/ توسط کازشناس فنی / مناطق شهر / / 2 دیدگاه

تعمیر اجاق گاز در پاسداران

تمامی ساکنین شمال تهران

برای تعمیرات انواع اجاق گازها 

با شـــــماره

021-6670-4856

 تـــماس بـــگیرید.

 

تعمیر اجاق گاز در پاسداران

 

 

شرکت تهران ای پی؛ مجری تعمیرات اجاق گاز در محل

تعمیرات تخصصی اجاق گاز در شمال تهران منطقه پاسداران،

اعزام تعمیرکاران مستقر در شمال تهران به محل شما

ضمانت نامه شش ماهه کتبی بعد از تعمیرات اجاق گاز شما

 

ساکنین محترم شمال تهران کافیست با شماره   4856 – 6670 – 021  تماس بگیرید

 تا تعمیرکاران اجاق گاز به محل شما اعزام شوند.

 

 

در ادامه به برخی مشکلات رایج اجاق گازها و عیب یابی آنها می پردازیم:

 

          اگر مشعل های فوقانی اجاق گاز روشن نمی شود

 

علت : پیلوت خاموش است

 

رفع عیب : پیلوت را روشن کنید.

 

          اگر شعله دود می کند

 

علت: در مخلوط هوا و گاز ، مقدار گاز زیاد است.

 

رفع عیب : مقدار گاز را کم کنید در صورت گشاد شدن نازل آنرا تعویض کنید.

 

          اگر شعله مشعل بلند است :

 

علت : مقدار گاز و هوا هر دو زیاد است.

 

رفع عیب : در اجاق های قدیمی مقدار گاز و هوا را کم کنید .

 

          فر روشن نمی شود :

 

علت 1 : شعله پیلوت خاموش است.

 

رفع عیب 1: پیلوت را روشن کنید

 

علت 2 : تایمر در وضع صحیح تنظیم نشده است

 

رفع عیب 2 : تایمر فر را تنظیم کنید.

 

          فر در درجه تنظیم شده باقی نمی ماند

 

علت : ترموستات فر به طور صحیح تنظیم نشده

 

رفع عیب : ترموستات فر را آزمایش و تنظیم کنید.

 

توجه : در مورد عیوب ترموکوپل ، بوبین و تست آنها بهتر است با ما که نمایندگی تعمیر اجاق گاز در تهران هستیم تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

کاربران محترم اجاق گاز در شمال و شرق تهران می توانند از طریق

56 48 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

یکی از شعب فعال ما در زمینه تعمیرات اجاق گاز پاسداران تهران است. کافیست با شماره ذکر شده تماس گرفته تا به نزدیکترین تعمیرکار حاضر در منطقه پاسداران دسترسی پیدا کنید. تعمیرکاران شرکت تهران AP در منطقه پاسداران علاوه بر تعمیر اجاق گاز شما به شما ضمانت کتبی شش ماهه نیز تقدیم می کنند که در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید پیگیر باشید.

تعمیر گاز پاسداران

در ادمه متن ما به توصیفات زیبایی از منطقه پاسداران می پردازیم، تعمیر اجاق گاز پاسداران در روزگار دور زمانی‌که ناصرالدین شاه قاجار برای خوشگذرانی و فرار از گرما، هوس ییلاق می‌کرد از کاخ صاحبقرانیه به روستای حصار بیک می‌رفت. چهارمین شاه سلسله قاجار طی کردن مسافت از کاخ تا روستا برایش بسیار سخت بود. به همین دلیل هم دستور ساخت سلطنت آباد را داد تا در میان راه در این مکان هم توقفی داشته باشد. این منطقه که حالا در میان منطقه ۳ و ۴ شهرداری قرار دارد، تعمیر گاز پاسداران به نام خیابان پاسداران مشهور است. این خیابان با طول ۹ کیلومتر یکی از طولانی‌ترین خیابان‌های تهران است. این خیابان از شمال به نیاوران و از جنوب به بزرگراه همت ختم می‌شود. امکانات و دسترسی محلی در این منطقه در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.  خرید انواع اجاق گاز همین موضوع قیمت آپارتمان در پاسداران تهران را افزایش داده است. از مهم‌ترین محله‌ها و خیابان‌های پاسداران می‌توان به ضرابخانه، احتشامیه، فرمانیه و مجموعه خیابان‌های بوستان و گلستان اشاره کرد. تعمیر اجاق گاز پاسداران این محله ۴ ایستگاه مترو دارد و خطوط بی‌آرتی و تاکسیرانی می‌تواند ساکنان محله را به هر مقصدی که قصد سفر به آن را دارند، برساند.

تعمیر اجاق گاز ضرابخانه

با نگاهی به نقشه جغرافیایی تهران، تعمیر اجاق گاز ضرابخانه را در سمت شمال شرقی پیدا می‌کنید. پاسداران مرزی است در منطقه ۳ و ۴ شهرداری تهران که البته در تقسیم‌بندی‌های رسمی اغلب جزو منطقه ۴ به حساب می‌آید. این خیابان با ۹ کیلومتر طول، یکی از طولانی‌ترین خیابان‌های شمالی تهران است. خیابان پاسداران از شمال به میدان نوبنیاد و از جنوب به بزرگراه همت ختم می‌شود. در میانهٔ خیابان تعمیر گاز ضرابخانه سه راه اختیاریه و چهارراه پاسداران قرار دارد و با گذر از این مناطق می‌توان به منطقه ۱ تهران یعنی محله‌های نیاوران و اجاق گاز میدان نوبنیاد وارد شد. بخش زیادی از این خیابان طولانی یک طرفه است و اگر قصد گشت‌وگذار در این خیابان را داشته باشید، باید خودروی شخصی خود را پارک کرده و مسیر را پیاده طی کنید.

کاربران محترم اجاق گاز در شمال و  شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

تعمیر اجاق گاز فرمانیه

محله پاسداران در منطقه ۴ تهران قرار دارد. خیابان پاسداران، مرز این محله را با محله‌های اختیاریه و احتشامیه ایجاد می‌کند. در تصویر زیر می‌توانید مرز محله را به‌همراه مسیرها به‌صورت پویا مشاهده کنید. تعمیر اجاق گاز فرمانیه بر اساس متون تاریخی، ساکنان نخستین پاسداران کشاورز بودند. در طهران قدیم این محله را به عنوان سلطنت‌آباد هم می‌شناختند. بیشتر زمین‌های این محله بایر بود و امکان کشاورزی در همه مناطق آن وجود نداشت.

در نزدیکی سلطنت‌آباد محلی به نام چال هرز وجود داشت که مردم برای کشاورزی بیشتر به این محل مراجعه می‌کردند. ناصرالدین شاه که دید امکان استفاده از همه خاک سلطنت‌آباد وجود ندارد، دستور ساخت کارگاه ضرب سکه را در این منطقه داد. بعد از ساخت کارگاه بسیاری از مردم از سایر نقاط تهران برای کار به این کارگاه مراجعه می‌کردند. در آن زمان وسیله نقلیه وجود نداشت و آن‌ها به ناچار باید راه زیادی را برای رسیدن به خانه‌‌هایشان طی می‌کردند. کارگران کارگاه ضرب سکه بعد از مدتی تصمیم گرفتند که محل زندگی خود را به اطراف کارخانه منتقل کنند. به همین دلیل به ساخت‌و‌ساز در زمین‌های بایر سلطنت‌آباد مشغول شدند.

کاربران محترم اجاق گاز در شمال و شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

تعمیر اجاق گاز بوستان پاسداران

با اینکه سلطنت‌آباد زمین بایری بود، اما در محاصره مناطق خوش آب‌وهوای تهران قرار داشت. بعد از مدتی نظر ناصرالدین شاه به سلطنت‌آباد جلب شد. تعمیر اجاق گاز بوستان پاسداران او به افراد خود دستور ساخت کاخی در این منطقه را داد. از طرفی این کاخ در نزدیکی یکی از شکارگاه‌های اطراف تهران بود و همین، دلیل بسیار محکمی برای ساخت کاخ در این منطقه محسوب می‌شد. ناصرالدین شاه دستور داد که تمامی ساکنان حصار رضا بیک به حصار بوعلی بروند. او در حدود سال ۱۲۷۶ به ساخت کاخ خود در سلطنت‌آباد مشغول شد. بعد از ساخت کاخ سلطنت‌آباد او به درباریان خود اجازه ساخت خانه در اطراف کاخ را داد. به همین ترتیب این محله آباد شد. این محله در زمان پهلوی مقر ساواک بود. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نخستین پایگاه پاسداران انقلاب اسلامی در سلطنت‌آباد ساخته شد. بعد از ساخت پایگاه پاسداران، سلطنت‌آباد به پاسداران تغییر نام داد. ساخت‌وساز در این محله از اوایل دهه ۵۰ شروع شد و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به اوج خود رسید. امکانات رفاهی و تفریحی پاسداران در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد. سرتاسر این خیابان را مراکز تجاری بسیار زیادی پوشش می‌دهد. پاسداران ۱۸ رستوران در خود جای داده که معروف‌ترین آنها رستوران ژوانی و چلوکباب رفتاری نام دارد.

کاربران محترم اجاق گاز در شمال و شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

تعمیر اجاق گاز گلستان پاسداران

جدای از مراکز تجاری، درمانی و بوستان‌های معروف آن مانند بوستان مازیار و نارنجستان، این منطقه به دلیل قدمتی که دارد مکان‌های تاریخی بسیار زیادی را در خود جای داده است. یکی از این مکان‌های تاریخی بسیار مهم، عمارت تاریخی ضرابخانه نام دارد که میراث به جا مانده از دوره قاجار است. ضرابخانه کارگاه ضرب سکه شاهنشاهی بود که در زمان ناصرالدین شاه ساخته شد.

از دیگر مکان‌های تاریخی می‌توان به تعمیر اجاق گاز گلستان پاسداران کاخ سلطنت‌آباد که عمارت ییلاقی ناصرالدین شاه برای خوشگذرانی بوده، اشاره کرد. از جاذبه‌های دیگر داخل و اطراف این محله قدیمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: موزه جهان‌نما آثار بسیار مهم و زیبایی از هنرمندانی مانند پیکاسو را در خود جای داده است.

تعمیر اجاق گاز گلستان پاسداران این محله ۱۱ مکان تخلیه اضطراری از جمله مدرسه شهید وزان در خیابان گلستان ۳، آموزشگاه سروش در خیابان بوستان ۸ و مدرسه شهدای پاسداران در خیابان گیلان دارد که مردم در زمان زلزله و شرایط اضطراری دیگر می‌توانند به آن پناه ببرند.

تعمیر اجاق گاز هروی

از مکان‌های دولتی این محله می‌توان به سازمان‌های زیر اشاره کرد:

ادارهٔ صنایع دفاع در خیابان پاسداران

سازمان صنایع دریایی در خیابان پاسداران

سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در خیابان شهید جعفری

چاپخانه بانک مرکزی در خیابان پاسداران

کاربران محترم اجاق گاز در شمال و شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

تعمیر اجاق گاز هروی همچنین سفارتخانه گرجستان و سفارتخانه سوئیس در این محله قرار دارد. پاسداران ۱۲ درمانگاه و یک بیمارستان به نام لبافی‌نژاد را در خود جای داده است. محله پاسداران سینما ندارد و مردم این محله برای تماشای فیلم‌های روی پرده باید تا سینما پردیس قلهک بروند. حمل‌ونقل عمومی و دسترسی محلی تعمیر اجاق گاز هروی منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد. چهار ایستگاه مترو پاسداران را به مناطق دیگر متصل می‌کنند:

تعمیر اجاق گاز نوبنیاد

تعمیر اجاق گاز زین‌الدین

تعمیر اجاق گاز هروی

تعمیر اجاق گاز حسین آباد

دو ایستگاه متروی زین‌العابدین و حسین آباد، برای توان‌یابان مناسب‌سازی شده است.

پایانه‌های تاکسیرانی در میدان نوبنیاد و چهارراه پاسداران ساکنان این محله را به مقاصد خود می‌رساند. پاسداران از نظر خطوط اتوبوس‌رانی هم بسیار غنی است. در این منطقه خطوط اتوبوس بی‌آرتی با مقصد رسالت است.

خیابان پاسداران و محله‌های اطراف آن جزو محله‌های نوساز تهران هستند. با نگاهی به گوشه و کنار محله هم می‌توان امکانات رفاهی و سکونتی متعدد را مشاهده کرد. در گالری زیر، تصاویری از بافت این محله را به‌همراه امکانات سکونتی می‌بینید.

پاسداران یکی از مناطق شمال شرق تهران است اجاق که در دسته مناطق اعیان‌نشین قرار می‌گیرد. این محله در روزگاران گذشته همیشه مورد توجه شاهان ایران بوده و به همین دلیل هم به امکانات آن توجه ویژه‌ای شده است. با نگاهی به سایت دیوار متوجه می‌شوید که خانه‌های با متراژ بالای ۱۰۰ متر در این محدوده بیشتر به چشم می‌خورد.

قیمت آپارتمان در پاسداران تهران نزدیک به محله‌های دیگر گران شهر است. این محله‌ها در مرداد  در بازه بالاتر از ۵۰ میلیون تومان به ازای هر متر مربع داشتند. به‌عنوان مثال قیمت آپارتمان در پاسداران در آگهی‌های فروش آپارتمان دیوار در زمان انتشار مقاله،  تومان دیده می‌شود. البته که قطعا آپارتمان‌هایی با قیمت‌های بالاتر به‌دلیل امکانات بیشتر هم در این محله هستند.

پاسداران از ۱۳ زیرمحله تشکیل می‌شود. از معروف‌ترین خیابان‌ها و محله‌های آن داخل و اطراف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاربران محترم اجاق گاز در شمال و شرق تهران می توانند از طریق

شماره 96 – 39 – 570 – 0901

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 • تعمیر اجاق گاز احتشامیه

 • تعمیر اجاق گاز هروی

 • تعمیر اجاق گاز اختیاریه

 • تعمیر اجاق گاز صاحبقرانیه

 • تعمیر اجاق گاز اقدسیه

 • تعمیر اجاق گاز دروس

 • تعمیر اجاق گاز فرمانیه

 

پاسداران در دستهٔ مناطق شمالی و اصیل تهران قرار دارد. به همین دلیل قیمت خانه در پاسداران بسیار گران است. یکی از مناطق بسیار مهم و مورد توجه ساکنان این محله، تعمیر اجاق گاز خیابان گلستان است. گلستان‌ها در ضلع شرقی و غربی خیابان پاسداران قرار دارند و شامل ۱۰ خیابان می‌شوند. یکی از معروف‌ترین این خیابان‌های پاسداران گلستان دوم است. در این خیابان نمایندگی چرم نوین، شهر کتاب و مطب‌های پزشکان بسیار زیادی قرار دارد.

تاریخچه محله پاسداران

در گذشته روستایی بنام حصار بیک وجود داشت و از آن جایی که آب و هوای این روستا بسیار عالی و سرشار از اکسیژن بود به همین دلیل ناصرالدین شاه قاجار در این روستا، قصر بسیار بزرگی داشت و بعد از آن بود که تصمیم گرفت قصر صاحبقرانیه را در خیابان سلطنت آباد تاسیس کند. ضرابخانه یکی از بخش های مهم محله پاسداران است و در زمان ناصرالدین شاه قاجار اولین ضرابخانه تاسیس شد.

آشنایی با محله پاسداران

محله پاسداران به صورت شمالی و جنوبی ساخته شده بین مناطق 3 و 4 تهران قرار دارد و شمال محله در منطقه 1 تهران واقع شده است. خیابان شریعتی در جنوب بزرگراه همت نقطه شروع محله پاسداران بوده و سه راه ضرابخانه از این نقطه شروع می شود و در وسط به سه راه اختیاریه و چهارراه پاسداران می رسد و بعد از آن بعد از گذر از میدان نوبنیاد و پل پاسداران، منطقه یک تهران شروع شده و بعد از این که از چهارراه فرمانیه عبور کردیم به بوستان نیاوران خواهیم رسید که در قسمت شمالی ترین بخش میدان قرار دارد.

دسترسی به محله پاسداران

دسترسی به این محله بسیار ساده و راحت بوده و شما می توانید با مترو تردد کرده و در ایستگاه های قلهک و نوبنیاد پیاده شده و بعد از آن با تاکسی یا اتوبوس بقیه مسیر را طی کنید. شما همچنین می توانید با تاکسی های میدان آزادی، تجریش، قدس یا از طریق تاکسی های ایستگاه متروهای قلهک، میرداماد و نوبنیاد به محله پاسداران رفت و آمد کنید.

2 دیدگاه

 • ابی

  خیلی پشتیبانی خوبی داشتند ممنونم

 • نرگس محمدی

  تعمیرکار در منطقه حضور داشتند و سریع اعزام شدند با تشکر از تیم عالی

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *