/ توسط کازشناس فنی / مناطق شهر / / 20 دیدگاه

تعمیر اجاق گاز در پیروزی

تمامی شرق تهران

برای تعمیر انواع اجاق گازهای رومیزی و فر دار 

( همراه با ضمانت نامه کتبی)

با شـــــماره

4856 6670 021

 تـــماس بـــگیرید.

تعـمیر انواع اجـاق گـازها در شرق تهران 

با قطعات وارداتی همراه با شش ماه ضمانت نامه کتبی 

اگر اجاق گاز شما دچار مشکل شده و به دنبال تعمیرکارانی حرفه ای و پشتیبانی قوی، 

همراه با قطعات ضمانت دار هستید با خیال آسوده با ما در تماس باشید

 

کاربران محترم اجاق گاز در شرق تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

از آن جایی که شرایط زندگی و املاک در این محله تهران عالی است به همین دلیل اکثر مردم دوست دارند که در این محله ملکی داشته باشند و آن جا زندگی کنند. تعمیر اجاق گاز پیروزی یکی از بهترین محلات تهران است و امروزه به گونه ای که بافت قدیمی و جدید شهر کنار هم قرار گرفته اند. محله پیروزی در منطقه ۱۳ شهرداری و شرق تهران قرار گرفته و از غرب به میدان شهداء ، از شرق به بزرگراه بسیج، از جنوب به بزرگراه محلاتی و از شمال به خیابان ۵/۳۱ منتهی می شود.

تعمیر اجاق گاز پیروزی تاریخچه محله پیروزی به دوران قاجار برمی گردد. زمین های محله پیروزی و محلات اطراف آن بنام دوشان تپه و به نام فرح آباد مشهور است. در دهه ۱۳۳۰ و ۱۳۴۰ ساخت و ساز به صورت گسترده شروع شد. به تدریج این محله از جنبه نظامی خارج شد و به یک منطقه مسکونی تبدیل شد. اکثر آپارتمان های منطقه نوساز بوده و به همین دلیل می توان گفت که بافت نوساز شهری موجب شده که سیل مهاجران به این منطقه هر ساله ادامه داشته باشد.وجود امکانات رفاهی شهری موجب شده که اکثر مردم تهران نسبت به محله پیروزی دید بهتری داشته باشند.

وجود امکانات متعدد و امکانات رفاهی شهرداری تهران موجب شده تعمیر اجاق گاز پیروزی که شرایط زندگی در این محله در مقایسه با بسیاری از محلات مرکزی تهران مناسب باشد. وجود دانشگاه آزاد واحد جنوب موجب شده که به یک محله دانشجونشین هم تبدیل شود.وجود بوستان های متعدد موجب شده که آب وهوای محله پیروزی در شرایط بهتری قرار داشته باشد. از سال ۱۳۵۳ تا ۱۳۵۵ ساخت و ساز واحدهای مسکونی به سرعت ساخته شدند. در دوران پهلوی آخر خیابان فرح آباد به سمت تهران پارس مسدود شد و در آن تعمیر اجاق گاز پیروزی زمان از دیوار پشت کوه به محل شکارگاه و دیوار پایین آن به قلعه قصر فیروزه مسیرهایی باز شده

کاربران محترم اجاق گاز پادیسان در تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

.

تعمیر اجاق گاز پیروزی

کاربران محترم اجاق گاز پادیسان در تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

تعمیر گاز پیروزی

محله پیروزی در منطقه ۱۳ شهرداری تهران و در ناحیه ۲ واقع شده و امکانات رفاهی عالی در این محله متمرکز است. آپارتمان های چند طبقه نوساز در این محله بسیار به چشم می خورد. اهالی ساکن این محله به راحتی می توانند به همه نقاط شهر با مترو، اتوبوس و تاکسی دسترسی داشته باشند. محله پیروزی در منطقه ۱۳ شهرداری تهران و در ناحیه ۲ واقع شده و امکانات رفاهی عالی در این محله متمرکز است.

تعمیر اجاق گاز نیرو هوایی

تعمیر اجاق گاز نیرو هوایی ایستگاه های پیروزی، نبرد، نیروی هوایی و شهداء در محله پیروزی قرار دارند. احداث بزرگراه امام علی موجب شده که بار ترافیکی در این محله در حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. نیروهوایی ایستگاه های اتوبوس و تاکسی در این محله وجود دارد و همه این امکانات برای جابجایی مردم این محله ایجاد شده اند. امکانات دسترسی و تردد به این محله در بهترین شرایط خود است و به این دلیل مردم تهران در برخی مواقع حتی خریدهای شب عید خود را از مراکز تجاری این محله تامین می کنند. حتی برخی از اهالی این محله ماشین شخصی دارند می توانند به راحتی از این محله به سایر نقاط تهران و کرج دسترسی داشته باشند.

تعمیر اجاق گاز صد دستگاه

آب و هوای منطقه نسبت به مرکز و جنوب تهران، در شرایط بهتری است و وجود بوستان های متعدد موجب شده که آب وهوای محله پیروزی در شرایط بهتری قرار داشته باشد. احداث بزرگراه امام علی از بار ترافیکی منتهی به محله پیروزی بکاهد و به همین دلیل است که مردم تعمیر اجاق گاز صد دستگاه این محله به لحاظ آب و هوا بهترین شرایط آب و هوایی را تحمل می کنند.در کل می توان ادعا کرد که آب و هوای این محله نسبت به سایر محلات در شرایط بهتری است و از آن جایی که امروزه دسترسی به آب و هوای تمیز و سرشار از اکسیژن خود نعمت بزرگی است به همین دلیل جزء یکی از بهترین محلات تهران به شمار می رود. هر متر آپارتمان در محله پیروزی ۵ میلیون تومان است. با نگاهی به آگهی های املاک متوجه می شویم که وضعیت مسکن در این محله مانند سایر محلات تهران است و قیمت ها سر به فلک می زند. هر متر آپارتمان در محله پیروزی حداقل ۵ میلیون تومان است و در متراژهای بالا قیمت ها به گونه ای است که مردم از خرید منصرف می شوند. البته میدانید تعمیر اجاق گاز صد دستگاه که قیمت آپارتمان ثابت نیست و هر روز تغییر میکند. بهتر است قیمت ها را در سایت دونبش برای خرید آپارتمان در پیروزی تهران بررسی کنید.

 

تعمیر اجاق گاز نیروهوایی

کاربران محترم اجاق گاز پادیسان در تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

تعمیر اجاق گاز مبله در خیابان پیروزی تهران هم یکی از خدمات ویژه ما به شما مشتریان می باشد. اجاق گاز مبله یا تو کار یکی از نسل های جدید دستگاه های گازسوز می باشد که توسط تیم مجرب شرکت تهران ای پی به راحتی قابل تعمیر است. تنها کافی ست یک تماس با ما برقرار کنید تا تعمیرکاران مجرب ما شما را همراهی کنند و به محل شما اعزام شوند. شما کافی ست با اپراتورهای ما تماس گرفته و مشکلات خود را بیان کنید شاید در همان تماس تلفنی اپراتور ما با راهنمایی شما از همان پت تلفن همراه کار شما را پیش برده و خاطر شما را از بابت تعمیر اجاق گاز در پیروزی راحت کنند.

تعمیر اجاق گاز مجیدیه

مجیدیه ممکن است بسیاری از کاربران با دیر روشن شدن شعله اجاق گاز مبله خود به این فکر فرو روند که اجاق گاز آن ها خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد تا حدودی این حدس ها درست است اما کافی نیست!

بله کافی نیست زیرا ممکن است با یک تماس بتوانید به راحتی از اپراتورهای ما کمک گرفته مشکل را حل یا با اعزام تعمیر کار در اسرع وقت مشکل را حل کنید.

تعمیرات روشن نماندن شعله اجاق گاز توسط تعمیرکاران ما چگونه میباشد؟

اگر شعله اجاق گازتان روشن نمی ماند و دلیل بروز این مشکل را نمی دانید، راهنمای تعمیرات اجاق گاز که توسط تعمیرکار آی پی در ادامه آورده شده است، می تواند به شما کمک نماید:

اولین دلیل مربوط به تمیز نبودن شعله های اجاق گاز است که باید هرگونه چربی و بقایای مواد غذایی را از روی آن پاک کنید.

 

کاربران محترم اجاق گاز پادیسان در تهران می توانند از طریق

4856 6670 021

به جهت بهره مندی از بهترین تعمیرکاران متخصص ، با ما در ارتباط باشند.

در صورتی روشن نماندن شعله ها احتمالا ترموکوپل خراب شده است و باید تعمیر گردد. ممکن است ورودی گاز دچار گرفتگی شده باشد که باید بررسی و برطرف شود. بروز مشکل در قطعه جرقه زن نیز موجب روشن نشدن شعله گاز می شود. قطعه جرقه زن را با دست تکان دهید و بررسی کنید که به درستی در جای خود قرار گرفته باشد. در برخی مواقه جابجا شدن سرشعله نیز منجر به ایجاد این مشکل می شود که باید آن را در سرجای خود قرار دهید.

تعمیر مشکل قطع نشدن فندک اجاق گازدر برخی مواقع فندک اجاق گاز به صورت مداوم جرقه زده و قطع نمی شود. در صورتی که شما نیز با این مشکل مواجه شده اید و نیاز به تعمیرات اجاق گاز در منزل دارید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • یکی از اصلی ترین علت های بروز این مشکل خرابی فندک و اتصالات مربوط به آن است.
 • باید این قطعه و اتصالات آن را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.
 • ممکن است این مشکل به علت نوسانات برق یا سوختن جعبه فندک رخ داده باشد که نیاز به رفع عیب دارد.
 • چنانچه رطوبت وارد قطعات داخلی از جمله ترانس شود، فندک قطع نشده و جرقه می زند.
 • در این صورت مواجهه با این مشکل باید دستگاه را از برق کشیده و به بررسی قطعات داخلی آن بپردازید.
 • طریقه تعمیر مشکل زرد سوختن شعله اجاق گاز چگونه است؟
 • اگر شعله اجاق گاز شما به رنگ زرد است و آبی نمی سوزد، با توجه به راهنمای تعمیرات اجاق گاز صفحه ای، رومیزی، مبله و توکار که در ادامه بیان شده است، برای انجام این کار در منزل اقدام نمایید:
 • ممکن است مشعل های اجاق گاز در حالت نادرستی قرار گرفته باشند که باید محل قرارگیری آن ها را تصحیح کنید.
 • در برخی شرایط شیارها و منافذ شعله های اجاق گاز دچار انسداد می شوند که در این شرایط رنگ شعله تغییر می کند.
 • نازل ها و سوراخ های سرشعله ها را به دقت بررسی نموده و در صورت نیاز آن ها را تمیز کنید.

محله پیروزی یکی از بهترین های محله های تهران است که اکثر مردم تهران نسبت به این محله دیدگاه بهتری دارند. شرایط آب و هوایی و زندگی موجب شده که در کل برای زندگی در تهران، به یکی از گزینه های مهاجران شهرستان تبدیل شود.

تعمیر اجاق گاز مجیدیه

شرکت تهران AP تمرکز بسیار بالایی در تعمیرات لوازم خانگی در شرق تهران دارد که یکی از این مناطق خیابان پیروزی است. بدین منظور که پیروزی یکی از محله های قدیمی شهر تهران است و همچنان بافت قدیمی خود را دارد. از طرفی ساکنین این منطقه از قدیمی های این منطقه هستند و اصالت در این منقطه موج میزند. تعمیر اجاق گاز در خیابان پیروزی که از مناطق در حال رشد جمعیت و معماری است بسیاری حائز اهمیت است به طوریکه در اکثر موارد تعمیرکاران اجاق گاز در این منطقه ساکن هستند. البته ساخت و ساز و مدرنیته همچنان در حال رشد در این منطقه ست و بافت قدیمی در حال تخریب شدن در این منطقه ست اما با این حال همچنان شرق تهران یکی از معروف ترین و اصیل ترین نقاط در تهران است.

تعمیر اجاق گاز در منطقه سیزده 13

بخشی از خیابان پیروزی در منطقه سیزده 13 تهران واقع شده است. این محله قدیمی از شرق به کلاهدوز و از غرب به میدان شهدا می رسد. میدان شهدا فعلی که به میدان شهدا سابق نیز مشهور است یکی از میدان های قدیمی و به نام در این منطقه می باشد. تعمیر اجاق گاز در منطقه 13 سیزده هم یکی از خدمات شرکت ما می باشد که شما عزیزان میتوانید با تماس با شماره های ذکر از خدمات ما در منطقه سیزده تهران بهره مند شوید. قیمت های مناسب در شرق تهران نیز یکی از مزیت های این شهر است که بسیار زبان زد خاص و عام است. تعمیر اجاق گاز در شرق تهران همانطور که گفته شد از تخصص های ما در این زمینه می باشد که بهتر است برای بهره مندی از این خدمت به شماره های ذکر شده تماس گرفته و مشکل خود را بیان دارید.

تعمیر اجاق گاز در منطقه چهارده 14

همانطور که در پاراگراف قبلی ذکر شد در ادامه میتوان گفت بخش دیگر از منطقه پیروزی در منقطه 14 چهارده واقع شده است که این منطقه از جهاتی بسیار حائز اهمیت است. مثلا یکی از نقاط مثبت این منطقه دسترسی بسیار عالی این منطقه به تمام نقاط مهم و مرکزی تهران است که ساکنین این منطقه میتوانند از این مزیت بهره مند شوند. تعمیر اجاق گاز در منطقه 14 چهارده هم یکی از خدمات شرکت تهران  AP می باشد به طوریکه تنها با یک تماس با پشتیبان مرکز ما میتوانید از تعمیرکاران منطقه 14 چهارده تهران بهره مند شوید و با خیالی راحت این امر مهم را به ما بسپارید.

تعمیر اجاق گاز چهار راه کوکاکولا

محله پیروزی واقع در منطقه 13 و ناحیه 2 بوده که دارای 6778 خانوار و جمعیت تقریبی 21 هزار نفر می باشد این محله در شرق تهران و بخشی از قسمت شمالی خیابان پیروزی می باشد و این خیابان محله های بزرگ و کوچک زیادی را به هم پیوند داده از جمله محله تعمیر اجاق گاز نیروی هوایی، تعمیر اجاق گاز محله پرستار، صد دستگاه و… و این خیابان حدفاصل میدان شهدا و میدان کلاهدوز می باشد.

تعمیر اجاق گاز چهار راه کوکاکولا خیابان پیروزی (با نام پیشین فرح آباد)، واقع در شرق تهران از مهم‌ترین خیابان‌های محله های دوشان تپه و نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۳ شهرداری تهران می‌باشد. این خیابان از سمت باختر به میدان شهدا (ژاله سابق) یا همان دروازه دوشان تپه و از سمت خاور به میدان شهید کلاهدوز (انتهای خیابان سی متری نیروهوایی) منتهی می‌شود.در سال١٣٨٠ توسط شهرداری تهران سه محله کنونیه حال حاضر تهران تهران نو،نیروهوایی وخود پیروزی از یکدیگر جدا شده و به اسم های جدیدی در آمدند اما همچنان به پیروزی شهرت دارند.

منبع: خیابان پیروزی  

منبع دیار میرز

 

20 دیدگاه

 • سعید محمدی

  خیلی عالیه من که راضی بودم

 • ملیحه

  ممنون از پشتیبانیتون

 • سید داود

  فقط تعمیرکار بد اخلاق بودن

 • داوود سعیدی

  حرفه ای و کاردرست دم بچه های تهران ای پی گرم

 • بهنام ترک

  تعمیرکار خیلی خوش برخورد بودن واقعا همه سرویس هاتون عالیه

 • سید

  گارانتی شش ماهه واقعیت داره؟ الان کسی تو بازار گارانتی نمیکنه

 • اسماعیلی

  امروز تعمیرکار اومد خیلی عالی بود همه چی و قطعات رو شش ماه تضمین کرد

 • سنایی

  دفتر مرکزیتون کجاست؟ تعمیرکار هم میپذیرید؟

 • جواد ابراهیمی

  تعمیرکارتون همه جا تهران میاد یا فقط شرق هستین؟

 • ابراهیمی

  تعمیرات اجاق گاز دارین فقط؟

 • سایه جوادی

  گازم خیلی وقته روشن میمونه و ترموکوبل کار نمیکنه باید چیکار کنم اگه شما بیاین هزینش چقدر میشه؟

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *