تعمیر اجاق گاز

تعمیر انواع اجاق گاز چیتگر

تعمیر انواع اجاق گاز در چیتگر و حومه + در محل شما + ضمانت نامه کتبی توسط ما

تعمیرکاران ما مستقر در غرب، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن منطقه چیتگر هستند کافیست

        با شـــــماره  4856 6670 021  تـــماس بـــگیرید.

تعمیر اجاق گاز چیتگر

شرکت تهران ای پی

تعمیرگاز در چیتگر

شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا، پدیده‌ای جدید در منطقه 22 تهران است که با ساخت و سازهای جدیدی که در آن تکمیل شده به یک مجموعه مسکونی، تفریحی، اداری و تجاری تبدیل شده است. تا چند سال پیش منطقه چیتگر تهران یک پارک جنگلی با پوشش گیاهی غنی بود که بعدها در کنار این طبیعت بکر یک دریاچه مصنوعی نیز احداث شد. اما چند سالی است که شهرداری تهران تصمیم به گسترش دادن این منطقه گرفته و اکنون آسمان خراش‌های فراوانی که در شهرک چیتگر احداث شده بکر بودن این طبیعت را از بین برد.

با این حال افزایش جمعیت هر روزه در تهران و کمبود مسکن این گونه ساخت و سازها را توجیح می‌کند. علاوه بر این، وجود دریاچه چیتگر و پارک چنگلی و بادهای غرب به اجاق گازشرق تهران باعث شده این منطقه به یکی از خوش آب و هواترین مناطق شرق تهران تبدیل شود. همین امر نیز موجب محبوبیت زیاد خانه‌های شهرک چیتگر شده است. در ادامه با اسمارتیز همراه باشید تا شما را با این شهرک جدید اجاق گاز مبله غرب تهران بیشتر آشنا کنیم.

چیتگر قبل از اینکه یک شهرک مسکونی باشد، یک طبیعت بسیار زیبا و خوش آب و هواست که آخر هفته‌ها پاتوق بسیاری از طبیعت دوستان است. وجود دریاچه در کنار طبیعت جنگلی شیشه درب فر چیتگر و اضافه شدن تفریحات آبی باعث رونق بیشتر آن نیز شد. علاوه بر این، در کنار این دریاچه مرکز خرید بزرگ بام لند وجود دارد که خود مجموعه‌ای تفریحی تجاری محسوب می‌شود و علاوه بر مرکز خرید مجموعه‌ای از تفریحات و رستوران‌ها و فست فودها را در خود دارد.

اگر قصد لذت بردن از طبیعت و آب و هوای اجاق گاز مبله چیتگر را دارید، بهتر است در فصل‌های بهار و تابستان به سراغ آن بروید. چرا که در این فصول پارک جنگلی گاز چیتگر سبز پوش شده و در کنار دریاچه مصنوعی منظره‌ای بسیار زیبا را پیش چشم شما خواهد آورد. علاوه بر این، در فصول گرم سال تفریحات آبی مانند قایق سواری نیز در دسترس هستند و شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در مجموعه اجاق گاز مبله بام لند نیز تفریحاتی مانند فوتبال حبابی در ایام اجاق گاز فردار توریستی سال هیجان بیشتری دارد. اما در هر حال چیتگر در پاییز و زمستان نیز می‌تواند زیبایی خود را داشته باشد. اجاق گازاما از لحاظ استفاده از تفریحات آبی در فصول سرد سال ممکن است محدودیت‌هایی وجود داشته باشد.

تعمیر گاز رومیزی چیتگر

منطقه 22 تهران با اتوبان‌ها احاطه شده است. به همین دلیل دسترسی به آن با خودرو شخصی کار سختی نیست. کافی است خود را به یکی از اتوبان‌های خرازی، همدانی و یا آزادگان برسانید. البته که برای دسترسی به چیتگر وسایل نقلیه عمومی نیز فراهم شده است. در ادامه مسیرهای دسترسی به چیتگر را برای شما بازگو خواهیم کرد. دسترسی به چیتگر با خودرو شخصی: برای دسترسی به خودرو شخصی چند راه پیش روی شماست. تعویض شیشه درب اجاق گاز شما می‌توانید از بزرگراه علامه جعفری وارد اتوبان شهید همدانی شوید. از این اتوبان وارد بولوار گیاه شناسی شوید. این بولوار شما را به بولورا گاز میعاد و دریاچه چیتگر می‌رساند. البته که از این مسیر می‌توانید وارد پارک جنگلی چیتگر نیز بشوید. راه‌های دیگر پیش رو این است که از سمت بزرگراه آزادگان و یا بزرگراه همت وارد بزرگراه شهید خرازی شوید. در این بزرگراه وارد خروجی دریاچه شوید و به سمت دریاچه چیتگر بروید. دسترسی به چیتگر با مترو: اگر بخواهید به اجاق گاز مبله پارک جنگلی چیتگر بروید، به راحتی می‌توانید با استفاده از مترو به آن دسترسی داشته باشید. زیرا ایستگاه مترو چیتگر در فاصله بسیار کمی از این پارک قرار دارد. اما برای دسترسی به دریاچه و یا دیگر امکانات چیتگر باید پس از پیاده شدن در این ایستگاه از اتوبوس‌های مخصوص داخل اجاق گاز شهرک استفاده کنید. اتوبوس شهرک شهید باقری می‌تواند شما را به دریاچه چیتگر برساند.

راه دسترسی به چیتگر با اتوبوس: دسترسی با اتوبوس به بخش‌های مختلف منطقه چیتگر بسیار راحت است. زیرا تقریباً هر بخش از آن ایستگاه مخصوص به خود را دارد. به ویژه مراکز خرید و تفریحی آن. برای دسترسی به پارک جنگلی چیتگر می‌توانید در ایستگاه اتوبوس چیتگر پیاده شوید. اما اگر قصد رفتن به اجاق گاز مبله دریاچه را دارید، بهتر است از پایانه صادقیه سوار اتوبوس‌های خط 322 شوید و در ایستگاه جوزانی پیاده شوید. جاذبه‌های طبیعی موجود در چیتگر محدودیت خاصی برای بازدید ندارند. یعنی شما می‌توانید هر روز هفته و هر ساعت از روز در کنار دریاچه چیتگر قدم بزنید و یا در جنگل چیتگر دوچرخه سواری کنید. اما اگر قصد استفاده از تفریحاتی مانند قایق سواری و یا تفریحات مجموعه‌های اطراف این جاذبه‌ها را دارید، باید توجه داشته باشید که هرکدام ساعت شیشه درب فر خاصی دارند. در ادامه به برخی از این آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تعمیر انواع اجاق گاز در چیتگر و حومه + در محل شما + ضمانت نامه کتبی توسط ما

تعمیرکاران ما مستقر در غرب، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن منطقه چیتگر هستند کافیست

        با شـــــماره  96-39-570-0901  تـــماس بـــگیرید.

شرکت تهران ای پی

تعمیر گاز فردار چیتگر

منطقه چیتگر از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. اجاق گازپارک جنگلی چیتگر و دریاچه مصنوعی تعمیر اجاق گاز شرق تهران این منطقه که بالاتر به آن‌ها اشاره کردیم تنها دو مجموعه پر بازدید از این منطقه هستند. اما به غیر از این دو مورد، مراکز خرید بزرگی مانند مرکز خرید بام لند، مرکز خرید ایران مال، رز مال، شهر بازی هزار و یک شب، شهر بازی واقعیت مجازی و… از دیگر مراکز دیدنی منطقه چیتگر هستند. جالب است بدانید منطقه 22 تهران که بخش اعظم آن را چیتگر فراگرفته ، یکی از پر تخلف ترین مناطق تهران است. ساخت و سازهای انجام شده در این منطقه باعث شه حریم اتوبان‌های اطراف اشغال شود. علاوه بر این، وجود برج‌های 15 تا 40 طبقه در این منطقه جلوی بادهای اجاق گاز مبله غربی به شرق به داخل شهر تهران را گرفته و رفته رفته به میزان آلودگی شهر می‌افزاید. هرچند مجموعه‌های تفریحی و تجاری در این منطقه مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. اما همین مراکز خرید و برج‌های اداری و مسکونی در آینده برای تهران مشکلات آلودگی و ترافیکی بسیاری به همراه خواهند داشت. شاید این‌ها را هم بپسندید! مرکز خرید و مجتمع تعمیر اجاق گاز در ایران مال که در پهنه B شهرک چیتگر قرار دارد، لوکس‌ترین و زیباترین مرکز خرید کشور بوده که با تم تمام چوب ساخته شده است. معماری و نحوه ساخت این مجموعه بزرگ و اجاق گازلوکس از معماری قرن 18 اروپایی الهام گرفته شده. به همین دلیل نیز به محض ورود به ایران مال حس بودن در خانه‌های ویلایی اروپایی به شما دست می‌دهد.

تعمیر اجاق گاز مبله چیتگر

مرکز خرید بام لند جزو اولین مراکز خرید احداث شده در کنار دریاچه مصنوعی چیتگر است. این مرکز خرید که به سبکی متفاوت ساخته شده، توانسته در مدت زمان کوتاهی محبوبیت زیادی بین مردم شیشه درب فر تهران به دست آورد. این مرکز خرید در یک طبقه اما در بخش‌های متعدد ساخته شده که بیشتر آن را شبیه به مراکز خرید اروپایی کرده است. تعمیر اجاق گاز تهرانپارس در این مجموعه علاوه بر فروشگاه‌های متنوع، تعداد زیادی کافه، کافی شاپ و رستوران  در فضای باز و بسته نیز وجود دارد. اولین چیزی که قبل از رفتن به چیتگر اجاق گاز مبله تهران باید بدانید این است که برای استفاده از اکثر امکانات مجموعه‌های موجود در این منطقه حداقل به یک نیم روز احتیاج دارید. زیرا در هرکدام از جاذبه‌های منطقه چیتگر تفریحاتی وجود دارد که تجربه آن‌ها خالی از لطف نیست و بهتر است آن‌ها را از دست ندهید.

اینکه در بازدید از اجاق گاز فردار چیتگر ابتدا به سراغ کدام جاذبه بروید بیشتر به سلیقه و هدف شما از بازدید از چیتگر باز می‌گردد. اما توصیه ما به شما این است که حتماً به پارک جنگلی چیتگر بروید و کمی در مسیر گاز دوچرخه سواری آن رکاب بزنید و از فضای زیبای آن لذت ببرید. در هنگام غروب نیز به ساحل سنگی دریاچه چیتگر بروید تا شاهد غروب زیبا و تماشایی آفتاب در این مکان باشید.

شیشه در فر چیتگر

پس از استفاده از طبیعت و کسب آرامش می‌توانید کمی هیجان به روز خود اضافه کنید و از تفریحات هیجان انگیز بام لند استفاده کنید. فوتبال حبابی، فوتبال دستی انسانی، شهر بازی VR، قایق سواری، راید اسکیت هوایی، سرسره‌های سقوط آزاد، پیست پرش در آسمان و ده‌ها بازی دیگر را می‌توانید در مجموعه‌های تفریحی چیتگر پیدا کنید. اگر به موسیقی خیابانی علاقه مند هستید، باید بگوییم حاشیه دریاچه چیتگر منبع آن است. شیشه درب فر شما حتی با قدم زدن در ساحل اجاق گاز فردار سنگی این دریاچه نیز می‌توانید جوان‌هایی را که در حال اجرای موسیقی زنده و هنرنمایی هستند را ببینید.

موسیقی‌هایی که گوش دادن به آن‌ها حتی برای چند دقیقه می‌تواند حال شما را عوض کند.در مجموع باید گفت در چیتگر همه نوع تفریحی برای هر سلیقه‌ای یافت می‌شود. اجاق گاز مبله از کودک 5 ساله گرفته تا سالمندان 60 ساله نیز می‌توانند در مجموعه‌های اجاق گازتفریحی چیتگر می‌توانند اوقات خوبی را سپری کنند. همین موضوع نیز باعث شده در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها جمعیت زیادی به سمت این منطقه بروند و از امکانات آن استفاده کنند.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *