تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار پادیسان در تهران و کرج، شما میتوانید تمامی ایام هفته و ساعات روز با دفاتر ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت تکنسین به محل شما مراجعه کند.

نمایندگی برتر

نمایندگی برتر تعمیرات پادیسان

گارانتی

گارانتی محصولات و خدمات

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعت روز

گارانتی

گارانتی محصولات و خدمات

استفاده از خدمات پس از فروش و تعمیرات گاز پادیسان توسط تهران آی پی، شامل گارانتی های شش ماهه و یکساله می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل شما میتوانید از پشتیبانی فنی 24 ساعته این مجموعه استفاده کنید.

شعله اجاق گاز پادیسان روشن نمی شود؟

اگر شعله اجاق گاز پادیسان روشن نمی شود باید در ابتد از وجود گاز مطمئن شد. گاهی اوقات نبود گاز موجب می شود ما تصور کنیم که شعله های گاز ما دچار ایراد شده اند اما با یک چک کردن ساده میتوانیم مطمئن شویم که گاز وصل شده یا قطع!

مرحله بعد گرفتگی سوزن مشعل است که رایج ترین نوع قطعی گاز می باشد. سوزن (ژیگلور) برای شکست فشار گاز در سرشعله است و اگر این قطعهکه سری به نازکی سوزن دارد چار گرفتگی شود باید این گرفتگی رفع شده یا قطعه تعویض گردد.

شما میتوانید برای تعویض ژیگلور گاز پادیسان خود، یا گرفتگی و قطع شعله در گاز پادیسان خود با مجموعه تهران آی پی تماس گرفته تا تکنسین های این شرکت به محل شما اعزام شوند.

تعمیر گاز فردار پادیسان

گازهای فردار پادیسان یکی بز بهترین برندهای اجاق گاز فردار در ایران است. معمولا درخشش گازهای ایتالیایی و آلمانی در بازار مثل اجاق گازهای لوفرا و اجاق گازهای تکنو ایتالیا باعث شده برندهای برتر ایرانی مثل پادیسان نادیده گرفته شوند. تعمیر فر پادیسان یکی از خدمات تهران آی پی بوده و شما 

می توانید در صورت بروز مشکل برای گاز پادیسان خود با شماره های نزدیک به محل خود تماس بگیرید تا تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شوند. معمولا ایرادات گازهای فردار چند دسته بیشتر نیستند. دسته اول مشکلات برقی و دسته دوم مشکلات مکانیکی گاز.

مشکلات برقی شامل از کار افتادن جرقه زن های فر است که تنها پیشنهاد ما برای رفع این مشکل تماس با تکنسین است. مشکلات مکانیکی مثل ناپایداری شعله یا دوده شعله هست که در قسمت سوالات متداول می توانید پاسخ این مشکلات را پیدا کنید.

تعمیر گاز رومیزی پادیسان

گازهای رومیزی پادیسان به زیبایی و منحصربه فرد بودن مشهور است. کافیست برخی از این گازها را ببینید تا متوجه شوید دقیقا چرا این گازها خاص و منحصر به فرد هستند. در زیر تعدادی از گازهای رومیزی پادیسان را جمع آوری کرده ایم که می توانید با مشاهده آن و تشخیص این گازها، برای بهبود عملکرد گاز خود اقدام کنید.

شیشه گاز پادیسان
شیشه گاز پادیسان
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بله ما بیش ازیک دهه است که خدمات تعمیرات تخصصی گازهای و فرهای پادیسان را انجام می دهیم.

بله ما تولید کننده تمامی شیشه های درب فر و شیشه های گاز رومیزی هستیم و می توانید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دوده زدن شعله در گازها معمولا به دلیل عمر بالای این گازها صورت می پذیرد و به همین خاطر رسوب در بخش نازل گاز موجب ترکیب ناقص اکسیژن و هوا می شود و شعله دوده می زند.

تعمیر گاز پادیسان در محل

وقتی اجاق گاز شما دچار مشکل می شود بزرگترین مشکلی که وجود دارد جابه جایی گاز و انتقال آن به محلی برای تعمیر آن است. زمانی که تکنسین به محل شما مراجعه کند برای تعمیر گاز بسیاری از مشکلات شما حل می شود و این موضوع می تواند به شما کمک بسیاری کند که علاوه برنظارتی که به دستگاه خود دارید نیازی به جابه جایی و نصب دوباره نداشته باشید. 

تکنسین های تهران آی پی به محل شما مراجعه می کنند و در محل علاوه بر عیب یابی شروع به تعمیرات گازهای پادیسان شما می کنند.

نمایندگی گاز پادیسان

نمایندگی خدمات پس از فروش یا نمایندگی تعمیر اجاق گازهای پادیسان می توانند علاوه بر تعمیر دستگاه شما اگر قطعاتی نیاز داشتید مثل شیشه گاز پادیسان آن را در اختیار شما قرار دهند.