تعویض شیشه فر

تولید و نصب انواع شیشه های درب فر نصب در تهران و کرج

اعزام تکنسین به محل

گارانتی شیشه

تولید شیشه های خاص

تعویض و نصب شیشه های درب فِر توسط تهران آی پی در تهران و کرج امکان پذیر است. ما تنها تولیدکننده و واردکننده شیشه های اجاق گاز در ایران هستیم. 

شیشه های تمامی اجاق گازهای ایرانی، ایتالیایی و آلمانی موجود است. شیشه گازهای ایتالیایی مثل شیشه های اجاق گاز لوفرا، تکنوگاز، ساباف، آریستون، اجاق گازهای مایرباخ، لتو و…

شیشه اجاق گازهای ایرانی مثل شیشه های اخوان، گازهای ایتالیایی کن و ایلیا استیل نیز موجود می باشد. 

اگر شیشه اجاق گاز شما موجو نباشد به راحتی آن را برایتان تولید می کنیم پس با خیالت راحت سفارش خود را ثبت کنید.

شیشه درب فر اسنوا

فهرست مطالب

علت شکستن شیشه فر گاز

شکستن شیشه فر دلایلی زیادی می تواند داشته باشد که اغلب اوقات یک دلیل موجب شکستن آن می شود و در موارد نادری یک دلیل برای شکستن شیشه فر کافیست!


دلیل اول عمر شیشه فر
معمولا طول عمر شیشه های درب فر ایرانی 3 تا 5 سال و شیشه های فرگاز ایتالیایی و فرگاز آلمانی چیزی حدود 7 الی 11 سال تخمین زده می شود. پس از گذشت این مدت عمر شیشه تمام می شود به این معنی که دیگر شیشه توانایی تحمل حرارت و فشار را ندارد. در این مواقع فرگاز با کوچکترین فشار یا حرارتی پودر می شود!


شیشه های حرارتی به دلیل ساختار خاصی که دارند پس از شکستن پودر می شوند و تکته های پودر شده خاصیت برندگی بسیار کمی دارند. به سرعت شیشه ها را جمع کنید و با یک مرکز معتبر شیشه اجاق گاز تماس بگیرید. شما میتوانید عکس و مدل گاز خود را به شماره زیر ارسال کنید تا هزینه خرید و نصب شیشه برای شما ارسال شود.


دلیل دوم شوک به شیشه فر
بعد از طول عمر شیشه، شوک حرارتی رایج ترین دلیل شکستن شیشه های درب فر است. تصور کنید فر شما بیش از یکساعت روشن بوده و شیشه درب فر دارای حرارت بالایی می باشد کافیست قطره ای آب بر روی شیشه بریزد تا شیشه دچار شوک شود. در این مواق یا شیشه همان لحظه شکسته می شود یا ساعاتی بعد.
شیشه وقتی سرد می شود یا در همان لحظه واکنش نشان میدهد یا مقدار سرما کم است و جذب شیشه می شود. در این حالت ساعاتی پس از پخت و پز شیشه می شکند. بهترین راهکار برای جلوگیری از این اتفاق دور نگه داشتن گاز فردار از سینک می باشد. در حالتی که نمی توانید این فاصله را حفظ کنید باید مراقبت بیشتری در برابر پاشش آب داشته باشید.


دلیل سوم ضربه به شیشه درب فر
شیشه های درب فر بر اثر ضربه های بزرگ و سنگین مقاوم زیادی دارند اما در برابر ضرباتی سبک اما با اصطحکاک کم بسیار آسیب پذیر هستند. مثلا شما با ضربات سنگین دست نمی توانید آسیبی به این شیشه های بزنید اما کافیست یک شی نوک تیزر سرامیکی مثل شمع ماشین را به شیشه بزنید تا شاهد پودر شدن آن باشید.

قیمت شیشه درب فر اجاق گاز

قیمت شیشه درب فر به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه با جزئیات ذکر خواهیم کرد.

مدل فرگاز

ابتدای باید تشخیص داده شود که مدل گاز فردار شما چیست. مثلا گاز فردار با پنج شعله درب فر بزرگتری نسبت به گاز فردار پنج شعله دارد. یا گازهای فردار استیل، دور درب فر آنها از استیل تشکیل شده است که شما علاوه بر پرداخت هزینه شیشه درب فر باید هزینه پلمت شیشه روی استیل را نیز پرداخت کنید.


کشور سازنده 

نیازی به توضیح نیست که شیشه برای گازهای ایرانی با گازهای خارجی و حتی چینی متفاوت است! معمولا شیشه های ایرانی را به صورت فابریک خودشان برای شما تهیه میکنیم و شیشه های گازهای آلمانی و ایتالیایی را اگر موجود باشد فابریکی و اگر نباشد از شیشه های خارجی گارانتی دار تولید و برای شما نصب می کنیم.


خرید شیشه یا نصب شیشه؟ 

شما اگر قصد شیشه فر را به صورت تکی داشته باشید باید در نظر داشته باشید که شیشه های ایرانی از 400 هزار تومان تا 800 هزار تومان می باشند و اگر قصد خرید شیشه های خارجی را دارید از قیمت های از 1 میلیون شروع می شود. اگر قصد نصب شیشه را داخل تهران دارید هزینه ایاب ذهاب و نصب به صورت جدا دریافت می گردد. درب های فر که به صورت فریم دار هستند، هزینه پلمپ شیشه بر روی استیل جدا محاسبه می شود. 

 1. در ادامه به صورت لیست وار بخشی از شیشه های آماده و موجود در انبار وجود دارند:
 2. ·       شیشه درب فر تاکنوگاز

 3. ·       شیشه درب فر تکنو

 4. ·       شیشه درب فر نوژن

 5. ·       شیشه درب فر آلتون

 6. ·       شیشه درب فر اسمارت

 7. ·       شیشه درب فر گاز اسنوا

 8. ·       شیشه درب فر عالیسان

 9. ·       شیشه درب فر پادیسان

 10. ·       شیشه درب فر گاز رز

 11. ·       شیشه درب فر گلین

 12. ·        شیشه درب فر ایمن گاز

 13. ·       شیشه درب فر لوفرا

شیشه اجاق گازهای خاص و خارجی:

 1. شیشه اجاق گاز بوش

 2. شیشه اجاق گاز پیکسار

 3. شیشه اجاق گاز تایسز

 4. شیشه اجاق گاز تکنوهاوس

 5. شیشه اجاق گاز گوفر

 6. شیشه اجاق گاز ایندزیت

 7. شیشه اجاق گاز سلن

 8. شیشه اجاق گاز تریم

 9. شیشه اجاق گاز هافنبرگ

قیمت شیشه فر توکار تعویض شیشه فر توکار در تهران تعویض شیشه درب فر اجاق گاز تعمیر شیشه فر در تهران تعویض شیشه اجاق گاز طرح فر علت شکسته شدن شیشه فر تعویض شیشه درب فر اجاق گاز تعویض شیشه بیرونی درب فر اجاق گاز شیشه فر اجاق گاز تکنوگاز

اجاق یکی از مهم ترین لوازم خانگی در هر خانه است زندگی بدون این وسیله عیر ممکن است و برای زیبایی و کاری بیشتر از شیشه های سکوریت استفاده کردن که هم داخل فر دیده شود شیشه فر اجاق گاز تکنوگاز و برای لوکس کردن و زیبای بیشتر از شیشیه های اجاق گاز استفاده کرده اند و این مورد در بخی از موراد ابته بسیار کم این شیشه ها برای این برای مقابله با گرما شدید فر و همچننی برای ایمن کردن که در صورت شکسته شدن شیشه فر بصورت دانه های ریز تبدیل شود تا کار بر خطر بسیار کمتری داشته باشد.

 

 

شیشه درب فر تاکنو
شیشه گازفردار نحوه چیدمان وسایل و طبقات شیشه درب فر اجاق گاز و سینی ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. ماهیت استفاده از فر برای پخت غذا در یک فضای بسته کاملا به درجه حرارت مشخص شده بستگی دارد. این کار باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی شده شیشه گازفردار و زمان پخت را کاهش می دهد. در هنگام خرید بررسی کنید که درب دستگاه سالم باشد. معمولا اجاق گاز مبله بین کابین فر قرار می گیرد اما مدل های امروزی دارای دو شیشه فرتوکار یا تعداد بیشتری از کابین فر مجزا هستند که قابلیت استفاده به صورت همزمان را به شما می دهند. یکی از نکات مهم در هنگام خرید این موضوع می باشد که اجاق گازهای خوب دارای طبقات فر متحرک بوده و برای جا به جای آسان استفاده می شود. تعداد طبقات فر ، نحوه قرار گیری شیشه درب فر اجاق گاز و یا حتی سینی دستگاه مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید. شیشه فرتوکار اجاق های برقی به علت گران بودن برق نسبت به گاز به صرفه نیستند با اینکه کارایی خوبی دارند و بسیار شیک و زیبا هستند. اگر سطح میز یا کابینت شما باریک است می توانید شیشه گازفردار از اجاق های توکاری استفاده نمایید که تمامی شعله های آن در یک ردیف هستند و یا به شکل مستطیلند. زمان خرید اجاق گاز دقت داشته باشید فاصله شعله ها طوری باشد که شما بتوانید به راحتی چند قابلمه روی گاز قرار دهید.

 

شیشه خم درب فر تکنوگاز

شیشه های اجاق گاز تکنو ساخت ایتالیایی در دو مدل خم و تخت تولید می شوند. از آنجایی که تکنوگاز از برندهای مطرح اجاق گاز در جهان است کیفیت قطعات این اجاق گازها هم در سطح بالایی قرار دارند. شیشه هایی که ما در اختیار داریم شیشه های درجه یک فابریک اجاق تکنو می باشد.

تعویض و نصب شیشه های فابریک اجاق گاز تکنو در تهران و ارسال شیشه به تمامی شهرهای ایران

 

 

معرفی و تاریخچه شرکت تکنو ایتالیا

60 سال پیش دو برادر ایتالیایی Contini در رویای ساخت اجاق گازی مدرن بودند تا روزی که توانستند ترکیبی از کمد و گاز را در یک محصول ارائه دهند و این محصول امروزه به زبان ما اجاق گازهای مبله معروف هستند. آنها تکنوگاز را حاصل اشتقیاق و تکنولوژی می دانستند که هنوز هم شعار این شرکت همین هست.

این شرکت به صورت رسمی در اوایل دهه 1960 به عنوان فروشنده لوزام خانگی شروع به کار کرد. محصولات با کیفیت این شرکت در زمینه اجاق گازهای مبله به سرعت در سراسر دنیا مشهور شد و در دهه های اخیر این شرکت شروع به تولید فرهای توکار تکنو، یخچال و ماشین لباسشویی کرده و حالا یکی از بازیگران اصلی در زمینه تولید و پخش لوزام خانگی محسوب می شود.