تعمیر اجاق گاز رومیزی و فر در سعادت آباد

تمامی ساکنین غرب تهران

برای تعمیر اجاق گازهای رومیزی و فر 

( همراه با ضمانت نامه کتبی)

با شـــــماره

4856 6670 021

 تـــماس بـــگیرید.

تعمیر اجاق گاز در غرب تهران

تعـمیر انواع اجـاق گـازهای رومـیزی و فـر در محـل غـرب تـهران

با قطعات وارداتی همراه با شش ماه ضمانت نامه کتبی 

اگر اجاق گاز شما دچار مشکل شده و به دنبال تعمیرکارانی حرفه ای و پشتیبانی قوی، 

همراه با قطعات ضمانت دار هستید با خیال آسوده با ما در تماس باشید

مقاله آموزشی جهت عیب یابی اجاق گاز

چرا فندکی کار نمی کند؟

اگر فندکی های شما کار نمی کند یا ضعیف عمل میکند:

1- ترانس اجاق گاز باید عوض شود چون یا سوخته یا اتصالی دارد (در برخی مواقع عمر ترانس به پایان رسیده است)

2- کلیدهای زیر شیراجاق گاز از کار افتاده اند به همین دلیل باید این کلیدها عوض شوند تا اتصال برقرار شود.

3- عمر سر فندکی ها به پایان رسیده است.

4- شیر اجاق گاز شما دچار مشکل شده و باید تعویض گردد.

چرا شعله ها ثابت نمی مانند؟

1- اشکال از ترموکوبل میتواند باشد.

2- در مرحله بعد، مشکل میتواند از ببین باشد.

3- اگر با تعویض ترموکوبل و ببین مشکل حل نشد باید به سراغ تعویض شیرگاز برویم.

4- در مرحله آخر نیز باید سرشعله ها تعویض و گاز سرویس کامل شود.

چرا شعله اجاق گاز کم یا نامنظم شعله می دهد؟

1- در مرحله اول همان شعله سرویس کامل می شود.

2- اگر با سرویس مشکل حل نشد باید لوله های داخلی گاز عوض یا سرویس شوند.

و در مرحله آخر، ممکن است شیر دچار مشکل شده باشد و باید شیر تعویض گردد.

نکات نصب اجاق گاز

1- از نصب اجاق گاز در محیط‌های کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نیست خودداری کنید.

2- اجاق را در مسیر وزش باد نصب نکنید.

3- بر روی محل اتصال دو سر شیلنگ به لوله کشی گاز اجاق باید از بست مناسب استفاده شود.

4- طول شیلنگ نباید از ۱٫۵ متر بیشتر باشد و شیلنگ مخصوص گاز باشد.

5- پس از نصب اجاق گاز با کف صابون محل اتصال دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست نمایید.

6- از سر رفتن غذا بر روی اجاق جلوگیری نمایید.

7- هنگام شستشوی سینی‌های اطراف مشعل‌ها از سیم ظرفشویی استفاده نکنید. برای این منظور از پارچه نم‌دار همراه با مواد شوینده مخصوص اجاق گاز استفاده کنید و پس از آن سینی را خشک نمایید.

لیست اجاق گازهای مورد تایید ما برای خریداری:

اجاق گازها کن

اجاق گازها اخوان 

اجاق گازهای تکنو

مقاله ای مفصل تر:

در سال های اخیر با رشد بازار لوازم خانگی، تولید اجاق گاز نیز افزایش داشته که همین تولید بی رویه سبب شده کیفیت بسیاری از قطعات پایین آمده یا بسیاری از واردکننده به دنبال اجناس چینی درجه دو باشند تا قیمت اجاق گازهای خود را کاهش دهند.

به هرحال در ادامه میخواهیم شما را با بخشی از مشکلات رایج در اجاق گازها آشنا کنیم که در صورت بروز هرگونه مشکلی خود شما بتوانید مشکل را شناسنایی کنید تا از آسیب جدی به محل زندگی خود زودتر جلوگیری کنید.

 

·         ترموکوبل

یکی از لوازمی که امنیت اجاق گازها را تضمین میکند ترموکوبل است. این قطعه که ضروری ترین قطعات یک وسیله گازسوز محسوب می شود در صورت خرابی یا نقص، میتوانند مسبب بسیاری از مشکلات برای شما شود. برای اولین مشکل میتوان به خاموش شدن شعله ها اشاره کرد. یعنی پس از روشن کردن شعله به دلیل نقص فنی ترموکوبل، شعله روشن نمیماند. (البته ممکن است که که این مشکل از شیرگاز هم باشد اما در بیشتر مواقع این مشکل از سمت ترموکوبل حاصل می شود.)

در مرحله بعد که یکی از خطرناک ترین مشکلات در ترموکوبل ها میتوان به خرابی یا نقص در بین کار نام برد. یعنی شما در حال استفاده از اجاق گاز یا لوازم گازسوز هستید. در این حالت اگر ترموکوبل از کار بماند اجاق گاز باز مانده و فاجعه های دیگری که امکان رخ دادنش هست را خودتان پیش بینی کنید.

·         صفحه اجاق گاز

به دلیل اینکه اجاق گاز از ابعاد و مدل های مختلف تشکیل شده است، صفحه های مختلفی نیز دارد. اجاق گازهای صفحه ای، اجاق گازهای رومیزی، اجاق گازهای تمام استیل و

پرطرفدارترین این مدل ها نیز اجاق گاز تمام استیل میباشد که قیمت بالاتری به نسبت اجاق گازهای دیگر نیز دارد. در هرصورت نوع اجاق گاز نیز یکی مواردی است که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید و با توجه به نیاز و مکان نگه داری آن را انتخاب کنید. اگر دنبال کاربری لوکس و ظاهری اجاق گازهستید باید به دنبال اجاق گاز های شیشه ای بروید اما اگر در کنار لوکس بودن به دنبال کارایی هم هستید اجاق گازهای تمام استیل را به شما پیشنهاد میدهیم. اگر هم قیمت مناسب برای شما مهم است همان اجاق گازهای ساده یا طرح فر یکی از گزینه های مناسب برای انجام این کار است.

·         شعله اجاق گاز

مشکل شماره یک: شعله اجاق گاز یک دست نیست

در حالت ایده آل تمامی شعله‌های اجاق گاز به رنگ آبی روشن است و پراکندگی یکسانی در تمامی آن ها دیده می‌شود و گاهی سر شعله باید کمی زد بسوزد. به صورت عادی شعله‌ها باید ارتفاعی در حدود ۲۰ میلی متر داشته باشند. گاهی اوقات یکی از شعله‌ها به رنگ زرد می‌شود و یا این که شعله به اندازه کافی قدرت ندارد.

این مشکل نشانه آن است که اجاق گاز شما به درستی کار نمی‌کند برای رفع این مشکل باید شعله های شما سرویس شوند و پس از نظافت شعله ها را  همیشه باید خشک کنیم احتمال این که رطوبت یا ماده شوینده در منافذ مشعل ها باقی مانده باشد بسیار زیاد است.

از آلودگی‌هایی مانند چرب شدن و یا ریختن غذا بر روی مشعل اجاق گاز جلوگیری کنید تا کمتر با این مشکل مواجه شوید. به این ترتیب شما با یک نظافت صحیح و کامل به رفع مشکلات اجاق گاز منزلتان کمک بزرگی کرده‌اید.

 

تعمیر اجاق گاز سعادت آباد

 

مشکل شماره دو: شعله اجاق گاز روشن نمی شود

در برخی موارد هر چه جرقه زده می‌شود هیچ شعله ای ایجاد نمی‌شود. در این چنین حالتی به احتمال بسیار زیاد محل ایجاد شعله دچار غبارگرفتگی شده است یا این که ممکن است یک وسیله در محل روشن شدن شعله گیر کرده باشد و مسیر شعله را مسدود کرده باشد. برای رفع مشکل شعله اجاق گاز محل مسدود را با یک مسواک یا برس تمیز کنید تا مجرا باز شده و شعله به راحتی روشن شود.

مشکل شماره سه: شعله به شدت گرم و سوزنده است

یکی از راه های رفع مشکلات اجاق گاز، بررسی و تنظیم شعله‌های گاز است. همانطور که شعله‌های کم قدرت می‌تواند مشکل ساز باشد، شعله‌های کوره‌ای و به شدت سوزنده نیز دردسرساز است و در یک چشم به هم زدن غذای شما را می‌سوزاند.

این مشکل ناشی از شکسته شدن ترموستات است. برای رفع مشکل ترموستات گاز باید یک ترموستات سالم جایگزین کرد که بهتر است برای این کار با نمایندگی گاز خود تماس گرفته تا این تعمیر تخصصی را برایتان انجام دهند.

     رفع مشکلات اجاق گاز با اصلاح پیلوت

یکی دیگر از مشکلاتی که هر اجاق گاز می‌تواند داشته باشد، خاموش شدن بی دلیل پیلوت است. احتمالا پیلوت به نحو درستی تنظیم نشده است و گاز به اندازه کافی به آن نمی‌رسد. برای رفع مشکلات اجاق گاز که مربوط به پیلوت باشد می‌توانید مقدار کمی از محفظه پیلوت را ببندید.

·         شعله سر و صدا می کند

شعله‌های اجاق گاز باید به طور کامل یک دست و آرام باشند در صورتی که با روشن کردن اجاق گاز سر و صدای زیادی از شعله‌ها بلند شود باید جهت رفع مشکلات اجاق گاز که احتمالا مربوط به هوا رسانی باشد اقدام کنید.

شعله‌های پر سر و صدا به این معنا است که هوا به میزان صحیحی به مشعل نمی‌رسد. در حقیقت هنگامی که هوا بیش از حد به مشعل برسد، شعله اجاق گاز با سر و صدا می‌سوزد. برای رفع مشکل شعله پر سر و صدا شاتر هوای اجاق گازتان را بررسی کنید به احتمال قوی میزان هوا و گاز در این شاتر تنظیم نیست.

چرا اجاق گاز دود می‌ کند؟

یکی از موارد نو بودن اجاق گاز است و مشکلات نو بودن آن. به عنوان مثال ممکن است یک اجاق جدید در اولین کارکرد به شدت دود کند و بوی نامطبوعی را در آشپزخانه پخش کند. از آن جایی که یک لایه محافظ از روغن‌های صنعتی هنگام تولید اجاق گاز به کار گرفته می‌شود در اولین استفاده از این وسیله این روغن می‌سوزد و دود می‌کند.

بهتر است قبل از استفاده این وسیله جدید تمامی بقایای دوده و روغن را با شوینده‌های موثر تمیز کرده تا این مشکل بر طرف شود هر چند که دود اولیه اجاق گاز در عرض چند ساعت اولیه مصرف از بین خواهد رفت. دود کردن اجاق گاز در اجاق‌های قدیمی نیز می‌تواند به دلیل کثیفی به خصوص آلودگی از نوع چربی باشد.

ذرات مواد غذایی که بر روی شعله‌ها و صفحه اصلی اجاق گاز چکه کند اگر به خوبی تمیز نشوند، در مرور زمان به لایه ای پوشاننده تبدیل می‌شود که هنگام قرار گرفتن در مجاورت آتش، دود کرده و بوی بدی ایجاد می‌کنند.

تعمیر اجاق گاز غرب تهران

. در نهایت بهترین راهکار کمک از یک متخصص می باشد که خیال شما را بابت ایمنی گاز راحت کند.

 شیشه اجاق گاز رومیزی

 

تعمیر اجاق گاز سعادت آباد

تعمیر اجاق گاز سعادت آباد

تعمیر فرتوکار سعادت آباد، الحق که اسم با مسمایی دارد. در کوچه پس کوچه‌های این محله لاکچری نشین تهران که قدم می‌زنید، آپارتمان‌ها، برج و مجتمع‌های تعمیر گاز سعادت آباد  مسکونی با نمای شیک و نوساز دلبری می‌کنند. و خودروهای گران‌قیمت اهالی در خیابان‌های آن گذر می‌کنند.

تعمیر اجاق گاز اخوان غرب تهران البته که هر محله هم برای خودش قصه‌ای دارد و به قصه سعادت آباد که برگردیم، داستان از این قرار است که اهالی این تعمیر اجاق گاز سعادت آباد محله به خاطر سعادتمند بودن  ساکنان‌‌اش اسمش را سعادت آباد نگذاشته‌اند. بلکه داستان دیگری پشت این نامگذاری است.

در این نوشتار با نیک‌بوم همراه شوید تا در کوچه و خیابان‌های تعمیر فرتوکار سعادت آباد  این محله گران قیمت تعمیر گاز سعادت آباد  و پر طرفدار قدم بزنیم و از امکانات، ویژگی‌ها و دسترسی‌های آن اطلاعات کاملی به دست آوریم.

تعویض شیشه فر سعادت آباد

شیشه فر سعادت آباد

شیشه فرتوکار غرب تهران

 تعویض شیشه درب فر

تعمیر گاز رومیزی سعادت آباد

در قسمت شمال غربی تهران و امتداد کوهپایه البرز زیبا و در مسیر بادهای خنک غربی که از مسیر روستای فرحزاد می‌وزد، محله سعادت آباد قرار دارد تعمیر اجاق گاز اخوان غرب تهران.

تعمیر اجاق گاز سعادت آباد سعادت آباد از شمال با دو محله کوی فراز و بهرود به کوهستان البرز می‌رسد و در شمال شرقی این منطقه از طریق بولوار فرهنگ به تپه‌های اوین منتهی می‌شود.

از سمت شرق بزرگراه چمران حد فاصل سعات آباد و ده ونک است. در جنوب و جنوب غربی سعادت آباد محله شهرک غرب ارتباط تنگاتنگی با این محله دارد.

تعمیر اجاق گاز اخوان سعادت آباد جالب است بدانید که قدیمی‌ترین خاطره سکونت در سعادت آباد به تپه‌های اوین می‌رسد.  داستان از این قرار است که سیدضیاالدین تعمیر فر غرب تهران طباطبایی سیاستمدار و وزیر دوره احمدشاه قاجر که بعد صدارتش به دوران پهلوی هم رسید، تعمیر گاز سعادت آباد در قلعه‌ای که در محل زندان اوین امروز ساخته شده بوده، سکونت داشته است.

تعمیر اجاق گاز فرحزادی

تعمیر اجاق گاز فرهنگ

تعمیر اجاق گاز دادمان

تعمیر اجاق گاز اخوان سعادت آباد

تعمیر گاز سعادت آباد سید ضیا الدین طباطبایی در آن زمان  برای سکونت جمعی از کارگران کارخانه‌ای در ده ونک، منطقه سعادت آباد را در نظر می‌گیرد. این کارگران که از اقوام سید ضیا و عموما سید بوده‌اند در این منطقه ساکن شدند و به همین مناسبت این منطقه با اسم ” سادات آباد” مشهور شد. تعمیر گاز رومیزی سعادت آباد البته که سادات آباد در طول زمان به سعادت آباد تبدیل شده است.

سید ضیا در این منطقه شروع به کشت و زرع و پرورش حیوانات کرد و از این طریق این منطقه آباد و مسکونی شد.

تعمیر گاز رومیزی سعادت آباد ساخت مجتمع آتی‌ساز در سال ۵۵ و بخش شرقی سعادت‌آباد، عامل دیگری بود که این محله را رشد و توسعه بیشتری بخشید.

تعمیر اجاق رومیزی غرب تهران

تعمیر اجاق گاز سعادت آباد امروز این محله که در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده دارای یک میدان اصلی به نام میدان سردار شهید حسن طهرانی مقدم است که قبلا میدان کاج بود  و درخت کاج بزرگ میان میدان نماد این نامگذاری بود. میدان کاج در میانه بولوار اصلی تعمیر فرتوکار سعادت آباد سعادت آباد شمال و جنوب قرار دارد. از سمت شرق و غرب هم در میانه خیابان سرو شرقی و غربی واقع شده است.

میدان قیصر امین پورکه قبلا میدان شهرداری بود، میدان کتاب، میدان بهرود و میدان فرهنگ دیگر میادین اصلی سعادت آباد هستند.

تعمیر اجاق گاز اخوان سعادت آباد محله سعادت آباد از لحاظ امکانات و دسترسی چیزی کم ندارد. وجود مراکز خرید لوکس، چندین بیمارستان مجهز و انواع رستوران‌ها ساکنان محله‌های دیگر شهر را هم به سمت این نقطه غربی تهران می‌کشاند.

تعمیر فر غرب تهران مرکز تجاری اوپال که در سال ۹۸ به بهره برداری رسید، یکی از مراکز خرید، تجاری، رستورانی، سرگرمی و … سعادت آباد است که با داشتن بیش از چهارصد واحد تجاری و خوراکی، سالن بولینگ و شهربازی و سینما و فروشگاه‌های انواع برندهای لباس تعمیر گاز رومیزی سعادت آباد در خیابان کوهستان محله سعادت‌آباد پذیرای مهمانان محلی و و بازیدکنندگان غیر بومی سعادت‌آباد است.

تعمیر اجاق گاز یادگار امام

نمایندگی تعمیر اجاق گاز سعادت آباد

نمایندگی تعمیر اجاق گاز اخوان غرب تهران

نمایندگی اخوان در غرب تهران

مرکز خرید و تعمیر اجاق رومیزی غرب تهران پردیس سینمایی اریکه ایرانیان با داشتن چندین سالن سینما، رستوران و استخر اریکه از دیگر مراکز تفریحی و خدماتی این محله است.

مراکز خرید ابریشم، پرواز، کسری و سروستان از دیگر امکانات تجاری این منطقه است. هتل اسپیناس پالاس بر فراز این محله و چند قدم مانده تا کوهستان محله بهرود و کوی فراز واقع شده است. هتل پنج ستاره و لوکس اسپیناس پالاس در محله بهرود تعمیر اجاق گاز اخوان سعادت آباد قد کشیده و با ظاهر بلند و مجلل خود نمادی از سعادت آباد شده است.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز فرحزادی

نمایندگی تعمیر اجاق گاز کوهسار

نمایندگی تعمیر اجاق گاز علامه

تعمیر اجاق گاز رومیزی اخوان در سعادت آباد

تعمیر اجاق رومیزی غرب تهران ژوراسیک پارک تهران از دیگر مکان‌های جذاب و تفریحی و گردشگری تهران است که در این محله و در منطقه بهرود  واقع شده است.

در پارک ژوراسیک تهران مجسمه‌های متحرکی از گونه‌های مختلف دایناسور در اندازه طبیعی، به نمایش گذاشته شده‌ است. تعمیر اجاق گاز سعادت آباد این مجسمه‌ها بر اساس اندازه واقعی دایناسورها ساخته شده‌اند و به همین دلیل  بسیار طبیعی به نظر می‌رسند. ضمن اینکه دارای قابلیت‌های حرکتی مثل پلک زدن چشم‌ها و حکرت دست و صدا هم هستند که باعث می‌شود آن‌ها واقعی‌تر به نظر برسند.

تعمیر اجاق گاز اخوان غرب تهران یک تخم دایناسور بزرگ هم در پارک ژوراسیک قرار دارد که نحوه به دنیا آمدن دایناسورها را نمایش می‌دهد.

پارک پرواز در شمال سعادت آباد و محله بهرود یکی از مناطق زیبا و سر سبز این منطقه است که با منظره و چشم‌اندازی به سمت تهران بزرگ، شهر را تا خط افق به تماشا می‌گذارد تعمیر گاز رومیزی سعادت آباد.

تعمیر اجاق گاز گیشا

تعمیر اجاق گاز بوش در سعادت آباد

بیمارستان پارسیان و عرفان دو بیمارستان مجهز تهران هستند که در محله سعادت آباد واقع شده‌اند. علاوه بر این دو بیمارستان، در محله سعادت باد چندین درمانگاه و مرکز پزشکی واقع شده است.

خیابان فرهنگ، علامه شمالی  و جنوبی، تعمیر فرتوکار سعادت آباد خیابان بخشایش، کوی صراف‌ها، خیابان تعمیر فر غرب تهران دریا از جمله خیابان‌های معروف و اصلی سعادت آباد هستند.

 

یکی دیگر از ویژگی‌های محله تعمیر اجاق گاز سعادت آباد حضور انواع و اقسام رستوران و فست فودها است. منطقه خوش خوراک سعادت آباد مدام در حال تولد یک رستوران و فروشگاه خوراکی است که نه تنها اهالی محله بلکه ساکنان سایر محلات  را هم به سمت این منطقه می‌کشاند.

29 دیدگاه

 • باقرنیا

  بسیار حرفه ای بودند تعمیرکارتون با تشکر از شما

 • صانعی

  با سلام سرویس کارتون امروز برای تعمیر اومد خواستم ازشون تشکر کنم آقای باقری اگه اشتباه نکنم

 • فاطمه س

  سرویسکار سمت فرحزادی هم دارین؟

 • plantandseeds.ro

  ممنون از تعمیرات عالیتون

 • Adwokat Sprawy Karne Sanok

  با تشکر از تیم حرفه ای

 • کارشناس شماره هفتاد و چهار

  سرشعله برای تاکنو گاز هم دارین؟ ایتالیایی

 • سهلی زاده

  سرشعله برای تاکنو گاز هم دارین؟ ایتالیایی

 • جوادی

  اجاق گاز قدیمی هم تعمیرات دارین؟ اجاق گاز ساکا گاز؟

 • سبحانی

  سمت سازمان برنامه شمالی هم تشریف میارین؟

 • سایه

  سلام وقت بخیر
  اجاق گاز فردار آلمانی دارم میخواستم ببینم تعمیرات دارید؟

 • سامره

  سلام شما قطعات اجاق گاز ایتالیایی هم دارین؟

 • HamidHF

  عالی و درجه یک هستید

 • علیرضا

  خواستم تشکر از خدماتتون

 • فدایی

  بسیار عالی از مجموعه حرفه ای تهران آی پی

 • سبحانی

  با تشکر از تکنسین شما جناب سعیدی

 • نامدار

  تعمیرات گاز رومیزی اخوان من بسیار عالی انجام شد ممنونم از زحمات تهران ای پی

 • Somaye

  شیشه گاز لتو هم دارید؟

 • سعادتمند

  تعمیر گاز اخوان در شهرک غرب هم انجام می دهید

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *