تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی
/ توسط کازشناس فنی / تعویض شیشه درب فر در تهران / / 0 دیدگاه

تعویض شیشه درب فر و اجاق گاز اسنوا

برای تعویض و نصب شیشه اجاق گاز اسنوا

 

با شماره زیر در تماس باشید

 

4856  6670  021 

تعویض شیشه درب فر تهران

برند های ایرانی امروزه توانستند جای خود را در بازار ایران باز کنند از جمله این برند ها برند اسنوا است. با توجه به بازار رقابتی لوازم خانگی و لوازم برقی که در بازار امروز جهان شاهد آن هستیم ، میان تمام نام ها و غول های تولید لوازم الکترونیکی شرقی و غربی و حجم زیاد تبلیغات، بد نیست نگاهی هم به تولیدات داخلی و ایرانی بی اندازیم.

بسیاری از برندهای داخلی هستند که توانسته اند با محصولاتی باکیفیت و ارزان قیمت تر نسبت به رقبای خارجی جای خود را در خانه های مردم باز کنند تعویض شیشه درب فر اسنوا تهران و هرروز بر تعداد طرفداران آن ها نیز افزوده می شود.ازجمله آن ها می توان به برند اسنوا اشاره کرد که باوجود پیشینه ای نه چندان بلند (حدود چهارده سال از تأسیس) با تعویض شیشه درب فر تولید لوازم برقی اسنوا و لوازم خانگی اسنوا در بازار تجاری و الکترونیکی ایران و همچنین بازارهای منطقه و صادرات به کشورهای اطراف، مشغول فعالیت است.

شیشه فر ازآنجایی که برند اسنوا همواره از افراد متخصص و کارشناسان خبره در بخش تحقیق و توسعه خود استفاده کرده امروزه توانسته جزو یکی از بهترین تولیدکنندگان لوازم خانگی ایران باشد و مسیر پیشرفت را همچنان ادامه دهد. در این مقاله شما را با این برند ایرانی بیشتر آشنا می کنیم.

اسنوا یکی از شناخته شده ترین برندهای لوازم خانگی در کشور شیشه اجاق گاز ایران است که در سال ۱۳۸۴ در منطقه مورچه خورت اصفهان تأسیس شد. مورچه خورت از توابع شهرستان میمه و شهری تاریخی با جمعیتی حدود ۱۵۰۰ نفر است. این شرکت کار خود را با تولید اجاق گاز و کولرآبی آغاز کرد اما بعدها با استقبالی که از آن شد محصولات دیگری را نیز به خط تولید خود اضافه کرد.

نام اسنوا درواقع کوتاه شده و مخفف شده شرکت ارکان ساختار نوین ایران است تعویض شیشه درب فر و زیرمجموعه گروه صنعتی انتخاب است. محمدرضا دیانی مدیر و مالک اسنوا در آذرماه سال ۱۳۵۴ در شهر اصفهان متولد شد. او در خانواده ای رشد یافت که پدر و پدربزرگش هر دو از نام های آشنا در صنعت اصفهان بودند.اگر میخواهید با یک برند ایرانی دیگر اشنا شوید برند امرسان را مطالعه نمایید.

تعویض شیشه فر

وی که مشغول به تحصیل در حوزه تعویض شیشه درب فر اسنوا تهران علمیه نزد علمای بزرگ شیعی بود تصمیم گرفت به شهر خود بازگشته و پیشه پدرانش را ادامه دهد و با احداث کارخانه و کارآفرینی برای افراد زیادی موجبات ظهور برند اسنوا را فراهم کند.پدر و پدربزرگ محمدرضا دیانی در سال ۶۷ کارخانه تولید اجاق گاز در اصفهان را تأسیس کرده و شیشه فرنام آن را گروه صنعتی انتخاب گذاشتند. این شرکت نیز با تولیدات با کیفیت توانست مسیر پیشرفت را طی کند و موفق به اخذ و دریافت عناوین مختلفی شود.

از جمله افتخاراتی که تابه حال این شرکت کسب کرده می توان به واحد نمونه صنعتی، عالی ترین نشان رعایت حقوق مصرف کننده، مرکز نمونه تحقیق و توسعه، کارآفرین برتر، شیشه فر انواع استانداردهای بین المللی، واحد برتر استاندارد و اشاره کرد.مجموعه تولیدات و محصولاتی که تحت نام گروه صنعتی انتخاب هستند شامل برند اسنوا، دوو الکترونیک، شیشه اجاق گاز تکنو گاز، حائر (حائر تهران تولیدکننده قطعات فلزی، بدنه لباسشویی و ) حائر پلاست (تولیدکننده محصولات پلاستیکی) و بست می باشند.

گروه صنعتی انتخاب به منظور اتحاد و پیشبرد اهداف صنعتی و تجاری صنف تولیدکنندگان لوازم خانگی اتحادیه ای از این صنف تشکیل داد.همچنین بنیاد خیریه آلا از زیرمجموعه های گروه صنعتی انتخاب تعویض شیشه درب فر و شرکت اسنوا است که در فعالیت های انسان دوستانه و اجتماعی شرکت می کند.

از مهم ترین اهداف گروه صنعتی انتخاب می توان به تلاش برای فراهم آوردن زمینه های آسایش و رفاه برای شهروندان ایرانی با تولید و عرضه لوازم خانگی پیشرفته، ایجاد سازمانی شایسته سالار و مبتنی بر فطرت انسانی، احیا تفکر ناب اقتصاد اسلامی و اجرا و پیاده سازی موازین آن و همچنین کارآفرینی اشاره کرد. شیشه اجاق گاز شرکت اسنوا در ابتدای کار خود تولیدی در حدود ۵۰ الی ۱۰۰ دستگاه در روز داشت.

تعویض شیشه اجاق گاز در تهران

میزان تولیدات روزانه با توجه به فصل، تغییرات و نوسانات بازار، میزان قدرت خرید مردم در زمان های مختلف و متفاوت بود. اسنوا از سال ۱۳۹۵ شروع به تبلیغات بسیار گسترده و متمرکز در تلویزیون کرد ازجمله حامی و اسپانسر برنامه پرطرفدار و پربیننده خندوانه شد و از شیشه اجاق گاز این طریق توانست خود را بیش ازپیش به مردم بشناساند تعویض شیشه درب فر و درواقع قدمی مؤثر و مهم در جهت آشتی و اعتماد مردم با محصولات داخلی و ایرانی برداشت.

شرکت اسنوا در دی جی کالا برای تولید برخی محصولات خود قطعات لازم برای ساخت شیشه فر را از کشورهای دیگر به ویژه چین وارد کرده و در کارخانه های ایران مونتاژ می کند. به دلیل هزینه های بالای خرید دستگاه های تولید مجهز و مدرن مقرون به صرفه است که از تکنیک مونتاژ در تولیدات استفاده شود. البته این امر طبق استانداردهای روز جهان و باکیفیت بسیار عالی انجام می شود و محصول نهایی که به دست مصرف کننده می رسد بسیار باکیفیت است.

البته برخی محصولات همچون اجاق گاز صد در صد ایرانی است و هیچ یک از قطعات آن وارداتی نیست.مساحت سوله های کارخانه اسنوا بیش از ۲۰٫۰۰۰ مترمربع بوده که ۶٫۰۰۰ مترمربع آن به واحد رنگ و لعاب ۶٫۰۰۰ مترمربع دیگر به بخش مونتاژ اجاق گاز و ۱۶۰۰ مترمربع آن به تولید شیشه اجاق گاز محصولات فصلی اختصاص داده شده است. شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان همچنین دارای ۱۰٫۰۰۰ مترمربع انبار جهت انبار و نگهداری قطعات و محصولات نهایی است.

معرفی برند ایکس ویژن (X.Vision Brand) محصول ایرانی

تعویض شیشه درب فر مساحت کل کارخانه با احتساب انبارهای آن چیزی حدود ۴۰٫۰۰۰ مترمربع تخمین زده شده است. این شرکت هلدینگی در حال حاضر با پنج شرکت تابعه در زمینه های مختلف اقتصادی، صنعتی، بازرگانی، گردشگری، پتروشیمی و فولاد مشغول به فعالیت است.


تعویض شیشه فر توکار 

قابل ذکر است که محصولات تولیدی در کارخانه های اسنوا ترکیبی از محصولی کارگاهی است و دارای تنوع  تولیدات و محصولات به عنوان مثال ۴۵ نوع تولیدی از مدل های مختلف اجاق گاز اعم از لعاب و استیل در پنج برند، ۳ مدل و سایز متفاوت در محصولات کولرآبی در ۳ برند و ۳ مدل بخاری و شومینه در برند اسنوا می باشد.

تمامی مراحل کنترل کیفیت در شرکت اسنوا با دقت و وسواس ویژه ای و بر اساس استانداردهای جهانی انجام می شود تا کالای نهایی بسیار باکیفیت و بدون هیچ گونه ایرادی به دست مصرف کننده برسد. در این مرحله کالا از جهات مختلف کنترل می شود ازجمله، کنترل عمر مفید قطعات مصرفی، کنترل حین فرآیند تولیدی قطعات، کنترل عملکرد دستگاه و درنهایت کنترل نهایی فروش.کارخانه اسنوا مجهز تعویض شیشه فر توکار به تکنولوژی برتر و دستگاه های پیشرفته در بخش های مختلف تولید است.

تعویض شیشه درب فر اسنوا با به کارگیری نیروی انسانی متخصص و ابزارآلات و تجهیزات پیشرفته سعی در تولید به روزترین محصولات برقی، سرمایشی و گرمایشی دارد. محصولات اسنوا و بهترین لوازم برقی اسنوا شامل اجاق گازهای اسنوا، مایکروفر و آون اسنوا، هود و سینک اسنوا، جاروبرقی اسنوا، ماشین ظرف شویی اسنوا،ماشین لباسشویی اسنوا (درظرفیت های مختلف)،کولرآبی اسنوا، یخچال تعویض شیشه فر توکار فریزر اسنوا (تک درب، سایدبای ساید، فریز در بالا و فریز در پایین) تلویزیون اسنوا، محصولات توکار اسنوا با امکان انتخاب رنگ دلخواه مشتری و می شود.

برای یادگیری تعمیر خانگی ماشین لباس شویی به مقاله نحوه تعمیر خانگی ماشین لباس شویی مراجعه نمایید.

تولید و کیفیت کالا در اسنوا

از مهم ترین و پیشرفته ترین تجهیزات کارخانه اسنوا می توان به انواع تکنولوژی جوش پلاسما برای صفحه های اجاق گاز، پرس های ضربه ای و هیدرولیک ۶۰ تن تا ۱۰۰۰ تن، دستگاه های تراشکاری خم و برش، تعویض شیشه درب فر دستگاه های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب و اشاره کرد.

کارخانه رنگ و لعاب اسنوا توانسته است در زمینه رنگ و پوشش دهی قطعات به روش الکترومغناطیس و زیرسازی قطعات با متریال نانو با استفاده از بهترین مواد اولیه رنگ و لعاب بر اساس فرمولاسیون انحصاری فعالیت کرده و محصولی که در انتها تحویل می دهد بدون ایراد و کاملاً باکیفیت و ماندگاری بالا است.از دیگر مزیت های محصولات شیشه فر و دستاوردهای اسنوا می توان به لعاب های هوشمند با مواد نانو اشاره کرد که بیشتر در قسمت داخلی فر اجاق گازها استفاده می شود.

با توجه به نوع مواد به کاررفته در ساخت آن ها این اجزا نیاز به تمیزکاری توسط مصرف کننده را ندارند و به صورت خود تمیز کن یا self-clean عمل می کنند. یکی دیگر از ابتکارات شیشه اجاق گاز و خلاقیت های بسیار سودمند برند اسنوا تولید پوشش های آنتی باکتریال تعویض شیشه درب فر است که برای اولین بار در لوازم خانگی مورداستفاده قرار گرفت.اگر میخواهید با برند های دیگری مثل پاناسونیک آشنا شوید مقاله برند پاناسونیک را مطالعه نمایید.

در فرآیندهای مختلف تولید همچون رنگ و لعاب و مونتاژ، سیستم های کنترلی پیشرفته Firewall به منظور دستیابی به کیفیت بدون عیب ZERO-EFECTT عملیات کنترل کیفیت را انجام می دهند. همچنین با استفاده از سیستم شش سیگما سعی بر این است که عیوب در فرآیندهای مختلف به سمت صفر کاهش یابد.پس از اتمام فرآیند تولید نوبت به تست عملکرد صحیح دستگاه می رسد.

تعویض شیشه اجاق گاز صفحه ای 

ازآنجایی که فرصت تست تک به تک محصولات به دلیل محدودیت زمان وجود ندارد به صورت رندوم چند دستگاه را انتخاب کرده و از جهات مختلف مثلاً نشت گاز، برق و موردبررسی قرار می دهند. در این مرحله نیز تمامی محصولات پس از بسته بندی و ارسال به نقاط مختلف کشور به صورت تصادفی انتخاب شده و تعویض شیشه درب فر ازنظر معیارها و پارامترهای حمل ونقل، انبار کردن و عدم آسیب پذیری با اجرای سیستم های SQFEE مجدداً بررسی می شود.

خرید محصوللات اسنوا

نحوه تمیز کردن لوازم برقی سفید و استیل برای عید

نکاتی در مورد شرکت اسنوا

تولید یخچال فریزر این کمپانی در سال ۱۳۸۷ صورت گرفت.

سال ۱۳۹۱ برند اسنوا آغاز به راه اندازی خط تولید ماشین ظرف شویی و جاروبرقی کرد.

برند اسنوا جزو ۱۰۰ برند برتر ایران، در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در سال ۱۳۹۲ معرفی شد.

دریافت تندیس برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان در دو گروه بهترین یخچال فریزر و تلویزیون در سال ۱۳۹۲.

دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو ۲۰۰۰-۹۰۰۱ بین المللی در سال ۲۰۰۸

شرکت اسنوا تا به امروز توانسته جوایز و گواهینامه های مختلفی از قبیل گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه، گواهینامه CE Marking در سال ۱۳۹۰ (به جهت صادرات اجاق گاز به اروپا)، شیشه فر گواهینامه BV (به جهت صادرات اجاق گاز به کشورهای منطقه) اخذ کند.

برند اسنوا توانایی تولید روزانه بیش از ۱۵۰۰ دستگاه اجاق گاز ایستاده، ۱۰۰۰ دستگاه کولرآبی و ۱۵۰۰ دستگاه محصولات توکار را دارد.

برند اسنوا به منظور رشد آموزش و تخصص دانشگاه علمی کاربردی انتخاب تأسیس کرد.

این شرکت برای مشتریان خود تمهیداتی اندیشیده که آن ها می توانند با عضویت در باشگاه مشتریان از آخرین محصولات و ویژگی آن ها مطلع شده و همچنین از یک سری مزایا و تخفیفات نیز بهره مند شوند.

اسنوا علاوه بر تولید برای مصرف داخلی تولیداتی جهت شیشه اجاق گاز صادرات به کشورهای خاورمیانه که مهم ترین و بیشترین آن به کشور عراق است را انجام می دهد.

تعداد مجموع افرادی که در این شرکت مشغول به کار هستند به بیش از ۴۰۰۰ نفر می رسد.

شرکت اسنوا بالغ بر ۱۴۰ فروشگاه و نمایندگی اختصاصی و حدود ۱۱۰۰ فروشگاه غیراختصاصی دارد که این امر سبب شده اسنوا یکی از گسترده ترین شبکه های توزیع در کشور را داشته باشد.

محمدرضا دیانی معتقد است که چشم ان تعویض شیشه درب فر اسنوا تهران داز شرکت تبدیل شدن به قطب تولید لوازم خانگی در خاورمیانه است. تولید محصولات و لوازم خانگی جدید، گسترش و افزایش بازارهای فروش، افزایش ارائه خدمات به مشتریان، افزایش نمایندگی ها و ازجمله برنامه های مهم شیشه فر شرکت است که تمامی اعضا از بالاترین سمت تا کارکنان و کارگران بخش های مختلف برای دست یابی به آن تمام تلاش خود را به کار می گیرند.

گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب دفاتر و مراکز تحقیق و توسعه خود را در کشورهای مختلفی ازجمله کره جنوبی، روسیه، ترکیه، چین، ایتالیا، امارات متحده عربی راه اندازی کرد و شیشه فر توانست از مشاورین و متخصصان بین المللی در این زمینه بهره بگیرد و دانش و فنی را که از تمام این نقاط ح تعویض شیشه درب فر اسنوا تهران اصل کرد به داخل کشور تزریق کرد. این توجه و اهمیت به پژوهش و تحقیق خود را در کیفیت هرروزه محصولات تولیدی این شرکت نشان داد.

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *