تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی
/ توسط کارشناس شماره هفتاد و چهار / تعویض شیشه درب فر در تهران / / 1 دیدگاه

تعویض شیشه فر گاز

تمامی ساکنین تهران

برای تعویض شــیشه درب فــر و اجــاق گــاز در محل خود

با شـــــماره

4856 6670 021

 تـــماس بـــگیرید.

k Photo Lifestyle 2019 09 how to clean between the glass panels of your oven door How to clean your oven 037 1024x683 - تعویض شیشه فر گاز

تعویض و تعمیر شیشه فر و اجاق گاز در سراسر تهران تمامی برندها و مدل ها

از شیشه های ایرانی 300 الی 400 هزارتومانی

تا شیشه های وارداتی ایتالیایی و آلمانی یک میلیون تومانی

 

اگر شــیشه فـر شما به هردلیلی دچار شکستگی یا ترک شده و نیاز دارید در اسرع وقت شیــشه فـر شما تـعویض گردد و این کار در محل شما انجام شود شرکت تهران ای پی این کار را در اســـرع وقــت با ضمانت کتبی انجام میدهد. خدمات ما شامل تمـامی منـاطق تهران می شود یعنی در هرکـجای تـهران حـضور دارید کافـیست با ما در تـماس باشید که در اسرع وقت تعویض شیشه فر شما را انجام دهیم.

نمونه پوستر شیشه فر 1024x576 - تعویض شیشه فر گاز

 

تولیدی انواع شیشه های اجاق گاز و فر (قیمت تولیدی بدون واسطه) + نصب در محل تهران + ارسال به شهرستان

 

* در صورت موجود نبودن شیشه مد نظرتان برای شما آن را تولید میکنیم.نگران نباشید

 

– شیشه های اجاق گاز رومیزی و فردا (تمامی برندهای رومیزی و فردا)

 

– شیشه های فرتوکار

 

– شیشه های انواع فر و طرح 

 

– شیشه اجاق گازهای خاص و خارجی:

اجاق گاز بوش/اجاق گاز پیکسار/اجاق گاز تایسز/اجاق گاز تکنوهاوس/اجاق گاز گوفر/اجاق گاز ایندزیت/اجاق گاز سلن/اجاق گاز تریم/اجاق گاز هافنبرگ

 

– شیشه بخاری:

بخاری پلار ، بخاری مهیا گاز ، بخاری ارج ، بخاری توان گاز بخاری سوزان ،بخاری آزمایش ، بخاری مشهد دوام ، بخاری سنگر کار، بخاری ایران شرق ، هیتا شعله ، طوس افروز ، شارق طوس انرژی و …

 

– تعویض انواع شیشه اجاق گاز های مبله:

تاکنو، آلتون، پیلوت، اسنوا، تکسان، سینجر، تکنو ایتالیا،نوژن رزگار، ایمن گاز،تاکنو خم، لوفرا،گلین، گلبین،عالیستان، پادیسان و انواع درب رو اجاق گاز مبله

شیشه های اجاق گاز طرح فر اشکان، نوژن،اطلس جواهر و متفرقه ها

 

/فروش کلی و اعطای نمایندگی به تمامی شهرها

 

/شیشه های سکوریتی و مقاوم در برابر حرارت تولید می شوند با خیال راحت خرید کنید.

 

 

تعویض شیشه فر گاز

تعویض شیشه درب فر و اجاق گاز در تهران شیشه درب فر خرید لوازم خانگی همواره با شیشه فر وسواس زیادی همراه بوده است. چرا که خرید هر وسیله برقی نیازمند خرج هزینه بسیار زیادی است. فرتوکار در صورتی که وسیله مورد نظر از کیفیت خوبی برخوردار نباشد باعث می شود که پول تان به هدر رفته و شما احساس کنید که نتیجه زحماتتان را در جوی آب انداخته اید. شیشه اجاق گاز صفحه ای خوب است بدانید که هر وسیله برقی تا مادام العمر به شما خدمت نمی کند و از زمانی که استارت کارشان رقم می خورد تخمین زده شده است که محصول مورد نظر حداکثر تا چند سال می تواند شیشه اجاق گاز بدون نیاز به تعمیر به خدمت خود ادامه دهد.

لبته استفاده اصولی و درست از وسایل برقی کمک زیادی به افزایش طول عمر آن ها می کند تعویض شیشه فر تهران اما این به معنای پاک کردن صورت مسأله نیست. ما در این مقاله قصد داریم شما را با میزان عمر مفید وسایل برقی پر کاربرد منزل آشنا کنیم. برای شما توضیح می دهیم که عمر مفید لوازم خانگی شیشه اجاق گاز چقدر است؟ لطفا تا آخر مقاله همراه ناومال باشید. شیشه درب فر در واقع عمر مفید، تخمینی بوده که کارشناسان از آن برای نشان دادن زمانی استفاده می کنند که یک شخص می ‌تواند از یک وسیله یا کالا بدون نیاز به تعمیر استفاده کند. آگاهی از میانگین عمر مفید لوازم برقی به شما کمک می کند بدانید که آیا وسیله برقی را تعمیر کنید به صرفه تر است یا به شیشه اجاق گاز کل آن را عوض نمایید. نمی توان به طور حتمی عمر مفید لوازم خانگی را حدس زد فر بوش چرا که این عمر با عوامل مختلفی نظیر نحوه استفاده و نگهداری از آن رابطه مستقیمی دارد.

تعمیر درب اجاق گاز طرح فر

به عنوان مثال عمر مفید لباسشویی کسی که به شیشه اجاق گاز صفحه ای تنهایی از آن استفاده کرده و همواره تمامی جوانب را رعایت کرده است با ماشین لباسشویی یک خانواده پر جمعیت، تفاوتی به اندازه زمین تا آسمان دارد. زیرا در مورد اول، لباسشویی به دفعات کمتری در طول هفته روشن شده و به اصطلاح کارکرد کمتری دارد. تعویض شیشه فر تهران علاوه بر آن نحوه نگهداری از وسایل برقی خود بحث جداگانه ای است که شیشه فر در بالا بردن عمر مفید لوازم برقی بسیار مؤثر عمل می کند.

مثلاً یخچالی که به عمر خود تمیز بودن سیم ها و قسمت های پشتی را به خود ندیده است در مقایسه با یخچالی که مرتب تمیز شده است، نمی توان انتظار داشت که دو دستگاه عمر مفید یکسانی داشته باشند.

به طور کلی ماشین های لباسشویی در دو نوع درب از بالا و درب از جلو طراحی و تولید شده اند. اگر چه لباسشویی های درب از جلو جلوه شیک تر و استفاده شیشه اجاق گاز راحت تری دارند اما باید بدانید که عمر مفید مدل های درب از بالا بیشتر است. میانگین طول عمر در نظر گرفته شده برای هر لباسشویی بین 10 الی 13 سال است. شیشه درب فر این که لباسشویی شما چند سال بیشتر می تواند همچنان مثل فرتوکار ساعت کار کند به خودتان بستگی دارد که اجاق گاز پادیسان چگونه از آن استفاده و نگهداری می کنید.

اگر خانواده پر جمعیتی دارید و فر بوش تعداد لباس های چرکتان زیاد است، هرگز همه لباس ها را به صورت یک دفعه در لباسشویی نیندازید. چرا که این کار به موتور دستگاه فشار زیادی وارد می کند. به جای این کار تعداد دفعات شستشو را بالا ببرید و در هر دفعه، تعدادی از لباس ها را بشویید. شیشه درب فر البته بعد از هر بار استفاده حدود یک ساعت به ماشین وقت بدهید تا موتور آن خنک شود. سپس دوباره اقدام به روشن نمودن آن کنید.

در هنگام نصب لباسشویی شیشه اجاق گاز دقت کنید که حتماً تراز باشد. چرا که در غیر این صورت، دستگاه در هنگام دور تند دچار اختلالات و صدا های زیادی شده و زمینه خراب شدن و آسیب  شیشه فر آن را فراهم می سازد. همچنین به هیچ وجه دستگاه را به دیوار و کنار های آن نچسبانید و حدود 5 سانی متر فاصله برای جریان یافتن هوا به موتور را رعایت کنید.

