شیشه اجاق گاز طرح فر
/ توسط کارشناس شماره هفتاد و چهار / تعویض شیشه درب فر در تهرانشیشه اجاق گاز / / 2 دیدگاه

تعویض شیشه اجاق گاز طرح فر

تمامی شیشه های اجاق گاز

رومیزی، اجاق گاز فردا، اجاق گاز مبله و طرح فر

تعویض در محل تهران

ارسال به شهرستان

با شـــــماره

4856 6670 021

تـــماس بـــگیرید.

 

 

 

qylbtnz2 - تعویض شیشه اجاق گاز طرح فر

h6aekLDCg2AAAAABJRU5ErkJggg== - تعویض شیشه اجاق گاز طرح فر

شیشه اجاق گاز رومیزی 

تهران ای پی 

تولید کننده تمامی شیشه های

 اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز فردا، اجاق گاز مبله و طرح فر


مناسب ترین قیمت های بازار و  ارائه شیشه های

توسط شرکت “تهران ای پی” تولید کننده و واردکننده تمامی شیشه های اجاق گاز در ایران

با بیش از دو دهه سابقه تولید انواع شیشه های سکوریت و مقاوم در برابر حرارت

تعویض و تعمیر شیشه فر و اجاق گاز در سراسر تهران تمامی برندها و مدل ها

ما بـزرگترین تولید کننده و واردکننده شـیشه های درب فـر و اجاق گاز هستیم.

بـسته به خـواسته شما از شـیشه های ایرانی تولید شرکت ما

با قیمت 300 هزارتومان تا شیشه های ایتالیایی و آلمانی وراداتی یک تا دو میلیون تومان

را میتوانیم برای فر یا اجاق گازهای شما نصب کنیم.

        تمامی ساکنین تهران برای تعویض شــیشه درب فــر و اجــاق گــاز در محل خود

        با شـــــماره  4856 6670 021  تـــماس بـــگیرید.

تولیدی انواع شیشه های اجاق گاز و فر (قیمت تولیدی بدون واسطه) + نصب در محل تهران + ارسال به شهرستان

* در صورت موجود نبودن شیشه مد نظرتان برای شما آن را تولید میکنیم.نگران نباشید

– شیشه های اجاق گاز رومیزی و فردا (تمامی برندهای رومیزی و فردا)

– شیشه های فرتوکار

– شیشه های انواع فر و طرح 

– شیشه اجاق گازهای خاص و خارجی:

اجاق گاز بوش/اجاق گاز پیکسار/اجاق گاز تایسز/اجاق گاز تکنوهاوس/اجاق گاز گوفر/اجاق گاز ایندزیت/اجاق گاز سلن/اجاق گاز تریم/اجاق گاز هافنبرگ

– شیشه بخاری:

بخاری پلار ، بخاری مهیا گاز ، بخاری ارج ، بخاری توان گاز بخاری سوزان ،بخاری آزمایش ، بخاری مشهد دوام ، بخاری سنگر کار، بخاری ایران شرق ، هیتا شعله ، طوس افروز ، شارق طوس انرژی و …

– تعویض انواع شیشه اجاق گاز های مبله:

تاکنو، آلتون، پیلوت، اسنوا، تکسان، سینجر، تکنو ایتالیا،نوژن رزگار، ایمن گاز،تاکنو خم، لوفرا،گلین، گلبین،عالیستان، پادیسان و انواع درب رو اجاق گاز مبله

شیشه های اجاق گاز طرح فر اشکان، نوژن،اطلس جواهر و متفرقه ها

/فروش کلی و اعطای نمایندگی به تمامی شهرها

/شیشه های سکوریتی و مقاوم در برابر حرارت تولید می شوند با خیال راحت خرید کنید.

تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی

اجاق گازهای قدیمی که فاقد فر داخلی بودند رو همه جا دیدیم و حتما خودمان یکی از مصرف کنندگان این اجاق گازها بوده ایم. یکی از خصلت های این اجاق گازها این بود که فر نداشتند اما برای خالی نبودن پایین اجاق گاز می بایستی چیزی مثل کابینت در میاوردن که برای انباری از اون استفاده می کردند!

از قدیمی گفتن خونه به آشپزخونه ش معروفه چون بهترین بو های زندگی از این چند متر اتاق توی فضا جاری میشه. البته اینم میشه گفت به اجاق گاز نیست به آشپزه! حالا چه اجاق معمولی باشه چه فردا چه طرح فر چه مبله.

اجاق گازهای مبله را از قدیم همه جا دیده‌ایم و می‌شناسیم. اجاق‌هایی که گوشه‌ای از آشپزخانه قرار می‌گیرند و نسبتی با اجاق‌های رومیزی امروزی ندارند. حالا همین اجاق گازهای مبله دو نوع مختلف دارند؛ محفظه‌ی زیرین نوع اول برای قرار گرفتن فر، جوجه‌گردان و… طراحی شده است و اهل خانه می‌توانند انواع غذاها را در این محفظه بپزند..

اما نوع دوم یعنی اجاق‌ گاز طرح فر قضیه‌‌اش کلا متفاوت است. شکل ظاهری‌اش کاملا شبیه اجاق‌های فردار است ولی در محفظه‌ی زیرین خبری از فر نیست، فقط حکم یک کابینت را دارد و می‌تواند وسایل اضافی آشپزخانه را در خودش جای دهد..

قیمت اجاق گاز طرح‌فر تقریبا نصف قیمت اجاق فردار است. بنابراین یک گزینه‌ی مناسب برای کسانی است که محدودیت بودجه دارند و نمی‌خواهند برای خریدشان خیلی هزینه کنند..

اجاق گازهای طرح فر یا ۴ شعله هستند یا پنج شعله و شما می‌توانید با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان استفاده‌ای که دارید، یکی از این دو نوع را انتخاب کنید.

005 min 1024x472 - تعویض شیشه اجاق گاز طرح فر

دلایل خرید اجاق گاز فردار چیست؟

1- اگر کدبانو یا آشپز شما نیازی به فر ندارد استفاده از اجاق گاز های طرح فر یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. اگر بخواهیم به طور مفصل به این موضوع بپردازیم میتوانیم در مرحله اول بگوییم که اگر شما علاقه ای به پختن کیک یا پیتزا یا مرغ سوخاری ندارید بهترین انتخاب شما همین اجاق گازهای فردار خواهد بود.

2- اگر بودجه محدودی برای خرید اجاق گاز در نظر گرفته اید و از طرفی نمیخواهید اسیر اجاق گازهای قدیمی شوید که ظاهری سنتی به آشپزخانه های شما بدهد بهترین راه برای شما همین اجاق گازهای طرح فر است. دلایلی دیگر برای خرید این اجاق گازها برای افراد علاقه مند به اجاق گازهای مدرن با بودجه محدود هستند وجود دارد که میتوان به این نکته اشاره کرد که قابل جابه جایی راحت تری نسبت به اجاق گازهای فردار و رومیز دارند.

3- اگر تستر یا فرتوکار دارید پس نیازی به اجاق گازهای فرتوکار ندارید. برخی افراد ترجیح میدهند که یک توستر یا فرتوکار برای پخت و پزهای خود داشته باشند. پس سراغ فرتوکار یا توستر میروند تا پخت کیک یا هرچیزی که نیاز به پخت از نوع فر دارد را به آن بسپارند. البته افراد به دلایل دیگری سمت فرتوکار یا توسترها می روند و آن هم استفاده از اجاق گازهای رومیزی می باشد که ناچار آنها را به سمت استفاده از این اجاق ها میبرند.

4- اگر مشغول تهیه جهیزیه هستید و برای شروع زندگی مشترک نیاز به اجاق گازی شیک و مدرن و بودجه محدودی هستید انتخاب اجاق گازهای طرح فر میتواند بهترین کمک را به شما کند. از طرفی خریذ گازهای طرح فر محدود به بودجه های پایین نیست زیرا ما اجاق گازهای طرح فر داریم با حدود قیمت سی میلیون تومان! پس حتما ذهن خود را محدود به این مسئله نکنید که خرید اجاق گاز طرح فر برای افرادی با بودجه های پایین است.

تعمیر اجاق گاز در سعادت آباد

اجاق گاز طرح فر باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

اجاق گاز طرح‌فر باید زیبا باشد. چه چیزی بهتر از یک اجاق زیبا با طراحی جدید و به‌روز؟

قیمت مناسبی داشته باشد و قرار نباشد کل بودجه‌تان را برای خریدش صرف کنید.

از قطعه‌های باکیفیتی ساخته شده باشد.

داشتن ایمنی بالا یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید اجاق گاز طرح‌فر است.

مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده باشد.

اجاق گاز طرح‌فری که انتخاب می‌کنید باید بدنه‌ای محکم و مرغوب داشته باشد.

در یک کارخانه یا کارگاه مطمئن و شناخته شده، ساخته شده باشد.

در ادامه به نظافت اجاق گازهای فردار یا طرح فر میپردازیم

شش گام ساده برای از بین بردن چربی فر

۱٫اول به حساب غذاهای سخت‌جان برسید: غذاهای سوخته‌ای که به کف فر چسبیده‌اند به همین راحتی‌ها تمیز نمی‌شوند. اگر می‌خواهید زحمتتان کم‌تر بشود همین اول ماجرا با یک کاردک سیلیکونی یا اسکاچ نرم سعی کنید غذاهای سوخته را از کف فر جدا کنید. تا در مراحل بعدی نظافت را با زحمت کمتری پشت سر بگذارید.

۲٫داخل فر را خلوت کنید: حالا که قرار است یک نبرد حسابی برای از بین بردن چربی فر داشته‌باشید بهتر است میدان نبرد را از موانع پاک کنید؛ چطور؟ سیخ‌های جوجه‌گردان و سینی‌ها یا قفسه‌های فر را از آن خارج کنید تا هم جلوی دستتان نباشند و آزادی عمل داشته‌باشید و هم بتوانید خارج از محیط فر حسابی تمیزشان کنید. برای تمیز کردن سینی و سیخ‌ها کافی است یک ظرف را پر از آب و جوش شیرین یا آب و سرکه کنید و بعد چند قطره مایع ظرفشویی به محلولتان اضافه کنید.

حمام داغ برای از بین بردن چربی فر آماده است. سینی‌ها و قفسه‌ها را داخل ظرف بگذارید و بعد از چند ساعت آن‌ها را آبکشی کنید.

۳٫.به جنگ چربی‌ها بروید: با توجه به توصیه‌های بخش قبلی یک خمیر حسابی درست کرده‌اید؟ حالا وقتش است که با سلاح دست‌سازتان به جنگ چربی‌ها بروید. یک مسواک یا برس مخصوص شستشو بردارید و خمیر را روی سطوح داخلی فر پخش کنید. حواستان باشد که حتی یک نقطه  را هم بدون خمیر باقی نگذارید. برای از بین بردن چربی فر با کیفیت بالاتر اجازه بدهید خمیر به مدت دوازده ساعت روی سطح فر باقی بماند.

۴.خمیر را پاک کنید: دوازده ساعت گذشته و متاسفانه خمیر قابلیت پاک شدن خود به خودی ندارد. حالا باید دست به کار شوید و با یک دستمال یا برس، خمیر را از سطح فر پاک کنید. در این مرحله حواستان باشد که حتما از دستکش و ماسک استفاده کنید.

۵٫ از سرکه کمک بگیرید: اگر با چربی‌های مقاوم‌تری رو‌به رو شدید که خیال پاک شدن نداشتند. به جای استفاده از برس و کلی تلاش، خوب است که از مقداری سرکه استفاده کنید. با اسپری کردن سرکه‌ی سفید به بخش‌های کثیف‌تر فر زودتر از آن‌چه فکرش را بکنید؛ از بین بردن چربی فر به راحتی اتفاق می‌افتد.

تعمیر اجاق گاز در بازار بزرگ تهران

۶.از درب شیشه‌ای فر غافل نشوید: خب حالا که از شر تمام چربی‌ها راحت شده‌اید؛ احتمالا دوست دارید کمی از فر فاصله بگیرید و به نتیجه‌ی کارتان نگاه بیندازید. چه چیزی این منظره‌ی جذاب را خراب می‌کند؟ بله درست حدس زدید دو لکه‌ی چربی که خیلی مقاوم و شاد روی در شیشه‌ا‌ی فر چسبیده‌اند.

بهترین و سریعترین روش خانگی برای تمیز کردن فر اجاق گاز کدام است؟

برای پیدا کردن بهترین و سریع‌ترین روش خانگی برای تمیز کردن فر اجاق گاز لازم نیست راه دوری بروید. تمام موادی که برای از بین بردن چربی فر لازم دارید؛ در آشپزخانه‌تان موجود است. پس دست به کار بشوید و محلول جادویی خودتان را بسازید. تقریبا در پایه‌ی همه‌ی خمیرهای تمیز کننده‌ی فر جوش شیرین حرف اول را می‌زند. راحت‌ترین خمیری  که می‌توانید به سراغش بروید؛ مخلوط جوش شیرین و آب است، برای آماده کردن این خمیر کافی است سه قاشق جوش شیرین(می‌توانید از بگینک پودر استفاده کنید) را با آب مخلوط کنید.

تعمیر اجاق گاز در لویزان

مایع تمیزکننده‌ی خانگی بعدی‌ای که خوب است به سراغش بروید از ترکیب یک قاشق چای‌خوری آب لیمو ترش، یک قاشق چای‌خوری مایع ظرفشویی و یک و نیم قاشق چایخوری مایع سفید کننده(مطمئن شوید که سطح داخلی فر به این مایع حساس نیست) به همراه آب، درست می‌شود.

یکی دیگر از پاک‌کننده‌های خانگی هم مخلوط آمونیاک و جوش شیرین است. کمی آمونیاک را با سه قاشق جوش شیرین و سه قطره مایع ظرفشویی ترکیب کنید و بعد خمیر را روی سطح داخلی پخش کنید.

خرید اجاق گازهای طرح فر در فروشگاه های اینترنتی:

نیوخانه

با سلام

دی جی کالا

2 دیدگاه

  • صارمی

    شیشه طرح فر از این اجاق هایی که زیرش مربعه دارین؟

  • یک دیدگاه بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *