نصب و تولید انواع

شیشه های درب فر و اجاق گاز

ارسال عکس گاز برای استعلام قیمت

 

0901-570-3996

 واتس آپ،روبیکا 

 

چهارشعبه فعال

 سراسر تهران

(قیمت تولیدی بدون واسطه) 

فهرست مطالب

علت شکستن شیشه فر گاز

شکستن شیشه فر دلایلی زیادی می تواند داشته باشد که اغلب اوقات یک دلیل موجب شکستن آن می شود و در موارد نادری یک دلیل برای شکستن شیشه فر کافیست!


دلیل اول عمر شیشه فر

معمولا طول عمر شیشه های درب فر ایرانی 3 تا 5 سال و شیشه های فرگاز ایتالیایی و فرگاز آلمانی چیزی حدود 7 الی 11 سال تخمین زده می شود. پس از گذشت این مدت عمر شیشه تمام می شود به این معنی که دیگر شیشه توانایی تحمل حرارت و فشار را ندارد.
در این مواقع فرگاز با کوچکترین فشار یا حرارتی پودر می شود!
شیشه های حرارتی به دلیل ساختار خاصی که دارند پس از شکستن پودر می شوند و تکته های پودر شده خاصیت برندگی بسیار کمی دارند. به سرعت شیشه ها را جمع کنید و با یک مرکز معتبر شیشه اجاق گاز تماس بگیرید.
شما میتوانید عکس و مدل گاز خود را به شماره زیر ارسال کنید تا هزینه خرید و نصب شیشه برای شما ارسال شود.


دلیل دوم شوک به شیشه فر

بعد از طول عمر شیشه، شوک حرارتی رایج ترین دلیل شکستن شیشه های درب فر است. تصور کنید فر شما بیش از یکساعت روشن بوده و شیشه درب فر دارای حرارت بالایی می باشد کافیست قطره ای آب بر روی شیشه بریزد تا شیشه دچار شوک شود. در این مواق یا شیشه همان لحظه شکسته می شود یا ساعاتی بعد.
شیشه وقتی سرد می شود یا در همان لحظه واکنش نشان میدهد یا مقدار سرما کم است و جذب شیشه می شود. در این حالت ساعاتی پس از پخت و پز شیشه می شکند.
بهترین راهکار برای جلوگیری از این اتفاق دور نگه داشتن گاز فردار از سینک می باشد. در حالتی که نمی توانید این فاصله را حفظ کنید باید مراقبت بیشتری در برابر پاشش آب داشته باشید.


دلیل سوم ضربه به شیشه درب فر

شیشه های درب فر بر اثر ضربه های بزرگ و سنگین مقاوم زیادی دارند اما در برابر ضرباتی سبک اما با اصطحکاک کم بسیار آسیب پذیر هستند. مثلا شما با ضربات سنگین دست نمی توانید آسیبی به این شیشه های بزنید اما کافیست یک شی نوک تیزر سرامیکی مثل شمع ماشین را به شیشه بزنید تا شاهد پودر شدن آن باشید.

قیمت شیشه درب فر اجاق گاز

قیمت شیشه درب فر به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه با جزئیات ذکر خواهیم کرد.

 

مدل فرگاز

ابتدای باید تشخیص داده شود که مدل گاز فردار شما چیست. مثلا گاز فردار با پنج شعله درب فر بزرگتری نسبت به گاز فردار پنج شعله دارد. یا گازهای فردار استیل، دور درب فر آنها از استیل تشکیل شده است که شما علاوه بر پرداخت هزینه شیشه درب فر باید هزینه پلمت شیشه روی استیل را نیز پرداخت کنید.

 

کشور سازنده 

نیازی به توضیح نیست که شیشه برای گازهای ایرانی با گازهای خارجی و حتی چینی متفاوت است!

معمولا شیشه های ایرانی را به صورت فابریک خودشان برای شما تهیه میکنیم و شیشه های گازهای آلمانی و ایتالیایی را اگر موجود باشد فابریکی و اگر نباشد از شیشه های خارجی گارانتی دار تولید و برای شما نصب می کنیم.

 

خرید شیشه یا نصب شیشه؟ 

شما اگر قصد شیشه فر را به صورت تکی داشته باشید باید در نظر داشته باشید که شیشه های ایرانی از 400 هزار تومان تا 800 هزار تومان می باشند و اگر قصد خرید شیشه های خارجی را دارید از قیمت های از 1 میلیون شروع می شود.

اگر قصد نصب شیشه را داخل تهران دارید هزینه ایاب ذهاب و نصب به صورت جدا دریافت می گردد. درب های فر که به صورت فریم دار هستند، هزینه پلمپ شیشه بر روی استیل جدا محاسبه می شود. 

 

برای دریافت قیمت دقیق شیشه گاز فردار، عکس و مدل گاز را به شماره زیر واتساپ یا روبیکا کنید:

 

شیشه اجاق گازهای فردار:

 

·       تمای درب فرهای توکار و مبله و اجاق گازهای پنج شعله

 

· شیشه درب فر تاکنوگاز · شیشه درب فر تکنو · شیشه درب فر نوژن · شیشه درب فر آلتون · شیشه درب فر اسمارت · شیشه درب فر گاز اسنوا · شیشه درب فر عالیسان · شیشه درب فر پادیسان · شیشه درب فر گاز رز · شیشه درب فر گلین · شیشه درب فر ایمن گاز · شیشه درب فر لوفرا

شیشه اجاق گازهای خاص و خارجی:

 

شیشه اجاق گاز بوش/شیشه اجاق گاز پیکسار/شیشه اجاق گاز تایسز/شیشه اجاق گاز تکنوهاوس/شیشه اجاق گاز گوفر/شیشه اجاق گاز ایندزیت/شیشه اجاق گاز سلن/شیشه اجاق گاز تریم/شیشه اجاق گاز هافنبرگ

 

شیشه بخاری:


بخاری پلار ، بخاری مهیا گاز ، بخاری ارج ، بخاری توان گاز بخاری سوزان ،بخاری آزمایش ، بخاری مشهد دوام ، بخاری سنگر کار، بخاری ایران شرق ، هیتا شعله ، طوس افروز ، شارق طوس انرژی و …

 

– تعویض انواع شیشه اجاق گاز های مبله:

 

شیشه اجاق گاز تاکنو، شیشه اجاق گاز آلتون، شیشه اجاق گاز پیلوت، شیشه اجاق گاز اسنوا، شیشه اجاق گاز تکسان، شیشه اجاق گاز سینجر، شیشه اجاق گاز تکنو ایتالیا، شیشه اجاق گاز نوژن رزگار، شیشه اجاق گاز ایمن گاز، شیشه اجاق گاز تاکنو خم، شیشه اجاق گاز لوفرا، شیشه اجاق گاز گلین، شیشه اجاق گاز گلبین، شیشه اجاق گاز عالیستان، شیشه اجاق گاز پادیسان و انواع درب رو اجاق گاز مبله
شیشه های اجاق گاز طرح فر اشکان، نوژن،اطلس جواهر و متفرقه ها
/فروش کلی و اعطای نمایندگی به تمامی شهرها
/شیشه های سکوریتی و مقاوم در برابر حرارت تولید می شوند با خیال راحت خرید کنید.

 

 

 

 

 

شیشه درب فر اجاق گاز اسنوا

 
 

اسنوا یکی از شرکت های تولید لوازم خانگی در ایران است که عمدتا با ساخت لوازمی مانند اجاق گاز و یخچال شناخته می شود. البته چند سالی هست که این برند کار خود را توسعه داده و محصولاتی مانند کولرآبی، ماشین لباسشویی و تلویزیون را وارد چرخه تولید کرده است.

 

مشتریان گرامی برای نصب و


تهیه شیشه های درب فر اجاق گازهای اسنوا می توانند با شماره های

 

4856  6670   021
    

 

شرکت برای هماهنگی نصب

 

3996  570   0901

 

 

  شبکه های اجتماعی برای ارسال عکس اجاق گاز


(واتساپ، ایتا، روبیکا)

 

 

شرکت تهران آی پی از جایی که تولید کننده و نصاب شیشه های درب فر در سراسر ایران است شیشه های اجاق گاز اسنوا را در خط تولید خود قرار داده و باعث شده شیشه های این اجاق گاز را در راستا کار خود قرار دهد.

 

شیشه های درب فر اجاق گاز اسنوا به نمونه های زیر تقسیم می
شوند:

 

1-    شیشه اجاق گاز رومینا اسنوا

2-  شیشه اجاق گاز 5 شعله اسنوا

3- شیشه اجاق گاز فردار اسنوا

4-  شیشه اجاق گاز آدرینا

 
 

قیمت شیشه فر توکار

تعویض شیشه فر توکار در تهران

تعویض شیشه درب فر اجاق گاز

تعمیر شیشه فر در تهران

تعویض شیشه اجاق گاز طرح فر

علت شکسته شدن شیشه فر

تعویض شیشه درب فر اجاق گاز

تعویض شیشه بیرونی درب فر اجاق گاز

شیشه فر اجاق گاز تکنوگاز

اجاق یکی از مهم ترین لوازم خانگی در هر خانه است زندگی بدون این وسیله عیر ممکن است و برای زیبایی و کاری بیشتر از شیشه های سکوریت استفاده کردن که هم داخل فر دیده شود شیشه فر اجاق گاز تکنوگاز و برای لوکس کردن و زیبای بیشتر از شیشیه های اجاق گاز استفاده کرده اند و این مورد در بخی از موراد ابته بسیار کم این شیشه ها برای این برای مقابله با گرما شدید فر و همچننی برای ایمن کردن که در صورت شکسته شدن شیشه فر بصورت دانه های ریز تبدیل شود تا کار بر خطر بسیار کمتری داشته باشد.

 

شیشه گاز فردار

شیشه گازفردار نحوه
چیدمان وسایل و طبقات شیشه درب فر اجاق گاز
 و سینی
ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. ماهیت استفاده از فر برای پخت غذا در یک فضای
بسته کاملا به درجه حرارت مشخص شده بستگی دارد. این کار باعث جلوگیری از هدر رفتن
انرژی شده شیشه گازفردار
 و زمان پخت را کاهش می
دهد. در هنگام خرید بررسی کنید که درب دستگاه سالم باشد. معمولا اجاق گاز مبله بین
کابین فر قرار می گیرد اما مدل های امروزی دارای دو شیشه
فرتوکار
 یا تعداد بیشتری از کابین فر مجزا هستند که قابلیت استفاده به صورت
همزمان را به شما می دهند.

یکی از نکات مهم در هنگام خرید این موضوع می باشد که اجاق
گازهای خوب دارای طبقات فر متحرک بوده و برای جا به جای آسان استفاده می شود.
تعداد طبقات فر ، نحوه قرار گیری شیشه درب فر اجاق گاز

و یا حتی سینی دستگاه مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید
. شیشه
فرتوکار اجاق های برقی به علت گران بودن برق نسبت به گاز
به صرفه نیستند با اینکه کارایی خوبی دارند و بسیار شیک و زیبا هستند
.

 

اگر سطح میز یا کابینت شما باریک است می توانید شیشه گازفردار از اجاق های توکاری استفاده نمایید که
تمامی شعله های آن در یک ردیف هستند و یا به شکل مستطیلند
.
زمان خرید اجاق گاز دقت داشته باشید فاصله شعله ها طوری باشد که
شما بتوانید به راحتی چند قابلمه روی گاز قرار دهید

.

 

شیشه درب فر تاکنو 

 
 

شیشه خم درب فر تکنوگاز

 

شیشه های اجاق گاز تکنو ساخت ایتالیایی در دو مدل خم و تخت تولید می شوند. از آنجایی که تکنوگاز از برندهای مطرح اجاق گاز در جهان است کیفیت قطعات این اجاق گازها هم در سطح بالایی قرار دارند. شیشه هایی که ما در اختیار داریم شیشه های درجه یک فابریک اجاق تکنو می باشد.

تعویض و نصب شیشه های فابریک اجاق گاز تکنو در تهران و ارسال شیشه به تمامی شهرهای ایران

 

معرفی و تاریخچه شرکت تکنو ایتالیا

 

60 سال پیش دو برادر ایتالیایی Contini در رویای ساخت اجاق گازی مدرن بودند تا روزی که توانستند ترکیبی از کمد و گاز را در یک محصول ارائه دهند و این محصول امروزه به زبان ما اجاق گازهای مبله معروف هستند. آنها تکنوگاز را حاصل اشتقیاق و تکنولوژی می دانستند که هنوز هم شعار این شرکت همین هست.

این شرکت به صورت رسمی در اوایل دهه 1960 به عنوان فروشنده لوزام خانگی شروع به کار کرد. محصولات با کیفیت این شرکت در زمینه اجاق گازهای مبله به سرعت در سراسر دنیا مشهور شد و در دهه های اخیر این شرکت شروع به تولید فرهای توکار تکنو، یخچال و ماشین لباسشویی کرده و حالا یکی از بازیگران اصلی در زمینه تولید و پخش لوزام خانگی محسوب می شود.

 

 

 

 

 

تماس سریع با اپراتور