فرتوکار تنظیمات را مطابق با شیشه درب فر جنس لباس و درجه کثیفی آن ها اعمال کنید و اجاق گاز پادیسان در صورتی که واقعاً نیاز نیست لباسشویی را روی زمان شستشو زیاد تنظیم ننمایید. تعویض شیشه فر تهران میزان پودر و مایع را متناسب با تعداد البسه و میزان کثیفیشان فر بوش داخل مخزن بریزید. چرا که نه تنها پودر زیاد باعث ایجاد لکه روی لباس ها می شود بلکه کف زیاد نیازمند روشن ماندن بیش تر ماشین است.

تعویض شیشه بیرونی درب فر اجاق گاز

به صورت مرتب هر چند وقت یک بار مثلا هر ماه محفظه پودر، شیشه اجاق گاز صفحه ای فیلتر و لاستیک دور درب را تمیز کنید و برای تمیز کردن محفظه داخلی و دیگ از پودر های جرم گیر و قرص های شستشو مخصوص بهره ببرید. تعویض شیشه فر تهران یخچال ها دارای انواع مختلفی هستند و عمر مفید متفاوتی نیز دارند. عمر مفید تعریف شده برای مدل های معمولی چیزی بین 14 تا 17 سال است در حالی که مدل های پیشرفته مانند شیشه اجاق گاز صفحه ای ساید بای ساید ها دارای عمر مفید 10 الی 13 ساله هستند. لازم به ذکر است که پایان عمر مفید یخچال زمانی اطلاق می گردد که کمپرسور دستگاه به طور کل از کار بیافتد. وگرنه تعمیرات جزئی مانند پاره شدن واشر درب و برخی مشکلات فنی با یک تعمیر درست خواهند شد.

اگر یخچال شما از مدل های قدیمی می باشد، گرد و غبار روی سیم پیچ های سیاه رنگ که در قسمت پشتی یخچال قرار دارند را سالی یک یا دو بار تمیز کنید. شیشه اجاق گاز اگر این کار با دست مشکل است می توانید از برس های سیم پیچ استفاده کنید. در مدل های جدید سیم پیچ های کندانسور در قسمت پایینی تعبیه شده اند. می توانید از قدرت مکش جارو برقی برای تمیز کردن موتور های بدون پوشش استفاده کنید.

به هیچ عنوان یخچال را در مجاورت و نزدیکی وسایل گرمایشی مانند آبگرمکن و اجاق گاز قرار ندهید. چرا که باعث هدر رفتن انرژی و تمام شدن گاز دستگاه خواهند شد. همچنین از هر طرف اجاق گاز پادیسان حدود فاصله 20 سانتی متری را رعایت کنید تا هوا از هر طرف در پیرامون موتور گردش یابد شیشه فر و از گرم شدن آن جلوگیری کند.

قبل از آن که بخواهید یخچال را حرکت و جابجا کنید حتماً 3 ساعت قبل دستگاه را خاموش کنید تا شیشه درب فر گاز از جریان در لوله های آن بایستد. همچنین به منظور توزیع یکنواخت گاز موجود در لوله های دیواره، از تراز بودن یخچال اطمینان حاصل کنید. برای این کار می توانید یک استکان آب را روی سقف یخچال قرار دهید و به کمک آن درجه تراز بودن را بسنجید. از گذاشتن آب و غذا های گرم در داخل یخچال شیشه اجاق گاز خودداری کنید. این کار باعث اتلاف انرژی و وارد شدن فشار به موتور یخچال می شود.

تعویض شیشه اجاق گاز تکنو

تعویض شیشه فر تهران هود های آشپزخانه در صورتی که در جای مناسب قرار بگیرند و شیشه اجاق گاز صفحه ای  به درستی از آن ها استفاده شود دارای عمر مفید 15 سال می باشند. بنابراین بهتر است فیلتر های هواکش هود فر بوش خود را به طور مرتب تمیز کنید و سالانه آن ها را عوض کنید. چرا که این فیلترها در دراز مدت به دلیل تجمع چربی مسدود می شوند و دیگر مثل روز اول کارایی ندارند.

فرتوکار عمر مفید در نظر گرفته شده برای ماشین های ظرفشویی حداقل 10 سال و حداکثر 13 سال می باشد. مدل‌ های جدید تر و گران ‌تر لزوماً عمر طولانی ‌تری ندارند. دقت کنید که هر چه ماشین ظرفشویی پیشرفته تر باشد دارای دکمه ها و صفحه نمایش های الکترونیکی بیشتری نیز می باشند. در نتیجه امکان خراب شدن آن ها زود تر بوده هر چند شما هزینه بیشتری برای خرید آن ها متحمل شده اید. ماشین ظرفشویی را بر خلاف ماشین لباسشویی باید به طور شیشه درب فر مداوم استفاده کرد. در غیر این صورت واشر، شلنگ و قطعات پلاستیکی آن به مرور خشک شده و پوسیده می شود.

از شوینده ها متناسب و بسته به تعداد ظروف استفاده کنید. زیرا پود زیاد نه تنها به  شیشه اجاق گاز صفحه ای آب و زمان زیادی برای شسته شدن نیاز دارد بلکه باعث آسیب زدن به دستگاه و خراشیدن ظروف نیز می شود. هر چند وقت یک بار ماشین را با سرکه سفید تمیز کنید. شیشه فر سرکه سفید در امر تمیز کاری معجزه می کند چرا که در کنار جرم گیری دیواره های آن، بوی بد و باکتری ها را نیز از بین می برد. از تمیز کردن منظم فیلتر غافل نشوید. ماشین ظرفشویی را بیش از حد نرمال پر از ظرف و شیشه اجاق گاز ظروف نکنید فر بوش که خودتان را خلاص کنید.

 این کار فشار زیادی را به موتور دستگاه وارد می نماید. میزان عمر تخمین زده شده  تعویض شیشه فر تهران برای اجاق گاز حداکثر 15 سال می باشد. مدل های معمولی معمولاً 2 الی 5 سال بیشتر از مدل های الکترونیکی عمر می کنند. همچنین عمر مفید مایکروویو بین 9 الی 10 سال است. برای بهره بردن از حداکثر عمر مفید اجاق گاز باید هر چند وقت یک بار مشعل های آن را تمیز کنید شیشه درب فر و منافذ آن ها را به وسیله یک سیم نازک یا سنجاق ته گرد باز کنید تا چربی های کیپ شده، فرتوکار جریان گاز را مسدود نکنند و باعث ضعیف شدن شعله نشوند.

قیمت شیشه درب فر اجاق گاز

در صورت سر ریز شدن شیر و هر مواد غذای دیگر بلافاصله بعد از سرد شدن آن را تمیز کنید. چرا که هر چه زود تر این کار را انجام دهید راحت تر تمیز می شود. در صورتی که به هر دلیلی شیشه فر شما ترک و مو برداشت تا زمانی که آن را تعویض نکرده اید از آن استفاده نکنید. شیشه اجاق گاز برای آن که شعله ها حداکثر قدرت و حرارت خود را داشته باشند باید در هنگام نصب، فاصله اجاق از هود حداقل 65 سانتی متر باشد.

عمر مفید تلویزیون را بین ۱۰ الی ۱۵ سال ثبت کرده اند. شیشه درب فر در این بین چندین راهکار وجود دارند که شما با رعایت آن ها می توانید از حداکثر بازدهی تلویزیون خود استفاده کنید. اولین نکته محل مستقر کردن دستگاه تلویزیون است که به هیچ وجه نباید در مجاورت دستگاه های سرمایشی، گرمایشی و محل های پر رفت و آمد که امکان افتادن تلویزیون وجود دارد، باشد.

تلویزیون را از فر بوش دسترس کودکان شیشه فر خردسال دور نگه دارید چرا که هر آن امکان دارد تعویض شیشه فر تهران چیزی را به سمت صفحه نمایش تلویزیون پرتاب کنند و باعث از بین رفتن پیکسل و در بدترین حالت سوختن دستگاه گران قیمت شما شوند. تمیز کردن صفحه را به وسیله دستمال های فرتوکار میکرو فایبر انجام دهید چرا که این دستمال ها شیشه اجاق گاز صفحه ای مخصوص بوده و باعث خط و خراش صفحه نخواهند شد.

می توانید از سشوار برای خارج کردن گرد و غبار قسمت و درز های پشتی استفاده نمایید. در صورتی که از تلویزیون استفاده نمی کنید آن را خاموش کنید. زیرا روشن ماندن طولانی اجاق گاز پادیسان نه تنها انرژی زیادی مصرف می کند بلکه باعث کاهش طول عمر آن نیز می شود.

1 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *