تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی

تمامی ساکنین تهران

برای تعویض شــیشه درب فــر و اجــاق گــاز در محل خود

با شـــــماره

021-6670-4856

 تـــماس بـــگیرید.

 

 

تعویض و تعمیر

شیشه اجاق گاز رومیزی صفحه ای

در  سراسر تهران تمامی برندها و مدل ها 

(قیمت تولیدی بدون واسطه) 

 

 ما بـزرگترین تولید کننده و واردکننده  شـیشه های درب فـر و اجاق گاز   هستیم.

شیشه اجاق گاز تکنو

شیشه اجاق گاز بوش

شیشه اجاق گاز رزگاز

شیشه اجاق گاز غنچه

شیشه اجاق گاز روبینا

شیشه اجاق گاز تاکنو

شیشه اجاق گاز اخوان

شیشه اجاق گاز استیل البرز

شیشه اجاق گاز دنپاسر

شیشه اجاق گاز فافا

شیشه اجاق گاز رمگا

شیشه اجاق گاز آزشنه

شیشه اجاق گاز کن

شیشه اجاق گاز آسیاتک

شیشه اجاق گاز داتیس

شیشه اجاق گاز اسنوا

شیشه اجاق گاز آلتون

شیشه اجاق گاز نیک کالا

شیشه اجاق گاز هاردستون

شیشه اجاق گاز نوژن

شیشه اجاق گاز رز گاز

شیشه اجاق گاز بیمکث

شیشه اجاق گاز مایرباخ

شیشه اجاق گاز لوفرا

شیشه اجاق گاز کندی

شیشه اجاق گاز بکو

شیشه اجاق گاز هافنبرگ

شیشه اجاق گاز مجیک

و…

و تمامی برندهای ایرانی و خارجی و متفرقه 

شیشه های
ایرانی و خارجی مقاوم در برابر حرارت
نصب در محل تهران
ارسال به تمامی شهر ها و شهرستان ها

 

 

        تمامی ساکنین تهران برای تعویض شــیشه درب فــر و اجــاق گــاز در محل خود

        با شـــــماره  4856 6670 021  تـــماس بـــگیرید.

 

تولیدی انواع شیشه های اجاق گاز و فر (قیمت تولیدی بدون واسطه) + نصب در محل تهران + ارسال به شهرستان

 

* در صورت موجود نبودن شیشه مد نظرتان برای شما آن را تولید میکنیم.نگران نباشید

  

تعویض و تعمیر شیشه فر و اجاق گاز در سراسر تهران تمامی برندها و مدل ها

از شیشه های ایرانی 300 الی 400 هزارتومانی

تا شیشه های وارداتی ایتالیایی و آلمانی یک میلیون تومانی

اگر شــیشه فـر شما به هردلیلی دچار شکستگی یا ترک شده و نیاز دارید در اسرع وقت شیــشه فـر شما تـعویض گردد و این کار در محل شما انجام شود شرکت تهران ای پی این کار را در اســـرع وقــت با ضمانت کتبی انجام میدهد. خدمات ما شامل تمـامی منـاطق تهران می شود یعنی در هرکـجای تـهران حـضور دارید کافـیست با ما در تـماس باشید که در اسرع وقت تعویض شیشه فر شما را انجام دهیم.

 شیشه های فرتوکار

شیشه فر توکار آلتون / شیشه فر توکار مایرباخ / شیشه فر توکار اخوان / شیشه فر توکار داتیس / شیشه فر توکار سینجر / شیشه فر توکار آلتون / شیشه فر توکار بوش / شیشه فر توکار کامپکت / شیشه فر توکار کن / شیشه فر توکار اسنوا / شیشه فر توکار رمگا و…

* در صورت موجود نبودن شیشه مد نظرتان برای شما آن را تولید میکنیم.نگران نباشید

شیشه اجاق گازهای صفحه ای رومیزی 

کلیه ی شیشه های اجاق گاز صفحه ای رومیزی ایرانی و خارجی

شیشه اجاق گاز های متفرقه/شیشه اجاق گاز البرز/

شیشه اجاق گاز کن/شیشه اجاق گاز ارج/

شیشه اجاق گاز اخوان/شیشه اجاق گاز دنپاسر/

شیشه اجاق گاز بوش/شیشه اجاق گاز پیکسار/

شیشه اجاق گاز تایسز/شیشه اجاق گاز تکنوهاوس/

شیشه اجاق گاز گوفر/شیشه اجاق گاز ایندزیت/

شیشه اجاق گاز سلن/شیشه اجاق گاز تریم/شیشه /

شیشه اجاق گاز هافنبرگ

 

 تعویض انواع شیشه اجاق گاز های مبله:

شیشه اجاق تاکنو، آلتون، شیشه اجاق پیلوت،

شیشــــه اجاق اسـنوا، شیـــشه اجاق تکــــــــسان،

شیـــشه اجاق سینـــجر، شیشه اجاق تکنو ایتالیا،

شیشه اجاق نوژن رزگار،شیشه اجاق  ایمن گاز،

شیشه اجاق تاکنو خــــم، شیشه اجاق لوفرا،

 شیشـــه اجاق گلبین،شیشه اجاق عالیستان، 

شیشه اجاق پادیسان و شیشه اجاق گلین،

 شیشه انواع درب رو اجاق گاز مبله

شیشه های اجاق گاز طرح فر اشکان، نوژن،اطلس جواهر و متفرقه ها

/فروش کلی و اعطای نمایندگی به تمامی شهرها

/شیشه های سکوریتی و مقاوم در برابر حرارت تولید می شوند با خیال راحت خرید کنید.

 

تعویض شیشه درب فر

شرکت تهران آی پی

خرید شیشه اجاق گاز صفحه ای 

نسل جدید اجاق گازهای آشپزخانه های لاکچری و لوکس اجاق گازهای صفحه ای هستند. امروز با ساخت بسیاری از قطعات اجاق گاز از جمله شیرهای اجاق گاز، سرشعله و فنوجنی، اجاق گازهای صفحه ای در انواع و مدل های مختلف در بازار مشاهده می شود. بهتر است قبل از خرید اجاق گاز تحقیقاتی کامل رو انجام بدید تا بهترین گزینه خرید اجاق گاز را برای خود انتخاب کنید.

خوب بیاید فاکتورهای مهم برای خرید یک اجاق گاز صفحه ای را بشماریم:

·         تعداد شعله اجاق گاز صفحه ای

·         ابعاد اجاق گاز صفحه ای

·         طراحی اجاق گاز صفحه ای

·         جنس بدنه

·         کیفیت ساخت

شیشه اجاق گاز صفحه ای

تعداد شعله

اجاق گازهای صفحه ای رومیزی در مدل های دو شعله، سه شعله، چهار شعله و پنج شعله موجود می باشد. پس با توجه به این نکات بهتر است که تامل بیشتری قبل از خرید اجاق گاز داشته باشید.

ابعاد اجاق گاز

اجاق شما باید به صورت مناسب در جای خود قرار گیرد و بهترین کار این است که از گذشته اطلاع داشته باشید که قرار است در کجا و در چه ابعادی این اجاق گاز را قرار دهید.

طراحی

 

خرید شیشه اجاق گاز صفحه ای از جمله کارهای مهم بعد از شکستن شیشه اجاق گاز است اما نکته ای که در خرید این شیشه ها وجود دارد این است که خرید این شیشه ها بدون نصاب امری بسیار بیهوده است!
بله درست متوجه شدید؟

مشکل اول

بعد از ارسال کارشناس به محل شما، دلایل شکستن شیشه مورد بررسی قرار می گیرد و در بسیار از مواقع دلیل اصلی نشتی گاز است! قطعا نشتی گاز فقط کار متخصص است و بس

مشکل دوم نصب اصولی

نصب اصولی شیشه های اجاق گاز از عواملی می باشد که میتواند عمر شیشه را افزایش دهد زیرا میزان سفت و شل بودن پیچ ها هم نیز بر عمر اجاق گاز تاثیر دارد.

در ادامه 

 

اجاق گاز صفحه ای

شیشه فر توکار

امروزه با کوچک شدن فضای خانه‌ها و آشپزخانه ‌ها و از طرفی مشکلات در جابه جایی، اجاق گازهای فردار جای خود را با  دو وسیله دیگر یعنی اجاق گاز های توکار رومیزی عوض کرده اند. در این مقاله قصد داریم شما را با گاز های رومیزی مختلف آشنا کنیم با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم.

آشنایی با انواع گاز های رومیزی

اجاق گازهای رومیزی معمولا  روی کابینت نصب می شود و فضای بسیار کمی را اشغال می کند اگر بخواهیم از نظر کارکرد اجاق گازهای رومیزی را با اجاق های معمولی مقایسه کنیم هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد و تنها تفاوت نداشتن فر است.

مزیتی که اجاق های رومیزی نسبت به اجاق گاز های معمولی دارند این است که بسیار جمع و جور هستند و تنوع بسیار بالایی دارند که در  بازار می توانیم آنها را تهیه کنیم.

از نظر مصرف انرژی‌

از نظر نوع مصرف انرژی می توانیم آنها را به دو نوع برقی و گازی تقسیم بندی کنیم.

·         در نوع برقی  همانطور که از اسمش پیداست با انرژی برق کار به دلیل قدرت بالایی که دارد غذا را در مدت بسیار کمی آماده می کند ظاهر این نوع اجازه بسیار مدرن است و صفحه دیجیتال و لمسی دارد ولی به دلیل بالا بودن هزینه برق از این اجاق گاز زیاد استفاده نمی شود و به عبارت دیگر استفاده از این اجاق گاز مرقون به صرفه نیست .

·         نوع گازی آن بسیار پرطرفدار تر است زیرا از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند و دارای دستگیره برای کم و زیاد کردن شعله ها هستند.

از نظر جنس

گازهای رومیزی یا توکار به انواع مختلف زیر دسته بندی می شود

1.      اجاق گاز صفحه سرامیکی

اجاق گاز سرامیکی همانطور که از نامش پیداست از یک صفحه سرامیکی ساخته شده و مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و شکسته‌شدن دارد سطح روی اجاق گاز را می توانیم با دست مال مرطوب تمیز کرد .

2.      اجاق گاز صفحه شیشه ای

متریال استفاده شده در این نوع اجاق گاز از جنس شیشه نشکن است شیشه به کار برده شده در ساخت این اجاق گاز  مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد به راحتی تمیز می شود و لکه های روغن و چربی روی آن باقی نمی ماند

اجاق گاز صفحه استیل

این نوع اجاق گازها از صفحه استیل ساخته شده‌اند و در دو نوع آجدار و ساده موجود می باشند نوع ساده و صاف آن به راحتی تمیز می شود ولی ممکن است خش بیفتد ولی نوع اج دار آن که نسبتاً کدر تر هست و تمیز کردن آن کمی سخت است ضد خش هستند لازم به ذکر است که این نوع گاز توکار طرفداران بسیار زیادی دارد.

با توجه به موارد گفته شده در بالا در انتخاب گاز باید موارد زیر را رعایت کنبم:

·         نوع اجاق از نظر برقی و گازی بودن که نوع گازی آن به دیل ارزام بودن گاز در کشورمان اقتصادی تر است و همینطور تنظیم شعله راحت تر است.

·         جنس اجاق که می توانید بنا به سلیقه خودتان یکی از آنها را انتخاب نمایید

·         ندازه اجاق است که اگر تنها زندگی می کنید 2 شعله مناسب است اگر خانواده 3 با 4 نفری هستید بهتر است از نوع 4 شعله آن استفاده نمایید

·         برند اجاق گاز نیز یکی از عواملی است که بیشتر در قیمت اجاق گازها تاثیر دارد و با توجه به بودجه هود می توانید یکی از انواع برندهای موجود را انتخاب نمایید.

صفحه شیشه ای اجاق گاز

شیشه اجاق گاز رومیزی اجاق گاز فردار یک دستگاه پخت و پز همه کاره است که یک فر با اجاق گاز رومیزی ترکیب می‌شود. اندازه آن به طور کلی بزرگتر است، تعویض شیشه گاز رومیزی زیرا یک فر در پایین آن قرار دارد.

تعویض شیشه گاز صفحه ای اندازه این گازها کاملا متفاوت است، شما می‌توانید گازهای کوچکی به اندازه ۲۰ اینچ پیدا کنید که برای خانه‌های کوچک ایده‌آل هستند. اندازه‌های بزرگتر می‌توانند تا ۶۰ اینچ بزرگ باشند و برای رستوران‌ها و سایر اهداف تجاری مناسب هستند.

با این حال برای خانه‌های متوسط اندازه ۳۰ یا ۳۶ اینچ محبوب‌ترین اندازه خواهد بود. اما اگر فضای بزرگی را در اختیار دارید، ممکن است بخواهید یک گاز ۴۸ اینچی را انتخاب کنید، زیرا این گازها ویژگی‌های نوآورانه‌ای دارند شیشه اجاق گاز رومیزی و می‌توانند هر سرآشپزی را شگفت‌زده کنند.

دستگیره‌هایی که این گازها را کنترل می‌کنند، در جلوی دستگاه قرار می‌گیرند و به دکوراسیون بیرونی آن چسبیده‌اند. صفحه شیشه ای اجاق گاز این طراحی برای خانواده‌هایی که فرزندان کوچک دارند مطلوب نیست، زیرا آن‌ها می‌وانند به راحتی برای کودکان نوپا در دسترس باشند.

اجاق گاز فردار عموما به عنوان یک “اسلاید در واحد” شناخته می‌شود که شامل یک فر در بخش زیرین است، اما اجاق گاز رومیزی “قطعه‌ای از واحد” است که در قسمت زیرین شیشه اجاق گاز رومیزی هیچ چیزی ندارد. اجاق گاز رومیزی بسیاری از توابع مشابه را ارائه می‌دهد و از لحاظ بسیاری از کارکردها شبیه به هم هستند. در واقع با اجاق گاز رومیزی می‌توان بیشترین سطوح پخت و پز را انجام داد، در عین حال اجاق گاز رومیزی فضای بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 

صفحه شیشه ای اجاق گاز با توجه به طراحی آن، یک اجاق گاز رومیزی کاملا در بالای میز آشپزخانه قرار می‌گیرد. از آن‌جایی که آن‌ها “drop-in” هستند لازم نیست در مورد باز کردن درب اجاق نگران باشید، در نتیجه نسبت به زمانی که می‌توانید یک تعویض شیشه گاز صفحه ای اجاق گاز فردار نصب کنید انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت.

 

اگر می‌خواهید آشپزخانه خود را عوض کنید یا مجددا آن را طراحی کنید، می‌توانید آن را در مناطقی قرار دهید که ممکن است کمی غیر معمول به نظر برسد. فرض بر این است که منطقه خاص باید تعویض شیشه گاز رومیزی نیازهای گاز و برق دستگاه را تامین کند. به سادگی ابعاد دستگاه را اندازه گیری کنید، آن را در پیشخوان خود قرار دهید و پختن غذا را شروع کنید.

 

به طور کلی طول، عمق و عرض اجاق گاز همان اندازۀ گاز فردار را دارند یعنی ۳۰ و ۳۶ اینچ محبوب‌ترین اندازه هستند. با این حال، می توانید اجاق گاز رومیزی را در اندازه‌های مختلف شیشه اجاق گاز رومیزی انتخاب کنید.

 

تعویض شیشه گاز رومیزی کوچکترین اجاق گازِ قابل حمل دارای سطح آشپزی ۱۰ یا ۱۲ اینچ است. واحد‌های بزرگتر عمدتا ۴۸ اینچ می‌باشند، اما می‌توانید چند مدل تجاری را در اندازه‌های ۶۰ اینچ پیدا کنید.

 

دکمه‌هایی که اجاق گاز را کنترل می‌کنند کاملا در بالای دستگاه قرار می‌گیرند. به طور معمول، آن‌ها در جلو یا در نزدیکی دو طرف میله‌ها قرار می‌گیرند، یا همه در یک طرف قرار می‌گیرند یا در میان دو طرف در کنار میله‌ها قرار می‌گیرند. تعویض شیشه گاز صفحه ای بر خلاف اجاق گاز فردار، این طراحی دشوار باعث می‌شود کودکان برای رسیدن به دکمه‌ها دچار مشکل شوند و به طور مستقیم نتوانند دستگاه را روشن کنند. دستگاه‌ها بسته به مدل و برند تغییر می‌کنند صفحه شیشه ای اجاق گاز و پیشرفته‌تر می‌شوند، اما همه آن‌ها معمولا به سطوح پخت و پزهای مختلف می‌پردازند.