نمایندگی تعمیر اجاق گاز و فِر

ســـــــــیـنـجر

تعمیرات تخصصی اجاق گاز سینجر و فِر سینجر در تهران توسط گروه تهران آی پی، انجام کلیه ی خدمات در محل شما، کافیست با شماره های زیر در ارتباط باشید تا نزدکترین تکنسین به محل شما اعزام شود.

تعمیر گاز فردار سینجر
سرویس گاز رومیزی سینجر ​در محل
تعمیر گاز رومیزی سینجر
سرویس گاز فردار سینجر در محل

تعمیر گاز سینجر در تهران

اگر ساکن تهران هستید و اجاق گاز یا فر سینجر شما دچار مشکل شده است بهتر است با کارشناسان تهران آی پی تماس گرفته تا متخصصان ما به محل شما اعزام شوند.

در ادامه همراه ما باشید تا برخی مشکلات رایج اجاق گازهای سینجر را بیان کنیم تا شما بتوانید بهترین راهکار برای تعمیر گاز خود را بیابید.

 

مشکل اول 

شعله های گاز سینجر پایداری ندارند

این مشکل در تمامی گازها بسیار رایج است. دو حالت در چنین مواقعی ممکن است.

 

یک شعله در همان ابتدای روشنایی پایداری ندارد.

دو شعله پس از مدتی پایداری خود را از دست می دهد.

شعله در همان ابتدا پایداری ندارد

شعله ها اگر همان ابتدای روشن شدن، روشن نمی مانند مشخص است سنسور ترموکوبل دچار نقض شده است. یعنی شیر گاز نمی تواند دستور درستی از روشنایی شعله دریافت کند.

دلیل بعدی می تواند مشکل از ساختار خود شیر باشد. گازهای سینجر به دلیل کیفیت خوبی که دارند سالها زمان میبرد تا این گازها به مشکلات این چنینی بخورد برای همین وقتی به مشکلات این مدلی بر میخورند معمولا پس از چک کردن سنسور، سراغ تعویض شیرگاز می رویم.

جرقه زدن پشت سرهم

در برخی مواقع مشتریان با خدمات پس از فروش سینجر تماس گرفته و می گویند که اجاق گاز دائما جرقه می زند و نمی ایستد!

روشن کردن شعله از طریق دکمه هایی در پشت شیر انجام می شود و این دکمه ها اتصال کوتاه می کنند در نتیجه دائم عمل جرقه زنی تکرار می شود.

نمایندگی تعمیر سینجر شرق تهران

تعمیر گاز سینجر توسط گروه ما در تمامی مناطق تهران انجام می پذیرد پس کافیست شما با شماره های دفتر شرق تهران تماس بگیرید تا نزدیکترین تکنسین به محل شما اعزام شود.

تعمیر فرگاز سینجر در شرق تهران یکی از خدمات ما می باشد که با تلاش های شبانه روزی تیم پشتیبانی انجام پذیر شده است.

نمایندگی تعمیر سینجر غرب تهران

تعمیر گاز سینجر در غرب تهران هم امکان پذیر است فقط کافیست با شماره های دفتر غرب تماس گرفته تا بهترین تکنسین های نمایندگی تعمیرات گاز سینجر به محل شما اعزام شوند.