/ توسط کازشناس فنی / مناطق شهر / / 2 دیدگاه

تعمیر اجاق گاز افسریه

تمامی ساکنین شرق تهران

برای تعمیر اجاق گازهای رومیزی و فر 

( همراه با ضمانت نامه کتبی)

با شـــــماره

4856 6670 021

 تـــماس بـــگیرید.

تعمیر اجاق گاز در نارمک

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

56 48 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

تعـمیر انواع اجـاق گـازهای رومـیزی و فـر در محـل شــرق تـهران

با قطعات وارداتی همراه با شش ماه ضمانت نامه کتبی 

 

اگر اجاق گاز شما دچار مشکل شده 

و به دنبال تعمیرکارانی حرفه ای و پشتیبانی قوی، 

همراه با قطعات ضمانت دار هستید 

با خیال آسوده با ما در تماس باشید

 

تعمیر اجاق گاز در افسریه

تعمیر تخصصی اجاق گاز در منطقه افسریه یکی از خدمات شرکت تهران ای پی می باشد که فقط کافیست با شماره  تماس گرفته تا به نزدیکترین تعمیرکار اجاق گاز در افسریه وصل شوید. تعمیرکاران ما مستقر در افسریه در بیست و چهارساعت شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما هستند و در اولین فرصتی که توسط شما تعیین شود به محل اعزام می شوند. تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر اجاق گاز ظرافت خاصی میخواهد و از طرفی متخصصین خیره این کار را پس به شما پیشنهاد میدهیم که شرکت ما تماس گرفته و آماده اتصال به نزدیکترین اپراتورهای ما در افسریه باشید.

تعمیر اجاق گاز افسریه اولین نگرانی همه ما در زمان خرابی برخی از لوازم خانگی این است که چگونه آن را به تعمیرکار ببریم. برای مثال درمورد انواع اجاق گاز، که امروزه با تکنولوژی جدید، جابجا کردن این وسیله واقعا سخت بوده و به چند نفر نیروی کمکی نیاز داریم. از طرفی ممکن است در حین انتقال، به آن آسیب وارد شود. آیا بهتر نیست به جای نگرانی، با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نزدیکترین تعمیر را به محل شما اعزام کنیم؟ آیا می دانید این مرکز خدمات در محل را در زمینه تعمیر ساید بای ساید، تعمیر ظرفشویی، تعمیر لباسشویی و تعمیرات دیگر لوازم خانگی برای شما عزیزان ارائه می کند؟

بعد از تماس با شرکت تهران ای پی شما تعمیر اجاق گاز افسریه و ثبت درخواست، تعمیرکار مربوطه براساس عیب یابی اولیه که به کمک توضیحات شما انجام داده است، با تجهیزات کامل از جمله وسایل مورد نیاز شما و در اولین فرصت به منزل شما مراجعه کرده و شما از نزدیک شاهد روند کار خواهید بود. به شما اطمینان می دهیم اجاق گاز همانند روز اول به شما تحویل داده می شود. تعمیر اجاق گاز در محل شما با درخواست شما و در تمام نقاط تهران مانند شرق تهران ، شمال ، جنوب و غرب تهران توسط سرویس کاران متخصص ما انجام می شود. اجاق گاز یکی از لوازمی است که در هر مکانی یافت می شود.

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

56 48 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

تعمیر گاز افسریه

مدل های جدید اجاق گاز نیز دارای سیستمی مدرن در خود هستند که بسا تعمیر آن را بسیار سخت تر کرده است به همین جهت می باشد که تاکید ما بر روی تعمیرکار متخصص همراه با مدرک می باشد که از طرفی آشنایی با سیستم های مدرن اجاق گاز باشد از طرفی نیز خیال شما بابت سپردن این وظیفه مهم به ما راحت باشد که در هر صورت اجاق گاز که از وسایل تعمیر گاز افسریه حیاتی یک منزل حساب می شود نیز بتواند تعمیر وخاطر شما آسوده باشد. تعمیر گاز افسریه ساختمان اجاق گازها تقریبا مشابه هم است در اجاق ها، گازی که توسط شیلنگ به اجاق متصل می شود ابتدا به لوله ای بنام چند راهه می رسد. بر روی این لوله شیرهای اجاق نصب شده است در انتهای شیرها نازل ها قرار دارند که گاز را به داخل لوله های رابط می پاشد تعمیر گاز افسریه چون نازل ها اندکی با لوله های رابط فاصله دارند هوا را به دنبال خود به داخل لوله های رابط می کشند و مخلوطی از هوا و گاز که لازمه احتراق است بوجود می آید.

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

تعمیر اجاق گاز شهرک والفجر

قطر سوراخ نازل ها (اوریفیس) و فاصله آنها از لوله های رابط حساب شده است و تقریبا احتیاجی به تنظیم و تعمیر ندارند ولی در اجاق های قدیمی در ابتدای لوله های رابط محفظه ای با درب متحرک وجود دارد که به توسط باز و بستن درب (صفحه) می توان مقدار درصد هوا در مخلوط گاز و هوا را تنظیم نموده تا شعله مناسبی را داشته باشیم. در بعضی از اجاق ها نازل به شیر متصل نیست و تعمیر اجاق گاز شهرک والفجر ابتدا لوله های رابط به شیر متصل شده و بعد در نزدیکی مشعل، نازل طوری نصب شده که همان مخلوط هوا و گاز را بوجود می آورد. بعد از لوله های مذکور مشعل ها که محل سوخت اجاق است قرار دارند و در مجاورت آنها ترموکوپل و جرقه زن (فندک) قرار دارد.

تعمیر اجاق گاز شهرک والفجر در اجاق گازهای فردار محفظه فر توسط یک یا دو مشعل (یکی پایین و دیگری بالا) حرارت داده می شود این مشعل توسط دو ترموستات و یک پیلوت با شعله خیلی کوچک کنترل می شود هنگامی که فر یا تنور خاموش است، شعله کوچک پیلوت روشن است و چنانچه دکمه کنترل را چرخانیده و روشن کنیم این دکمه شیری را باز می کند و جریان گاز را به پیلوت افزایش می دهد.

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

تعمیر اجاق گاز شهرک محلاتی

تعمیر اجاق گاز شهرک محلاتی با زیاد شدن شعله پیلوت، بخار داخل لوله مربوطه به ترموستات منبسط می شود در اثر منبسط شدن بخار داخل لوله ترموستات، شیر مشعل باز می شود و اجازه می دهد که گاز به مشعل فر برسد، با خروج گاز از مشعل فر، شعله پیلوت آن را روشن می کند. هنگامی که درجه حرارت فر به حد تنظیم شده رسید، ترموستات اصلی فر به کار می افتد یعنی تعمیر اجاق گاز شهرک محلاتی بخار داخل لوله مربوطه به ترموستات اصلی (در اثر بالا رفتن حرارت داخل فر) منبسط می شود و شیری را به کار می اندازد و جریان گاز را به مشعل فر کم می کند. با پایین آمدن حرارت در فر، بخار لوله ترموستات منقبض شده و توسط شیر عبور گاز، مقدار گاز ورودی را زیاد می کند و شعله فر بیشتر می شود به این ترتیب حرارت داخل فر با کم و زیاد شدن شعله مشعل آن توسط ترموستات در حد تنظیم شده ای ثابت تعمیر اجاق گاز شهرک محلاتی  نگهداشته می شود.

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

تعمیر اجاق گاز محلاتی

هنگامی که یک دکمه کنترل مشعل در زیادترین حد خود باشد، دوره مشعل باید آبی بسوزد و داخل آن یعنی در قسمت وسط مشعل ارتفاع شعله باید در حدود ۲۰ میلیمتر و به رنگ آبی متمایل به سبز باشد. اگر شعله مطابق مشخصاتی که گفته شد نباشد، تعمیر اجاق گاز محلاتی مخلوط گاز و هوا احتیاج به تنظیم دارد. برای این منظور با آچار مناسب مهره تنظیم کننده گاز را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید تا جریان گاز افزایش یابد و برای کاهش دادن جریان گاز مهره مزبور را عکس حرکت عقربه های ساعت بچرخانید. برای تغییر مقدار هوا، پیچ تنظیم کننده مخلوط هوا را شل کنید و صفحه مخلوط کن را تغییر دهید تا اندازه سوراخ های محفظه مخلوط کن تغییر کند و هوای بیشتر یا کمتری وارد محفظه شود. همان طور که گفته شد در اجاق های جدید مشگل تنظیم گاز مشعل به ندرت اتفاق می افتد و احتیاجی به تنظیم مخلوط هوا و گاز نیست ولی در صورت مناسب نبودن شعله مشعل، مشکل می تواند از گرفتگی سوراخ نازل و یا گشاد شدن آن باشد که نازل را تمیز یا تعویض می کنیم. تعمیر اجاق گاز محلاتی در شکل یک شیر گاز معمولی که در اکثر اجاق گازها مورد استفاده قرار می گیرد همراه با نازل و شکل گسترده آن نشان داده شده است. (پیکان قرمز در شکل نازل، و مسیر ورود و خروج گاز را مشخص کرده است.) در این شیرها در وسط محور چرخش شیر سوراخی وجود دارد و در آن پیچ قابل تنظیمی است که دسترسی به آن با پیچ گوشتی باریکی امکان پذیر است. تعمیر اجاق گاز محلاتی با چرخاندن این پیچ شعله کم اجاق را، کمتر و یا بیشتر می کنیم. ولی بر روی شعله زیاد اجاق اثر ندارد. در شکل این قسمت ها با پیکان سبز نشان داده شده است.

محله افسریه دارای شبکه خیابان‌های متقاطع و منظم است. این محله از سه خیابان اصلی شمالی-جنوبی با نام‌های ۱۵ متری اول، ۱۵ متری دوم و ۱۵ متری سوم و نیز یک خیابان شرقی-غربی با نام ۲۰ متری افسریه تشکیل شده‌است و در میان این خیابان‌ها از جنوب تا شمال دارای ۴۵ کوچه منظم است. از خیابان ۱ تا ۲۰ متری افسریه (افسریه جنوبی یا پایین) و از خیابان ۳۰ تا خیابان (۴۵ افسریه شمالی یا بالا) و کل محله محدوده شهرداری منطقه ۱۵ تهران میباشد.

نتیجه تصویری برای افسریه + تابناکافسریه را می‌توان به عنوان نخستین محله از نظر مهندسی شهر سازی در تهران در بدو تأسیس نام برد؛ این محله از محله‌هایی نیز در تهران است که از سیستم کدینگ در نام‌گذاری خیابان‌ها استفاده نموده، به طوری که هر فرد غریبه به راحتی به مقصد خود در این محله می‌رسد، آدرس‌دهی در این محل صرفا شماره خیابان و پلاک هست به عنوان مثال افسریه خیابان ۴۳ پلاک ۳۰. همین کد کافیست که به مقصد برسید.

طراحی این محله براساس قطعات ۱۲۰ متری در کل محل یکسان بوده‌است و از این بابت نیز در تهران جز معدود محلات با این خصوصیت است و در ابتدا صرفا به عنوان محله‌ای ویلایی در یک طبقه بنیان‌گذاری شده بود. از نکات ریز در پیش‌بینی‌های انجام شده در بدو تأسیس این محله، می‌توان به عرض ۶ متر بر زمین‌ها اشاره کرد که پیش از انقلاب درب پارکینگ دو همسایه کنار هم، حتما می‌بایست یکی سمت چپ ملک قرار گیرد و دیگری سمت راست قرار گیرد؛ با این ترفند ساده شهرداری پیش از انقلاب، به راحتی ایجاد جای یک پارک ماشین در خیابان را بین دو همسایه جانمایی نمود که متأسفانه بعد انقلاب اصلا به این موضوع دقت نگردید و منجر به کمبود شدید جای پارک شد.

2 دیدگاه

  • ک.حسینی

    خیلی عالی و حرفه ای هستن دمشون گرم

  • مراوندی

    ضمانت اجناستون عالی بود

  • یک دیدگاه بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *