/ توسط کازشناس فنی / مناطق شهر / / 11 دیدگاه

تعمیر اجاق گاز در حکیمیه

تمامی شرق و شمال تهران

برای تعمیر انواع اجاق گازهای رومیزی و فر دار 

( همراه با ضمانت نامه کتبی)

با شـــــماره

4856 6670 021

 تـــماس بـــگیرید.

تعـمیر انواع اجـاق گـازها در سراسر کرج

با قطعات وارداتی همراه با شش ماه ضمانت نامه کتبی 

اگر اجاق گاز شما دچار مشکل شده و به دنبال تعمیرکارانی حرفه ای و پشتیبانی قوی، 

همراه با قطعات ضمانت دار هستید با خیال آسوده با ما در تماس باشید

 

 

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.


تعمیر اجاق گاز در پیروزی

یکی از خدمات شرکت تهران ای پی تعمیر انواع اجاق گاز در حکیمیه و خیابان پیروزی می باشد. ما در این مناطق تعمیرکارانی مسقر داریم که با اولین تماس شما با شرکت تهران ای پی شما به نزدیکترین تعمیرکار وصل شده و در کمترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص به محل شما اعزام می شود. کافی ست با شماره تلفن 36-03-129-0991 تماس حاصل کرده تا اپراتورهای ما به مشکلات شما رسیدگی کنند. تماس با اپراتورهای ما علاوه بر اعزام تعمیرکار مزیت هایی دیگری نیز دارد که از جمله میتوان به فنی بود خود اپراتور اشاره کرد یعنی به این صورت که شما مشکل خود را مطرح میکنید و اپراتور شما را راهنمایی میکند که در برخی اوقات دیده شده که با همین تماس مشکل شما به صورت کامل حل شده است.

 

تعمیر اجاق گاز حکیمیه

در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با این منطقه نوشته ای تهیه کرده ایم که از زیبایی ها و توصیفات جالبی برای منطقه شرق استفاده شده است.

تعمیر اجاق گاز در حکیمیه قدیما که اینجوری نبوده که یه سر بری فرودگاه، دو ساعت بعد اون ور کشور باشی، یه روز بعد اون ور دنیا! از تهران که می‌خواستن برن دماوند، بعد از رد شدن از زیر قرآن و کاسه گل قرمزی آب و خوندن دعای سفر، رسیدن به مقصد کلی دنگ و فنگ داشته و باید یه سری جاها استراحت می‌کردن!

تکنسین های تعمیرات اجاق گاز ما تعمیر اجاق گاز مبله و تعمیر گاز رومیزی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام می گردد، تا هم هزینه تعمیر اجاق گاز مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند. با تعمیر اجاق گاز شما به بهترین شکل رضایت شما را فراهم خواهیم کرد. تعمیر اجاق گاز در حکیمیه، منزل اول سفر به دماوند بوده که یه روستای معروف به نام چاهک داشته. میرزا علی نقی خان حکیم‌الممالک، یکی از نزدیکان ناصرالدین شاه، چاهک رو خریده و بعد از اینکه بهش رسیده و آبادش کرده اسمش رو گذاشته حکیمیه!

 

تعمیر اجاق گاز در منطقه حکیمیه

قدیما که اینجوری نبوده که یه سر بری فرودگاه، دو ساعت بعد اون ور کشور باشی، یه روز بعد اون ور دنیا! از تهران که می‌خواستن برن دماوند، بعد از رد شدن از زیر قرآن و کاسه گل قرمزی آب و خوندن دعای سفر، رسیدن به مقصد کلی دنگ و فنگ داشته و باید یه سری جاها استراحت می‌کردن!

تعمیر گاز در حکیمیه ، منزل اول سفر به  تعمیر گاز پیروزی دماوند بوده که یه روستای معروف به نام چاهک داشته. میرزا علی نقی خان حکیم‌الممالک، یکی از نزدیکان ناصرالدین شاه، چاهک رو خریده و بعد از اینکه بهش رسیده و آبادش کرده اسمش رو گذاشته حکیمیه! حکیمیه رفته رفته تبدیل به یک منطقۀ شهری شد و با احداث دانشگاه‌های مختلف، این روزا یه محلۀ آروم و با فرهنگه که توی شمال شرق تهران جا خوش کرده. تا به امروز که حکیمیه انتخاب بسیاری از افراد، برای «خرید آپارتمان در تهران» شده است.

 

 

 

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

تعمیر گاز در حکیمیه

بلوار عبدالرضا، بلوار بابائیان، خیابان احسان، خیابان چمن آرا، خیابان شقایق، خیابان فرهنگ، خیابان ارکیده، خیابان بوستان، خیابان پیام، خیابان پگاه و بهار از مهم‌ترین خیابان‌ها و بلوارهای حکیمیۀ تهران هستن.

بهترین و معروف‌ترین منطقۀ حکیمیۀ تهران

خیابان‌های نزدیک به شهرک شهید بهشتی، خیابان ارکیده، خیابان بهار، شهرک سازمان آب و کلاً بخش شمال غرب حکیمیه از بهترین مناطق این محله زیبا هستن. تعمیر گاز در حکیمیه  چون در مجاورت ارتفاعات قرار داره و دیوار به دیوار پارک سرخه حصار، خجیر و لواسونه، آب و هواش خیلی خوبه. تعمیر گاز پیروزی البته چون محیطش دانشگاهیه یه ذره شلوغ هست ولی واقعا زندگی در حکیمیه ارزش تحمل اون شلوغ بازی دانشجوها رو داره.

 

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

قیمت خرید آپارتمان در حکیمیه تهران، در مهر ماه 1399، از متری 20 میلیون تومان شروع میشه و به 40 میلیون تومان می‌رسه! همونطور که گفتیم شمال غرب حکیمیۀ گرونتره و هر چقدر به جادۀ تلو نزدیک‌تر می‌شیم، قیمت خرید منزل کمتر میشه! گفتنیه خیلی‌ها ارکیده رو بهترین و گرون‌ترین جای حکیمیه می‌دونن.

دسترسی هر جا دانشجو باشه، دسترسی هم هست و خوبه! این نکته در مورد محلۀ حکیمیۀ تهران هم صادقه. نزدیکی حکیمیه به بزرگراه‌های یاسینی، بابایی و زین الدین، وجود ایستگاه بی آر تی و مترو در چهارراه تهران‌پارس، خطوط تاکسی و اتوبوس و همچنین ون باعث شده این محله دسترسی خوبی به سایر نقاط شهر داشته باشه.

 

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

 

تعمیر اجاق گاز پیروزی

مراکز خرید حکیمیه: مرکز خرید ارکیده، مجتمع تجاری بهار، پاساژ صدف، مجتمع تجاری نور، پاساژ مروارید، بازار بزرگ حکیمیه، بازار بزرگ ولی عصر و بازارچۀ کوثر و الزهرا از مراکز خرید موجود در حکیمیه هستن. مراکز آموزشی حکیمیه: دانشگاه شهید عباسپور، دانشگاه آزاد واحد شمال، دانشکده هوا و فضا خواجه نصیر، پردیس شهید چمران، مرکز فرهنگی مصباح، دانشگاه امام حسین (ع)، دبیرستان صدیقۀ کبری، مدرسۀ 15 خرداد، دبستان امام خمینی، دبستان مقداد، مدرسۀ رفاه شرق، مدرسۀ صدوقی، تعمیر گاز در خیابان پلیس مدرسۀ سروش نوین، دبستان امیدفردا، هنرستان رازی، آموزشگاه هنرهای تجسمی باروک، خانۀ فرهنگ حکیمیه و مجتمع فرهنگی قرآنی بصیرت از مراکز آموزشی موجود در حکیمیه هستن. مراکز درمانی محدوده حکیمیه: خانه بهداشت حکیمیه، مجتمع پزشکی کوثر و مرکز خدمات جامع حکیمیه از مراکز درمانی این محله هستن. مساجد و مراکز دینی حکیمیه: مسجد سیدالشهدا، مسجد جامع الزهرا و تعمیر گاز پیروزی مسجد نور الاصفیا (ع) از مراکز دینی حکیمیه هستن. تعمیر گاز در حکیمیه: استخر تربیت معلم، مجتمع ورزشی پردیس، مجموعۀ ورزشی حکیمیه، مجموعۀ ورزشی مصطفی خمینی، استخر زمزم و باشگاه‌های آرین شرق، سپهرداد، خلیج فارس، نام آوران و MPOWER از مرکز ورزشی این محله هستن.

تعمیر گاز در پیروزی

شهربازی ساحل شرق یکی از مکان‌هاییه که میشه در اون حسابی خوش گذروند. یا اینکه بار و بندیل بست و رفت خجیر و منطقۀ گردشگری ترقیان! سری به لواسون زد و از زیباییش شگفت زده و از لاکچری بودن برخی از اهالیش سر به بیابون گذاشت! پارک سرخه حصار هم که گل سر سبد قشنگیای شرق تهرانه و جون میده واسه کباب و طبیعت‌گردی. خلاصه که یه حکیمیه ست و یه «دسترسی به بهترین مکان برای پیکینک در چند دقیقه»!

نویسندۀ مطلب: مرجان اکبری
منبع: دو نبش

 

 

11 دیدگاه

 • محمدی

  تعمیرکار سریع اعزام ممنون ازتون

 • سعیدی

  تعمیرکارشون انگار تو محل بود پشماام

 • atmateria blog

  تمامی مناطق شرق تعمیرکار دارین؟

 • ceri 138

  فقط تعمیرکار اجاق گاز هستین یا پکیج هم تعمیرمیکنین؟

 • Bachelor Party in Medellin

  خدمات خوبی دارین

 • News Entertainment

  خدمات و پشتیبانی علی داشتین ممنونم

 • Fahim

  همه ی مناطق شرق تهران رو تعمیرکار میاد یا فقط حکیمیه تعمیرکار دارین؟

 • شادمان

  من ساکن حکیمیه ام سرویس کار اونجا دارین؟ هزینه ها چه طوریه

 • خرید بک لینک دائمی

  دیروزی اومدن برای تعمیر خیلی عالی بود اقا شاکری ممنون

 • joker123 gaming

  گاز صنعتی هم تعمیرات دارین؟

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *