رفع این مشکل با کمک تعمیرکار داکت اسپلیت به سرعت انجام خواهد شد.

2. چرا کولر گازی پنجره ای باد گرم می دهد و هوا را به خوبی خنک نمی کند؟

تولید باد گرم توسط کولر گازی پنجره ای می تواند علل مختلفی داشته باشد که برخی از آن ها نیاز به تعمیر داشته و برخی دیگر به سادگی توسط تعمیرکار و با سرویس دستگاه قابل رفع است. برای مثال ممکن است شما دستگاه را به اشتباه روی حالت زمستانه تنظیم کرده باشید. در چنین شرایطی داکت اسپلیت به گرم کردن منزل شما خواهد پرداخت.

یکی دیگر از مرسوم ترین دلایل تولید باد گرم توسط کولر گازی پنجره ای کم شدن گاز مبرد است. در چنین شرایطی تعمیرکار در زمان تعمیر داکت اسپلیت به بررسی فشار گاز و شارژ مجدد آن در صورت نیاز خواهد پرداخت. برخی دیگر از خرابی های داکت اسپلیت شامل مواردی همچون معیوب بودن ترموستات، کثیف شدن فیلتر، خراب بودن فن، سوختن برد و سایر ایردات مشابه هستند.

3. چرا یونیت داخلی کولر گازی پنجره ای یخ می زند؟

یخ زدن یونیت داخلی دستگاه، نشان دهنده خرابی فن داکت اسپلیت است. اگر فن نتواند به درستی باد را از روی قسمت سرد عبور دهد، سرمای بیش از حد باعث یخ زدن دستگاه خواهد شد. تنها راه حل این مشکل تعمیر فن داکت اسپلیت است.

4. چرا کولر گازی پنجره ای نمی شود؟

یکی دیگر از خرابی های رایج داکت اسپلیت که تنها توسط تعمیرکاران ماهر قابل تشخیص و تعمیر است، روشن نشدن سیستم بوده، که می تواند ناشی از علت های زیر باشد :

سوختن کمپرسور

سوختن فن و موتور کولر گازی پنجره ای

قطعی سیم های برق کولر گازی پنجره ای

معیوب بودن کلیدهای اصلی

قطع بودن پریز برق

تعمیر کولرگازی ایستاده

کولرگازی ایستاده یکی از انواع کولرگازی اسپیلت می باشد که تفاوتی عملکردی با انواع کولرگازی ندارد و تنها تفاوت این کولرگازی ها در مدلشان می باشد. و با توجه به ظاهر متفاوت شان کارکردی متفاوت خواهند داشت.

کولرگازی یا اسپیلت ایستاده پرتاب باد بسیار بالایی دارد و به همین جهت از این کولرگازی یا اسپیلت ایستاده در مکان ها بزرگ یا بعضا در فضاهای باز استفاده می شود. شاید همین پرتاب شدت بالاست که این نوع کولرگازی یا اسپیلت ایستاده بین ادارات و شرکت ها از محبوبیت بالایی برخوردار است و همین قدرت بسیار زیاد موجب می شود که کولرگازی یا اسپیلت ایستاده زودتر از دیگر کولرگازی ها خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد.

کولرگازی یا اسپیلت ایستاده به دلیل قدرت بالایی که در گرمایش یا گاها سرمایش دارند باید به صورت مرتب سرویس شوند و در غیراین صورت این دستگاه ها مداوم در معرض خرابی هستند و میتوانند خسارات بسیاری سنگینی را برای شما به ارمغان بیاورند. از این رو شرکت تهران ای پی با تعمیرکاران متخصص خود در حوزه کولرگازی آمادگی این را دارد که در بیست چهارساعت شبانه روز به شمایی که کولرگازی یا اسپیلت ایستاده دارید خدمات ارائه دهد و خدمات خود را نیز مکتوب کند.

تعمیر داکت اسپیلت در تهران

تعمیر داکت اسپیلت یکی از ضرورت های آغاز فصل گرماست که علاوه بر ایمنی دستگاه و عمر مفید دستگاه تاثیر به شدت بالایی در کاهش برق مصرفی دارد. فیلتر، کویل و پره های داکت دائما نیاز به تعویض دارند  تا بتوان با تعویض به موقع این قطعات در طول سال ما بهترین و موثرترین کارآمدی را برای ما داشته باشند.

تعمیرات داکت اسپیلت و سرویس داکت اسپیلت از مواردی هستند که دائما باید چک شوند و اهمال کاری و چشم پوشی از رسیدگی به آنها میتوان موجب آسیب هایی به دستگاه ما شوند که غیرقابل جبران هستند از طرفی موجب کاهش عمر دستگاه و افزایش انرژی این دستگاه ها خواهند شد.

تعمیرات داکت اسپیلت و سرویس داکت اسپیلت با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و ساز و کار پیچیده ساختمان ها مورد توجه بسیاری از سازندگان این سیتم قرار گرفته است. سرویس داکت اسپیلت به دلیل حسایت بالایی که دارد می توان گفت کار هرکسی نیست و باید این مهم بر عهده کسی باشد که آشنایی کامل با تعمیر داکت اسپیلت در تهران داشته باشد و بتواند علاوه بر تعمیر داکت اسپیلت قطعات مورد نیاز این محصول را نیز فراهم کند.

ما در سایت خودمان مقاله ای منتشر کردیم که به طور کامل به مباحث داکت اسپیلت پرداخته ایم در ادامه خلاصه ای از این مقاله را میخوانیم.

یکی از خدمات حرفه ای شرکت تهران ای پی نصب داکت اسپیلت در تهران و حومه می باشدکه به بهترین شکل ممکن این کار را برای شما انجام می دهد. نصب و سرویس داکت اسپیلت یکی از کارهای تخصصی در حوزه خدمات می باشد که باید توسط تعمیرکاران متخصص و باتجربه انجام شود. حالا در ادامه به بخشی از مراحل نصب داکت اسپیلت اشاره خواهیم کرد:

  1. قبل از انجام هر کاری باید محل نصب داکت اسپلیت را انتخاب کنید.
  2. در مرحله بعد باید یونیت خارجی را در یک محل بیرون از ساختمان که به یونیت داخلی نزدیک باشد قرار دهید.
  3. سپس یونیت داخلی را هم در محل مورد نظر با استفاده از پیچ و مهره نصب کنید.
  4. در مرحله بعدی لوله‌های مسی که ارتباط بین کندانسور و هواساز را با هم برقرار می‌کند به آن‌ها متصل می‌کنید.
  5. سپس می‌توانید کانال کشی را برای اتاق‌ها دیگر انجام دهید.
  6. در آخر اگر مطمئن بودید که اقدامات لازم را به درستی انجام دادید می‌توانید داکت اسپلیت را به برق وصل کرده و از آن استفاده کنید.

شستشو داکت اسپلیت

در برخی از گزارشاتی که به تعمیرکاران شرکت تهران ای پی رسیده توسط داکت اسپیلت در تهران بوی بدی بوده که پس از روشن کردن اسپیلت در خانه استشمام شده و باعث نگرانی اعضای خانواده گردیده است. علت بوی بد داکت اسپلیت معمولا می‌تواند کثیفی فیلترها و یا مردن حیوانات موذی در کندانسور باشد. در هر دو حالت باید شستشوی داکت اسپلیت انجام شود و اما چه قسمتی از داکت اسپلیت؟

تعمیر کولر گازی اسپیلت ایران رادیاتور

تعمیر کولر گازی اسپیلت ایران رادیاتور یکی از تخصصی ترین تعمیرات در بین تعمیرات لوازم منزل از جمله انواع کولرگازی هاست. تعمیر کولر گازی اسپیلت ایران رادیاتور نیاز به تعمیرکار متخصص خود دارد و در غیر این صورت می تواند هزینه هایی جبران ناپذیر برای شما به همراه آورد. تعمیرات تخصصی کولرگازی ایران رادیاتور و اسپیلت ایران رادیاتور بیش از ده سال است که در مرکز ما تعمیر می پذیرد و از این رو شما با خیالی جمع و خاطری آسوده می توانید تعمیر کولر گازی اسپیلت ایران رادیاتور در تهران را به ما بسپارید.

در ادامه قرار است به یکی از مهم ترین مشکلات رایج در زمینه تعمیر کولر گازی اسپیلت ایران رادیاتور بپردازیم و این مشکل این است که چرا اسپیلت ما آبریزش یا نشتی آب دارد؟

این نشتی آب حاصل تبخیر رطوبت های موجود در هوا می باشد به این صورت که هرچه محیط شما رطوبت بیشتری داشته باشد امکان اینکه دستپاه خروجی آب بیشتری داشته باشد بیشتر است و همین امر موجب فشار به دستگه و در نتیجه نشتی و آبریزش دستگاه پس از مدتی می شود.

جمع بندی

در پایان نیز خاطر نشان شویم که دستگاه شما باید دوبار در طول سال سرویس شود یکبار با شروع فصل گرما که ابتدا راه اندازی دستگاه شما می باشد و بار دوم پس از اتمام فصل گرماست!

شاید شما هم متعجب شده باشید اما درست متوجه شدید شما باید با پایان فصل گرما و قبل از خواب دستگاه از تعمیرکاران بخواهید دستگاه را سرویس کنند تا در ماه هایی که از کولرگازی اسپیلت استفاده ای ندارید رطبت و رسوب سبب نشود که سال آینده با هزینه ای گزاف قطعات دستگاه را تعویض کنید.

پس یادمان باشد پیشگیری بهتر از درمان است و با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال های پیشرو بهتر است از امروز به فکر ایم مسئله باشید.

Pinterest
Aparat

Youtube