تمامی ساکنین تهران بزرگ

برای تعمیر اجاق گازهای رومیزی و فر 

اخـــــــــــــــــــــــوان

( همراه با ضمانت نامه کتبی)

با شـــــماره

4856 6670 021

98057 228 021

8752 4458 021

1532 7707 021

 تـــماس بـــگیرید.

تعمیر اجاق گاز اخوان در تهران

تعمیر اجاق گاز رومیزی اخوان در تهران

تهران آی پی مرکز تخصصی تعمیرات گاز اخوان و فر اخوان در سراسر تهران می باشد. تهران آی پی تنها نمایندگی تعمیرات است که تمامی خدمات خود را با ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد.

شما میتوانید با اپراتورهای تهران آی پی تماس بگیرید تا نزدیکترین تکنسین اجاق گاز به محب شما اعزام شود.

 

لوزام یدکی گاز اخوان، لوزام یدکی فر اخوان

یکی دیگر از خدمات تهران آی پی فروش قطعات یدکی گازهای اخوان و فر اخوان می باشد. تمامی محصولات جانبی شامل شیرگاز اخوان، شیر فرتوکار اخوان، ترموکوبل های زمان دار، بردهای دیجیتال اخوان، چدنی و حتی شیشه های گاز رومیزی اخوان و شیشه فرتوکار اخوان 

کافیست عکس دستگاه یا مدل دستگاه خود را به شماره زیر (واتساپ یا روبیکا) کنید تا استعلام موجودی و قیمت قطعات برای شما ارسال شود.

 

تعمیر اجاق گاز اخوان تهران

مشکلات رایج گازهای اخوان

شماره یک: تعمیر فندک جرقه زن اخوان

 مشکل در عملکرد جرقه زن دستگاه اخوان، رایج ترین مشکل این دستگاه هاست. 
سیستم برق در تمامی لوزام خانگی بسته به نوع استفاده شما و مدت زمان استفاده از دستگاه بستگی دارد. 

گاز مداوم جرقه می زند:

 

آب داخل دستگاه رفته یا یکی از اتصالات برقی دستگاه اخوان دچار مشکل شده است. در این مرحله با تکنسین تماس گرفته تا با عیب یابی دستگاه از ضررهای مالی و جانی شما جلوگیری کند.

 

شعله ها پایدار نیستند:

 

اگر بعد از روشن شدن یکی از شعله، شعله بلافاصله خاموش می شود میتوان سه قطعه را دارای ایراد دانست:

یک ترموکوبل دچار ایراد است

شیرمغناطیسی دچار مشکل است 

شیرگاز دچار استهلاک شده و باید تعویض گردد
 

نمایندگی اخوان غرب تهران 

یکی از سرویس های تهران آی پی، خدمات تعمیر گاز خوان در غرب تهران است. سرویسکاران مستقر در غرب تهران بعد از درخواست سرویس شما به محل شما اعزام می شوند تا فرآیند سرویس گاز شما با سرعت بیشتری انجام شود.

 

تعمیر اجاق گاز اخوان در محل سکونت

قیمت اجاق گاز اخوان در دیجی کالا یکی از مهم ترین خدمات ملا تعمیر اجاق گاز در منزل شما می باشد ما تخصصی ترین تعمیرات را به شما ارائه می دهیم و دقت داشته باشید که تعمیر اجاق گاز اخوان کاری بسیار تخصصی می باشد که انجام آن توسط افراد متفرقه باعث بالا بردن هزینه تعمیر و آسیب رساندن به اجاق گاز می شود تعمیر اجاق گاز اخوان توسط مجموعه تعمیره مزیت های خود را به دنبال دارد که در ادامه این مطلب شرح داده می شود.

 تعمیر اجاق گاز اخوان در محل سکونت دیگر نیازی به جابه جایی و حمل و نقل نمی باشد.

با تعمیر در محل سکونت شما به صورت مستقیم شاهد تمامی خدمات تعمیر اجاق گاز اخوان می باشید.

 

نمایندگی اخوان شرق تهران

اگر به تازگی اجاق گاز اخوان را خریداری کرده اید برای استفاده از خدمات پس از فروش آن میتوانید با استفاده از کارت گارانتی آن با نمایندگی تعمیر اجاق گاز اخوان تماس بگیرید اما اگر اجاق گاز شما دیگر گارانتی ندارد برای تعمیر اجاق گاز اخوان میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما تعمیرات تمامی اجاق گاز های اخوان را به صورت تخصصی و با ضمانت 6 الی 12ماهه انجام می دهیم اما اگر اجاق گاز شما دارای گارانتی می باشد بهتر است با نمایندگی تعمر اجاق گاز اخوان تماس بگیرید.

 

با نمایندگی تعمیر اجاق گاز اخوان تماس بگیرید اما اگر اجاق گاز شما دیگر گارانتی ندارد برای تعمیر اجاق گاز اخوان میتوانید با مجموعه تعمیره تماس بگیرید ما تعمیرات تمامی اجاق گاز های اخوان را به صورت تخصصی و با ضمانت 6 الی 12ماهه انجام می دهیم اما اگر اجاق گاز شما دارای گارانتی می باشد بهتر است با نمایندگی تعمر اجاق گاز اخوان تماس بگیرع

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *